Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: kevi53   
Дата:   22-03-12 13:48

Тия дни ме помолиха за съвет но и аз не знам точно какво да отговоря.

Една ПРАКТИКА 7300 изведнъж почва да снима бяло денем и горе долу добре вечер но цалото изображение е с хоризонтални бели черти. Разцъках го малко и установих че според екзифа всичко по хардуера си бачка нормално. Предполагам че е изгаряла матрицата или е скъсан лентов кабел отвътре и това скапва изображението. Има ли читав сервиз на това животно в Пловдив?

Дадох съвет за нов апарат обаче хората си искат старата машинка - била доста скъпа навремето и имала сантиментална стойност за тях[smilie25] Между другото модела е точно копие на Сони W сериата и като гледам старите снимки правени с него се справя прилично за класа си.

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: peter_m   
Дата:   22-03-12 13:55

пан сервиз

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: Делян   
Дата:   22-03-12 16:23

Пансервиз

бул.6-ти септеври 198
plovdiv@panservice-bg.com
Стоян Найденов
63-59-36

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-03-12 17:16

И аз да кажа за Пансервиза. Но ги приготви че ремонта може да е равен като цена на нова сапунерка.

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: peter_m   
Дата:   22-03-12 17:20

... или повече

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: iva_drag   
Дата:   22-03-12 17:40

Практиката когато и да я хвърлиш. все ще е късно ...


Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: atisas3   
Дата:   22-03-12 18:22

Ами чесно казано е по-добре да си купиш нова сапунерка! Практиките са пълни боклуци, първият ми беше такъв, имаше проблем с джойстика, занесох го на гаранция, уж го оправиха, след 10 дена пак проблема, айде пак на гаранция, уж го подмениха с друг, ама и той имаше някакъв проблем, не помня вече какъв. Абе пълни боклуци са, не знам как не са фалирали... По-добре си купи някоя сапунерка като тази клик Ето и снимки правени от него , абе като цяло доста добро представяне като за 160 лева според личното ми мнение, де. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за ремонт на сапунерка в Пловдив
Автор: kevi53   
Дата:   22-03-12 18:49

Мерси - ще кажа на хората да се обърнат към Пан сервиз.

Иначе знам кои сапунерки в момента предлагат най-добро съотношение като цена - качество но това е друга тема.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »