Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на компактен принтер, съвети и препоръки
Автор: e.chipev   
Дата:   30-03-12 19:17

Pешил съм да си взема компактен принтер за да си разпечатвам снимки, но първо искам да се допитам до тези от вас които вече имат такъв.
Какъв да си взема?
Хвърлил съм око на Canon SELPHY ES40 и ще се радвам ако някой разполага с такъв да напише какви са му личните впечатления.


Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на компактен принтер, съвети и препоръки
Автор: miton   
Дата:   01-04-12 00:05

виж цената на консуматива, май е доста скъпо, иначе хубави снимки стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на компактен принтер, съвети и препоръки
Автор: todorovd   
Дата:   01-04-12 00:38

Днес си взех точно с тази идея за разпечатване на снимки канон 5150 и съм много доволен. Предимството му е, че можеш да разпечатваш по-голям формат снимки, докато при този selphy мисля, че не ставаше. Иначе този 5150, за който ти говоря има и скенер, така, че си е доста оферта и е на достъпна цена :)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на компактен принтер, съвети и препоръки
Автор: emo99   
Дата:   01-04-12 10:38

todorovd - човека пита за компактен принтер ! По темата - провери цените на консумативите , за да видиш колко ще ти струва копието. За качествени снимки от тези принтери ти трябва и добър апарат и добри условия за снимане . Със сапунерка и на лампи качеството на снимките е лошо , но това е относително . Всеки възприема по различен начин .

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на компактен принтер, съвети и препоръки
Автор: e.chipev   
Дата:   02-04-12 21:40

Компактен принтер ми трqбва... с цел разпечатване на пощенски картички които в последсвие ще бъдат продавани.Консумативите нqма да ги плащам аз.Разполагам с 60Д и 50мм 1.8 качесво на снимките смqтам за доста задоволително.Качесвото на разпечатаните снимки ми е притеснението затова се допитвам първо.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »