Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да има идея как става пазаруването в shutterstock
Автор: sixty   
Дата:   03-04-12 18:33

Здравейте. Някой може ли да ми обясни как се пазарува от този сайт тъй като до сега не съм пазарувал от такъв вид сайтове а ми трябват 2 графики от там :) .

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има идея как става пазаруването в shutterstock
Автор: atrifonov   
Дата:   03-04-12 19:38

с кредити

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има идея как става пазаруването в shutterstock
Автор: s_l   
Дата:   03-04-12 19:57

Здравей, аз наскоро пазарувах от Dreamstime и предполагам е подобно навсякъде.. Та какво неясно има?
Трябва ти дебитна/кредитна карта, с нея купуваш така наречените кредити, които са на пакети. Избираш пакет със стойност най-близка до това което тряба да купиш и действаш.
После сваляш файловете един по един или на архив - всички заедно. Намират се в профила ти, предполагам под графа "купено" и стоят там известно време. Можеш да ги свалиш веднага след като платиш, за което ти трябва профил и карта, както споменах по-горе.
Добре е да разгледаш много внимателно какви права купуваш и да ги съотнесеш към това, което искаш да правиш с файловете.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има идея как става пазаруването в shutterstock
Автор: e-mil   
Дата:   04-04-12 08:11

Четеш и избираш - 5 снимки със стандартен лиценз за толкова, 25 - за толкова, разширен лиценз - за други пари и т.н.
http://www.shutterstock.com/subscribe.mhtml


Прочети внимателно какво ти позволява и забранява лиценза!
Обикновено стандартните лицензи на сток сайтовете не покриват препродажба. Примерно, не можеш с купените снимки да направиш календар или тениски, които после да се продават серийно.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »