Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за преносим принтер
Автор: intelman   
Дата:   07-03-12 12:41

Здравейте, трябва ми преносим принтер от рода на canon selphy. Някой има опит с тях или подобни. Трябва ми качествено отпечатана снимка 10 на 15.
Мерси

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за преносим принтер
Автор: Lambov   
Дата:   07-03-12 16:21

май консуматива им не е много евтин

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за преносим принтер
Автор: da.fo   
Дата:   07-03-12 19:53

Даваш 2950 лева(Citizen) и вземаш принтер копиращ снимки на стойност 21/23 стотинки. Даваш 115 лева(Selphy) и копираш на цена 57/60ст. Всеки сам избира своя принтер [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за преносим принтер
Автор: moketa   
Дата:   07-03-12 22:50

Купуваш си принтерче HP335 /захранване от 220V или от вградена батерия/ за 230 лв, печата снимки 10х15 см с много добро качество.
http://shopping.bg/hp-printer-hp-photosmart-335

Оригиналната касета HP343 струва към 40 лв, но ако се научиш да си я пълниш- едно зареждане ще излезе не повече от левче. След третото зареждане можеш да смъкнеш себестойността на снимката и под 20 ст.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за преносим принтер
Автор: musho   
Дата:   07-03-12 23:24

Аз съм със Selphy и съм много доволен. Зависи, за какво ще го използваш. За семеен албум е супер, ако искаш да печелиш от него излиза скъпо копието, ако искаш да снимаш и веднага да кпоираш и продаваш става.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »