Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ивици във видеоизображението
Автор: dobrifoto1   
Дата:   17-04-12 23:11

Ивици във видеоизображението-Това са 5 ививи с ширина около 3 мм по цялата ширина на монитора.Ще се опитам да дам снимка или няколкосекунден клип/никога досега не съм правил такова нещо и засега не мога да направя това/
Ивиците не са дефект на монитора на видеокамерата,защото се предават след това при записване на ДВД.На какво се дължат?Било е,когато същата касета дава нормално изображение.Благодаря за отговора,какъвто и да е.


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: dobrifoto1   
Дата:   17-04-12 23:15

Засега мога за изпратя 16 секунден клип по Скайпа.Моят Скайп е dobrifoto42


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: мътно   
Дата:   17-04-12 23:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: MARIANA88   
Дата:   18-04-12 02:47

Кога се наблюдават тези линии при плейване от двд диск или от хард диска след обръщането на материала в двд? Ако е от записвачката пробвай с почистващ диск. При зацапан диск също се случва. Почисти го с кърпичка за чистене на очила. Ако е при плейването от хард диска нямам идея,никога не ми се е случвало. Резни и качи едно парче в u-tube да видим какви са тези линии ако ги дава преди да е минал през записвачка. Какви са на цвят ? На мен нормолно HD видео единствено като го кача в u-tube чат -пат ми излизат едни зелени ивици много тънки и то не по цялата дължина и не знам на какво се дължи.При повторно качване на същия видеоматериал пак се появяват ,но на други места във видеото.Трябва да пробвам от друг компютър и с друг интернет.Пробвай и ти на друг компютър дали го дава този проблем ако е от хард диска качи го на някои лаптоп на приятел.

Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: dobrifoto1   
Дата:   18-04-12 13:27

За MARIANA88:
Ако ми изпратите твоя скайп,мога да изпратя малък клип с показания дефект.Моят скайп вече е даден.Както писах,причината не е в дисплея на камерата.И още,че не винаги камерата дава този дефект,но когато го даде,той се предава при запис на ДВД.


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: dobrifoto1   
Дата:   18-04-12 21:21

Май камерата се оправи!В режим ЗАПИС за 10-12 секунди сложих почистваща касета и всичко си дойде на място!


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: gmir   
Дата:   18-04-12 22:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: Miro__Slav   
Дата:   18-04-12 22:56

[smilie5] [smilie18] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: dobrifoto1   
Дата:   18-04-12 23:14

Аз наскоро продадох в Продавалника Смени,Киеви.Федове,Зенити,Екзакти,Практики,Минолти - над 15 апарати и си купих две любителски флаш камери.Остана ми Панасоник М7,купена още при времето на бай Тошо.И една Канон МД110 с въпросните ивици...


Отговори на това съобщение
 Re: Ивици във видеоизображението
Автор: Danhill   
Дата:   18-04-12 23:25

[cool] [cool] [cool] хит след хит [thankyou] [thankyou] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »