Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нужда от съвет.
Автор: Wolfy93   
Дата:   26-03-12 19:57

Здравейте на всички, в сряда ще ходя да оглеждам един canon-eos-350d обектив 18-55мм , ако го зема това ще ми е първия DSLR, не съм много на ясно кое точно трябва да се огледа ( естествно трябва да видя първо козметични наранявания, дали оптиката е чиста, визьор, матрица, матово стъкло ) но какво точно да гледам , ще съм ви благодарен ако ме посъветвате. Мерси много предварително. [shtrak] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от съвет.
Автор: Wolfy93   
Дата:   26-03-12 21:46

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от съвет.
Автор: io_bs   
Дата:   26-03-12 21:53

Прегледай дали работят всички копчета, врътки и т.н. Направи тестови снимки и виж за прегорели пиксели; на обектива виж дали автофокусът и стабилизацията (ако я има) работят добре, дали ламелите на блендата не са зацапани... В гугъл сигурно ще има изписано какво трябва да се гледа при купуването на стари тела и обективи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от съвет.
Автор: pefoto01   
Дата:   26-03-12 22:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от съвет.
Автор: Wolfy93   
Дата:   26-03-12 22:12

Бюджета ми е доста ограничен за 350 лева и да искам по добро няма да намеря ми се струва....

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от съвет.
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   26-03-12 22:23

Ако не разбираш, най-добрия вариант е да вземеш някой, който разбира от фотография и снима с подобен тип техника.



Публикацията е редактирана (27-03-12 01:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »