Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 08:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: Wania   
Дата:   24-03-12 08:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 09:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: D_ERMENKOV   
Дата:   24-03-12 10:35

!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: swan_   
Дата:   24-03-12 10:48

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pabadjiev   
Дата:   24-03-12 13:54

Уша от много години е водещата в българската експериментална фотография. За разлика от масата публикувани фотографии от други автори, в нейните има мисъл, чувство, идея... И то всичко създадено с класически фотографски средства, без капчица Photoshop. Не, че те не могат да се направят и с него, но така всяка снимка е уникат, авторски, неповторим образ! Сърдечни поздравления!

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: detlene   
Дата:   24-03-12 15:13

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: shubo.   
Дата:   24-03-12 16:32

Страхотно.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pumabg   
Дата:   24-03-12 16:40

Автор: pabadjiev
Дата: 24-03-12 13:54

И то всичко създадено с класически фотографски средства, без капчица Photoshop. Не, че те не могат да се направят и с него, но така всяка снимка е уникат, авторски, неповторим образ!


Аха значи Фотошопа не е нито фотографски, нито творчески инструмент а просто една програма..
Това е все едно да кажеш, че електрическата китара е използвала Джими Хендрикс а не той нея ..
И това е мнение на човек, който е тук от 2003г.[smilie2]

Хората които се борят за свобода са склонни най лесно да я отнемат!
Изкуството няма граници и колкото повече се опитваме да му слагаме чекмеджета, толкова повече то ни го връща..
Никога не е имало значение, кой, как и с какво твори! Ако това, което видиш, чуеш, или усетиш накрая ти подкоси краката и забравиш поне за миг къде си, значи си е заслужавало... Останалото е дребнавост!


Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 16:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: dd5   
Дата:   24-03-12 16:51

pumabg ,

много неуместно ти е сравняването с електрическата китара[smile]

аз тълкувам по друг начин поста на г-н Абаджиев-няма 2 еднакви копия на тази снимка, от техническа гледна точка е уникална...

а пробвай ти да я направиш тази снимка без фотошоп-сигурен съм, че няма да се справиш.

и никой не слага свободата в чекмеджета в изкуството-всеки да твори както му е кеф, който може без фотошоп-който не може без фотошоп-жалко....

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pumabg   
Дата:   24-03-12 17:15

Има творци, които през по голямата част от живота, търсят своя творчески инструмент, чрез който да излеят музата си ..
Има и други които не търсят а просто творят с този който им е под ръка ...
Това обаче е без значение, защото и едните и другите си заслужават всяка секунда от нашето внимание!
Всъщност като се замисля на местото на Уша бих се обидил малко..
Излиза че начина по който твори е по важен от таланта и...
Уверен съм че и с презрения Фотошоп би могла да направи също неповторими неща [smilie3]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-03-12 17:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 17:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: nayden   
Дата:   24-03-12 17:43

Не може ли поне заглавията да се пишат на български?


Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pabadjiev   
Дата:   24-03-12 17:56

Не ме разбрахте или аз не се изразих правилно. Фотошопа е най-съвършения инструмент в ръцете на твореца и той може да го използва за да изрази по-лесно и по-ефективно мислите си, идейте си, сърцето си. Аз не мога да си представя моята фотография, без да го използвам. И изобщо цифровата фотография, която е моето верую, не може без него! С написаното за Уша изразявам възхищението си и уважението си към нея, за това че тя постига всичко това с класически фотографски средства.
А, все още не е изяснен въпросът дали еднаквите 1000000 копия на файла могат да бъдат произведение на изкуството или по-точно колко от тях са авторски копия или обикновено безстойностно разможение. Може би номерирането и подписването на опредлен брой копия, подобно на графиката е разрешението? Аз го правя така.
Всяка снимка на Уша, ако е значима може да се приеме за произведение на изкуството защото е УНИКАТ! Не може да има две еднакви ръчно копирани снимки...



Публикацията е редактирана (24-03-12 18:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: lolanoire7   
Дата:   24-03-12 17:58

Мътно
Това което казваш е точно така, поне до колкото познавам Уша. И ако прочете това сигурно ще ни се радва на провинциалния наивитет. За Уша това е начин на живот и много други неща. На хората около нея успяли да надникнат в приятелството й със сигурност ги чака промяна. Радвам се, че тази публикация в EYEMAZING ни напомня за предния ден.



Публикацията е редактирана (24-03-12 18:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pabadjiev   
Дата:   24-03-12 17:59

puma bg, аз съм във фотографията от 1979 година, а не от 2003...
Ела на моята юбилейна изложба през месец Юни - месеца на фотографията - ще се радвам да се запознаем.


Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: variysky   
Дата:   24-03-12 18:04

браво, eyemazing е страхотно световно списание, сигурно единственото за което бих се абонирал ако не беше толкова скъпо.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pumabg   
Дата:   24-03-12 18:15

pabadjiev Явно не съм те разбрал правилно в началото [smile]
И благодаря за поканата, ще дойда, само да знам къде [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 18:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: pabadjiev   
Дата:   24-03-12 18:22

Да!Страхотна е.
puma bg ше съобщя тук и ще поканя всички форумци и всички които са минали през моите курсове във форума. Нали сме колеги...

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-03-12 18:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   24-03-12 19:07

пак се фанахте за ушите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уша в EYEMAZING spring issue 2012
Автор: мътно   
Дата:   24-03-12 19:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »