Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нещо на изплащане
Автор: hadjievvv   
Дата:   27-03-12 09:16

Предварително се извинявам ако на темата не и е мястото тук, но тъй като не разполагам с кеш пари, а имама огромното желание да се сдобия с огледално рефлексен апарат. нещо като за начинаещ изцяло за любителски снимки. Искам да питам дали тук в "БАЗАР" се предлагат машинки освен от частни лица и от магазини и дали мога да си намеря нещо втора ръка на изплащане. Нещо до 600 лева.
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: DEKOV   
Дата:   27-03-12 09:19

Потребителски кредит !

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: centurionX   
Дата:   27-03-12 09:38

Да..щом нямаш парите накуп,най-изгодно е да изтеглиш кредит от банка!Отпускат ти сумата и се разплащаш с продавача-после си погасяваш на равни месечни вноски!Така ще ти легне най-евтино и ще си най-спокоен![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: tzl   
Дата:   27-03-12 10:26

Щом нямаш парите накуп ги събери и не си слагай главата в торбата. По-добре си събери пари. Това е голяма измама с мисленето, че кредитът ще ти оправи работата. Още повече ако нямаш намерение да правиш пари от това е изключително неразумна постъпка. Ако ще правиш пари от това, да знаеш, че устойчив бизнес не се започва с кредит (колкото и да приказват днес обратното).

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: ZENON   
Дата:   27-03-12 10:52

Мда... колкото по-малко банка, толкова по-спокоен живот.
По-добре си събери кинтите. Цените падат, характеристиките се подобряват. Няма да си на загуба от отлагането, освен че няма да можеш да снимаш.
Иначе имаше и възможност за лизинг (духинг) от павилиона или синтезиса. Тва по спомен.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: radi_nrj   
Дата:   27-03-12 12:33

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280501000157.html


12х96,45лв - а като се сетя, че една година плащах същите вноски за Lumix FZ100 ми иде да се изям.

Както каза колегата: цените падат и характеристиките се подобряват!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   28-03-12 08:50

hadjievvv, аз съм твоя човек!!!

Почваш да ми изплащаш, като изплатиш цялата сума, давам ти апарата! [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо на изплащане
Автор: ilcoin   
Дата:   28-03-12 09:52

tzl [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ако можеш да отделяш по 100лв на месец за вноски, направи си една банкова сметка и си ги внасяй вътре. Към края на лятото ще имаш необходимата сума.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »