Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Теоретичен паралел.
Автор: cameraman   
Дата:   18-03-12 19:05

ПЪРВИ ПАРАЛЕЛ: Операторско видео заснемане- монтаж на видео материал.
ВТОРИ ПАРАЛЕЛ: Фотографиране - постобработка и художествено редактиране на фотография

Тези неща напоследък се сливат като професии, но това е следствие на компромисите, налагани от финансовата платформа. Според мен, от сливането на двата типа работа продукция- постпродукция следва голям компромис със качеството. Аз зная много добре какво означава да си дадеш материала на монтажист-виртуоз, зная и какво значи да го вземе "поразяващата ръка", зная и какво значи ако седна аз да го монтирам/последното отново води до компромиси/. Само в първия случай аз ще бъда максимално взискателен... Същото е и с постпродукцията във фотографията.... Споделете вашето мнение за този условен паралел- продукция-постпродукция

Отговори на това съобщение
 Re: Теоретичен паралел.
Автор: asahi   
Дата:   18-03-12 20:31

Надявам се, че хората са осъзнали, че "художествена обработка на фотография" не заменя "художествено фотографиране".

Отговори на това съобщение
 Re: Теоретичен паралел.
Автор: cameraman   
Дата:   18-03-12 20:49

Категорично става дума за професионален суров материал с покрити технологични и художествени изисквания,...

Отговори на това съобщение
 Re: Теоретичен паралел.
Автор: asahi   
Дата:   18-03-12 21:42

Тогава имаме техническа обработка и дизайн, ако фотографията се влага в продукт.

Отговори на това съобщение
 Re: Теоретичен паралел.
Автор: cameraman   
Дата:   18-03-12 22:07

Не казах ли това?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »