Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 относно принтер канон - проблемът е решен
Автор: ne   
Дата:   14-04-12 01:05

Здравейте,

понеже не знам къде да погледна в интернет, реших да ви попитам за по-бърз отоговор.
Имам един принтер А3 канон модел 9000, който не съм ползвал повече от 3 години, тоест изобщо не е включван
Реших за последно да си отпечам малко снимки на него (че имам налична фото хартия останала) и не знам как да го приведа в действие , не знам дали е изсъхнал, какво трябва да му сменя, освен мастилата , разбира се.
Ще съм благодарен за съвети от тези които са се сблъсквали с подобен проблем

Отговори на това съобщение
 Re: относно принтер канон
Автор: ne   
Дата:   14-04-12 01:25

точният модел е 9950, ако това има значение

Отговори на това съобщение
 Re: относно принтер канон
Автор: sirkhann   
Дата:   14-04-12 14:21

По принцип, само по принцип, му се взимат нови мастила задължително, пуска се deep cleaning, после nozzle check и се молиш. Лично аз, обаче, бих си потърсил неоригинални мастила за Pixma Pro9000 и бих пробвал с тях, щот след толкова време може просто да не може да се отпуши и да влезеш вътре за мастила.

Отговори на това съобщение
 Re: относно принтер канон - проблемът е решен
Автор: ne   
Дата:   14-04-12 18:36

Мерси сирхан,

вързах го, сложих му нов драйвер
Той сам се почисти дълбоко и ми каза че са свършили 2 мастилници, другите бяха догоре
Купих оригинални на супер промоция за по 9 лв на мастило

Сложих ги и 2 пъти почистване, и сега си печата като нов. Няма никакъв проблем

Не искам да правя реклама, но наистина канон са направили супер изфръжлив принтер, щом повече от 3 години си стои ей така и сега няма никаъв проблем.

Весели празници

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »