Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на огледално-рефлексен фотоапарат
Автор: stani96   
Дата:   07-03-12 21:33

Здравейте на всички!!!
Това е моя първи пост във форума на сайта.
Та така...Реших да си купя огледално-рефлексен фотоапарат (това ще ми бъде първия такъв). Разполагам с до 2000 лв.
В момента съм се насочил към три модела: Nikon D5100, Canon EOS 550D и Canon EOS 600D.
Но, ако си купя последния, тоест EOS 600D, не съм сигурен дали ще ми остане някой лев за по-добър обектив като за начало.
Ще ви бъда много благодарен ако си дадете мнението по въпроса. Както сигурно вече сте разбрали, не знам много неща за фотоапаратите. Затова смятам с покупката на един DSLR да се запиша на курс за начинаещи по фотография.
А...ако се сетите за някое добро студио,което предлага подобни работи, отново ще ви бъда много благодарен. За курса в момента съм се спрял на Photosynthesis [shtrak]. Ако имате впечатления пишете.
Поздрави, Стани!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на огледално-рефлексен фотоапарат
Автор: stani96   
Дата:   07-03-12 21:38

А това според вас добре ли е като за начало? http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280501000160.html

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на огледално-рефлексен фотоапарат
Автор: imitev   
Дата:   07-03-12 21:41


За 1000 лв. от базара вземаш някой апарат и когато видиш дали ти се снима и какво ти се снима се дообзавеждаш.

Апаратите и обективите са инструмент, а не цел.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на огледално-рефлексен фотоапарат
Автор: Suggs   
Дата:   07-03-12 21:46

Според мен - Canon 550D или Nikon D5100. Като начало - с китовия 18-55 стабилизиран.
Отиди в някой магазин, и пробвай и двата първо. Хвани ги, включи, пробвай 2-3 снимки, разгледай менютата. Вземи този, който ти пасне по-добре.


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на огледално-рефлексен фотоапарат
Автор: atisas3   
Дата:   07-03-12 22:39

Примерно това CANON EOS550D + EF-S 18-135IS

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »