Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SDHC евтини
Автор: atisas3   
Дата:   06-03-12 20:56

Здравейте. Загледах се пак в ebay.. Нали все пак най-вероятно от там ще купувам бъдещият 550D, та реших да видя и SDHC карти. 1во да попитам дали този фотоапарат чете голямо количество - 32GB SDHC. И 2рото нещо - клик Това са някакви неизвестни за мен производители.. но пък за 50 лева 32GB си е чист подарък. Аз моята 16GB SDHC Transcend я взех за 65 лева някъде, а тази 2пъти по голямо количество и по-евтина. Тъкмо може да се възползвам да си купя една такава заедно с фотото, че няма сестричката ми постоянно поотделно да праща колети [smilie18] ? Какво мислите, да не е няква измама китайска?

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: Antonio_V   
Дата:   06-03-12 21:06

Аз съм със 600D, който е идентичен с 550 и ползвам 32 SDHC на Sandisk, няма никакъв проблем засега, не бих рискувал с друг производител, въпреки че приятели ползват Transcend и са доволни.

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: realnoncho   
Дата:   06-03-12 21:06

Ми за картите специално няма особена разлика в цената, само трябва да гледаш по компютърни магазини че фотографските надуват - Transcend 16GB class 10

Или си вземи някоя поне малко по-известна марка от там откъдето ще взимаш апарата. 8 или 16 гб е най-добре в момента, понякога картите се чупят и е по-добре да изгубиш 8 отколкото 32 гб снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: atrifonov   
Дата:   06-03-12 21:09

евтиното винаги излиза по- скъпо, но щом си толкова богат[smilie8]
Плюс това не познавам фотограф, който да ползва 32GB карти, а предимно няколко по 8GB, но нека профитата да споделят, за което си има и основателни причини

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: atisas3   
Дата:   06-03-12 21:12

Е тоест такава е качествена?

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: showtime   
Дата:   06-03-12 21:43

Transcend 32GB SDHC (Class 10) e почти без пари. 52-53лв.



Публикацията е редактирана (06-03-12 21:44)

Отговори на това съобщение
 Re: SDHC евтини
Автор: ludiakolio   
Дата:   07-03-12 10:37

По-обемните карти са по-бавни,ако не отиваш на експедиция в пустинята за няколко месеца няма смисъл.Оптимален капацитет за нуждите и висок клас на скорост по-добре.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »