Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малък въпрос за Airbrush Inutos 3
Автор: frenchev   
Дата:   08-04-12 13:56

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Малък въпрос за Airbrush Inutos 3
Автор: frenchev   
Дата:   08-04-12 13:56

здравейте,

имам малък въпрос към притежаващите Aitbrush Intuos3 na Wacom.

Аз имам Inutos3 с обикновената писалка. Нещото което ми липсва на нея е скролче. Виждам, че на Airbrusha има такова. Интересува ме дали може с него да се скролват страници, или в програми или се използва само за рисуване. Съответно колко бутони има. Ще се радвам ако някой има такава писалка и пише. Сигурно и други въпроси ще се сетя. Като: колко е удобна тази писалка в сравнение с обикновената. Има един странен издатък и не мога да си представя как се хваща.

Иска ми се преди да дам 300 лева за нещо да разбера дали наистина си заслужава и ще ми върши работата за която съм го замислил :)

Мерси на всички отзовали се.



Публикацията е редактирана (08-04-12 14:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Малък въпрос за Airbrush Inutos 3
Автор: frenchev   
Дата:   08-04-12 13:57


http://p.gzhls.at/118952.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Малък въпрос за Airbrush Inutos 3
Автор: ivantrifonov   
Дата:   08-04-12 14:02

Както си го нагласиш,но мисля че може.

Otherwise, the Intuos3 Special Edition offers the same features as the rest of the Intuos3 family. These include eight programmable ExpressKeys, pre-configured with frequently used modifier keys, and two Touch Strips that act like a scroll bar to allow zooming and scrolling in various applications.



Публикацията е редактирана (08-04-12 14:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Малък въпрос за Airbrush Inutos 3
Автор: frenchev   
Дата:   08-04-12 14:31

Това горното което ми го прати се отнася за самия таблет. Него го имам с обикновената писалка. Проблема е когато трябва да скролна в определена точка. Тогава ми трябват и двете ръце. Да пойтна с писалката и с другата ръка да плъзгам по плъзгача. Защото откакто имам таблета мишка не ползвам. Единственото което ми липсва е скролче на самата писалка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »