Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kart   
Дата:   14-03-12 09:25

Фото изложба "Светлини и сенки"

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фото изложба
Автор: kart   
Дата:   14-03-12 09:25

Фотоизложба "Светлини и сенки" се открива на 22 март 2012 г. в ГХГ "Недялко Каранешев" - Горна Оряховица от 17.30 ч. Заповядайте да посрешнем пролетта заедно с една интересна изложба събрала заедно 15-сет автори.

Петър Крусев - Kart

Йорданка Йорданова - anchi

Недко Димитров - netizen

Пенчо Чуков - chukov

Георги Георгиев - gecata

Цончо Балканджиев

Иван Иларионов - itilien

Калин Христов - kalingo27

Стефан Кунчев - nafets

Людмила Димитрова - ludmila7

Павел Граматиков - monochrome

Рая Христова - R.H.

Даниел Трънков - likeduh

Ваня Димитрова - fiibi_bg

Деяна Робова - deqna


http://petar.krusev.com/wp-content/uploads/2012/03/Photoizlojba22mart_13S.jpg





Публикацията е редактирана (14-03-12 10:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фото изложба
Автор: stardriver   
Дата:   14-03-12 09:41

Фотоизложба е една дума [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фото изложба
Автор: J0R0   
Дата:   14-03-12 09:42

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: D_ERMENKOV   
Дата:   14-03-12 11:17

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: www.Stefoto.EU   
Дата:   14-03-12 14:02

Браво !...А да сте замисляли да прескочите и до Варна?

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: atrifonov   
Дата:   14-03-12 16:17

Като гледам авторите определено ще е много добра изложба[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Кофти, че Горна Оряховица ми е малко далечко[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: sir_sky   
Дата:   14-03-12 16:20

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kart   
Дата:   22-03-12 12:07

Днес от 17.30 е откриването! Заповядайте!
15 автора са представени с 88 фотографии...
Надявам се че довечера някой ще пусне и фоторепортаж от събитието за тия които не успеят да присъстват...[shtrak]



Публикацията е редактирана (22-03-12 14:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 09:05

[smilie24] Изложбата според мен и по мои наблюдения е успешна, съдейки по неприкрития интерес от посетителите. Галеристката Симона Стоянова откри изложбата и даде думата на Петър Крусев . Той се беше подготвил и направи кратък преглед на изложбата и представи поименно авторите. Всички автори чрез своите работи се представиха от най добрата си страна, което от своя страна повдигна общото ниво. При всеки от участниците присъстват достатъчно силни творби. Основните медии са Канава на Ханемюле, Ленена и Мат на Катана, с перфектно копиране при Йорданка Йорданова - anchi, което прави ,,образите'' да са живи и изразителни. Разбира се, от 88 работи, се демонстрира и жанрово разнообразие. Основно предимство е, че изложбата не доскучава и си заслужава да бъде видяна от повече хора, защо не и в други градове ! Надявам се, да се добави към темата и снимков материал !

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 09:13

Предстоящо събитие, отново в ГХГ , ни очаква на 26.04 , в памет и почит на нашия приятел и съмишленик във фотографското изкуство Пламен Петров - член на Фото-форум . По идея е, колеги да представим свои творби, ще бъде показана и негова колекция фотографска техника, като и представяне на второто издание на книгата му ,,Сватба в Калифорния'' http://plamenp.blogspot.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: matataupa   
Дата:   23-03-12 09:50

Портретът на беловласия старец дали не е Дядо Нестор[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 10:21

Срещата ми с него ,,Мъдрецът'' беше нещо изключително, говоря като общуване, а следствието е тази фотография. Той ме допусна и ми разреши да бъде сниман , и без да го измъчвам, символично може да се каже с едно натискане на спусъка . Разбира се, изпратих му снимки и бях особено трогнат, че той лично, въпреки възрастта си, ми се обади и ми благодари за хубавите снимки. Наименованието на този фотос ,,Мъдрецът'', ми стои толкова високо, че рядко, дори избягвам да го назовавам с име , нещо като да не се развали ,,магичноста'' му. Да, това е Дядо Нестор !

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: tyunkata   
Дата:   23-03-12 10:28

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: matataupa   
Дата:   23-03-12 10:30

:) Добър старец, вчера разказвах за него. Патриарх , към момента. Преди 20 години не бих го харесал толкова... по убеждения и предразсъдъци.

В Лошушанския манастир? Жив ли е още?


Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: shalalabg   
Дата:   23-03-12 10:55

Браво група! Поздравления за изложбата! [thankyou] [thankyou] [thankyou]
ще ви очакваме ли скоро и в София? ;-)))))

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 10:56

matataupa....Да ! Напълно възможно е, защото мъдростта не е по рождение. Той определено е работил да остави диря след себе си ! Не съм сигурен сега къде е,пък и разбрах от жената,която го гледа(местна съкратена учителка), че рядко излиза. Това беше преди две години. Епископ Нестор е роден на 29 май 1925 г. Дано Господ да му е дал живот и здраве !



Публикацията е редактирана (23-03-12 13:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: repin   
Дата:   23-03-12 12:32

Погледнах снимките на всички автори и да си призная -усетих присъствия на творчество.Не зная кои точно снимки ще бъдат експонирани ,но авторите са добри.Отлична проява.Смятам ,че няма място за критика и "фототежкарлък".Когато някой показва НЕЩО смятам, че трябва първо да го поздравим за трудът му.Философи ,многознайковци и тем подобни -ци,-ци,нямат място в творческия живот на обществото.ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИЗЛОЖБАТА !БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Илия Иванов

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: ivanino   
Дата:   23-03-12 12:49

Силно присъствие на можещи автори! Ако има възможност и желание - дайте да видим и ние! Успех! :-)[beer] [shtrak] [smitten]


Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: Gecata   
Дата:   23-03-12 13:12

Хубава изложба стана. Повече от 100 души имаше на откриването. Някои от коментарите искренно ме забавляваха. За снимката ми на момченцето с кръста от Йордановден накой каза:
- А бе тая снимка не беше е ли Би-Ти-Вийска?
- Май Битивийска беше!
- Не бе, у "фейса" я има, ама тоз дето я е правил от тука ли е ...не мож дай от тука, ама що са я сложили?! .....
Хи хи хи.... "Никой не е станал пророк в собственото си село" [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: chukov   
Дата:   23-03-12 13:19



Изложбата беше много добра
Въпреки, че липсваше конкретна тематика и кадрите не са журирани, не се усещаше никакъв дисбаланс в силата и звученето на кадрите

Приятно съм изненадан

Благодаря и на kart, чиято инициатива е в основата на тази изложба.

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 14:48

Да ,идеята на Петър Крусев - kart се оказа страхотна ! Да си призная имах малко резерви и колебания, какво ли ще се получи ? ! Получи се и сме на прав път ! :) Благодаря ти, Петре !!
За последните 15 години първата съвместна фотоизложба в Г.О. , може да се каже, бе през далечната 2001 г. тогава бяхме моя милост, Йорданка Й.- anchi, Пламен Петров-plamenp, който за съжаление не е между нас, за първи път Г.О. видя и прекрасният цикъл ,,Крушунски водопади'' на Цончо Балканджиев, имаше колеги и от София, Габрово и Казанлък, В.Търново - Найден Найденов и др. ... Следващата бе 2005 или 2006, ако не се лъжа, вече в по разширен състав, да ме извини, ако пропусна някой, но там бяха и Даниел Тр, Диана Робова ВТ, Гецата , Недко Д., като и Пламен, Данчето .............
Но тази... определено, вече нивото е друго !

Искам специално да благодаря на Йорданка Йорданова - anchi за чудесните медии , които ни предложи за копиране и за голямото старание, което вложи от себе си, от печат, работите ни да излязат перфектни !



Публикацията е редактирана (23-03-12 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: Kart   
Дата:   23-03-12 15:30

Абе, Калине какъв е тоя патос дето те е обхванал, ще ме извиняваш ама няма нужда! Нещата просто се случват и това ме радва когато виждам резултата...няма нужда от тия дебелашки подчертавки "благодарности" и евтини реклами...Мислех да не се обаждам , ама като гледам как се развива темата не ми е много приятно...нещата малко се изкривяват. Нещата са доста по естествени и непренудени от колкото се представят...



Публикацията е редактирана (23-03-12 15:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Светлини и сенки - Фотоизложба
Автор: kalingo27   
Дата:   23-03-12 15:51

Kart Махам ,,дебелашкото'' подчертаване ,ако това е евтината реклама. Извинявай, щом това те засяга ! Така , или иначе както писа по горе Пенчо, , че в основата на тази инициатива си ти и аз ти благодаря. Намирам го за нормално ! Извинявам се , още един път !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »