Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 човек на изкуството
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   10-04-12 01:30

Що е то?

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 01:30

Arhitekta she kaje[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: boZO   
Дата:   10-04-12 01:38

Всеки директор на водопад е човек на изкуството....

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: next_time   
Дата:   10-04-12 01:40

Имаше някакво философско ограничение което казваше че една система не може сама да се дефинира ... или нещо подобно беше.В този смисъл човека на искуВството не може да каже какво Е.От друга страна хоратаа които не са "хора на изкуството" какво разбират от изкуство че да могат да кажат кой на кой е човек.

Имаше един стар лаф покрай Чернобил за това какво е радиация - нещо което го няма, но е намаляло пет пъти.(соц. пропагандата)
Нещо подобно ще доиде и човека на изкуството.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: next_time   
Дата:   10-04-12 01:47

Направо съм изумен АЗ какъв човек съм ... вече е 01:43 а аз вися на компа от три часа вместо да спя.Поне да бях човек на изкуството.Явно съм мноооо тъп човек.Ще помоля утре жената да ми скрие зарядното за лаптопа и да не ми го дава.Така няма да стана човек на изкуството, но поне ще съм отпочинал човек.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: nemchev   
Дата:   10-04-12 08:38

и сега като се наспа разбра ли що е то.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: anjsan   
Дата:   10-04-12 08:49

Някакъв изкуствен човек ще да е ....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: J0R0   
Дата:   10-04-12 09:26

ето го!

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: lillia   
Дата:   10-04-12 10:54

Човекът на изкуството няма принципи и закони. Има неограничен и свободен ум. Неподреден и хаотичен. Вглъбен е в изкуството, а когато прави нещо свързано с изкуство, тогава може да забрави съществуването на целия свят. Нощна птица, често се поддава на пороци и съмнителни увлечения. Човекът на изкуството често е сам и депресиран и това е състоянието в което се чувства най-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 11:11

ШАСАСАМООБЕСЯ, ЛИЛИЯ МУАХАХХАХАХХАХАХАХАХА[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: J0R0   
Дата:   10-04-12 11:19

И моят дан към самооебсваенто на Ицо:

Човекът на изкуството е като пералнята Уърпул - създаден е от природата с Шесто чувство, смята че не е необходимо да знае каквото и да било, защото от знания няма нужда, той усеща и чувства нещата, а това е предостатъчно.
Благодарение на Шестото чувство, ЧИ може да прави всичко на прима виста - от рисуване, свирене и снимане до упражнения с молекулярна биология, квантова физика и управление на самолет (само че тия последните неща ги оставя великодушно за простаците).
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: мътно   
Дата:   10-04-12 11:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 11:41

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   10-04-12 11:50

интересното в израза е , че изкуството има хора, определени

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 11:58

демек му принадлежат? Като класа някаква?

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: violator   
Дата:   10-04-12 13:21

Кой бе... хората на изкуството или изкуството на хората [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 13:22

ми хората са му собственост аз така разбрах...на него - изкуството

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: violator   
Дата:   10-04-12 13:25

а другото не може ли да го има?

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 13:29

MI moje be, i go ima, ako imash kinti imash i izkustvo uvas napramer kupuvay kartini martini, snimki alabala kichish gi na stenata i imash izkustvo.

Е, оня ден бях на изложба на  Mark Seliger, ми не са му никак скъпи нешата. което е странно. 50х60 платинум/паладиум принтове по 2300 евро, 80х100 5500. Ко имах 2300 си купувах ей това веднага!


http://4.bp.blogspot.com/-jtyskcsONdM/TVq30HwNM1I/AAAAAAAAEic/sgFATsJbh-g/s1600/arss_mark_seliger_10



Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: violator   
Дата:   10-04-12 13:35

ха-ха не това имах предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: мътно   
Дата:   10-04-12 13:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: princess_lia   
Дата:   10-04-12 13:43

ми кво?

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: violator   
Дата:   10-04-12 13:59

примерно Mark Seliger как ще продаде на самия себе си нещо свое?


Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   10-04-12 13:59

Това е тъй, Лазаре, защото аз живея друг живот. Да се грижиш за секо и най-дребно нещо, да го изчистиш, да го туриш в ред, на местото му — много време требва. Дрехите да ти са в ред, чисти, нови или добре закърпени, да се миеш секи ден, като за абдес, да избираш и да гласиш какво ще ядеш — ама човек се за това требва да мисли. Аз не мога. Моята мисъл едругаде. Аз това цвете. виждаш ли го, гледам го цел ден и два дни, и три дни ще го гледам, докато влезе в очите ми, та като взема парче дърво и ножа в ръката си, да мога също такова цвете да изделам, со секо листенце. Какво каза? — изеднаж попита резбарят и се ослуша към Лазара с полуотворена уста.

— Нищо не казах. Слушам те. Ясно ми е що говориш, ама човек има секидневни нужди и требва да има ред в живота, да пази приличие, за да живей като човек между людете. Иначе, щукни из гората и живей, както щеш. Ти пак живей, както щеш, ама не се сърди на людете, ако те съдят или ти се смеят. Така е, майстор Рафе Клинче.

— Така е, аз никому не се сърдя, ама не давам да ми се бъркат в живота. Не мога аз другояче да живея. Ето виж какво ще ти покажа, никой друг не го е виждал, погледни…
[...]
Лазар гледаше с възхищение и с радост това изкусно дело на майстора, а той не спираше да говори:

— Дърво е, ще кажеш — чисто, благородно орехово Дърво, — поддава се, послушно е в ръката ти, ножът ти е остър челик, ама това ли е, ако не му дадеш ти душа да оживей! Аз си знам как става това и как ме боли сърцето и какъв свърдел се вие тук, под челото ми, докато се откъсне това дърво от ръката ми като жива рожба. Требва и Да умейш да се радваш, когато виждаш как оживева в Ръката ти, оттам иде голема сила, кара те да работиш, та забравяш да ядеш, да спиш. Такава сила е и виното, затова пия ката ден по две оки и повеке, почна да не ми стига, навиква човек. Може да съм пияница, ама не съм пияница, друго пиянство е това, ама кой ще го разбере.

Ти може да се чудиш, не си виждал такива птички, нема ги нигде по света, и такива дъбови клончета не ей виждал събрани така, заплетени като венец надлъж, и пак са като истински, то е човек да търси и да събира хубост, каквато нема нигде н никой не е виждал.

Имам и други работи, други път ще ти ги покажа — сложи той дъската на мястото й, — ама като наредя целия иконостас в църквата, тогава ще го видят сички и нема да ми подметат работя ли, що се бавя толкова — кой ще седне да се разправя с тоя, с оня, толкова и разбират. Затова и не дружа с никого, людете се махани намират и човек губи време, а времето мене ми требва. Аз не съм пияница, не лъжа, не съм див човек, но като рече човек да върви по акъла на другите, секи иска да го слушаш, на неговия акъл измет да правиш, за тебе не остава време. Така е, ама и аз събирам. ядове, дочувам какво се говори за мене, мъчно ми е, никому зло не съм направил. Само един човек ме разбира…


(из 'Железният светилник', Димитър Талев)

Отговори на това съобщение
 Re: човек на изкуството
Автор: violator   
Дата:   10-04-12 14:15

И малко по - нагоре от този пасаж.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »