Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой има ли впечатление от JYC 49 mm Pro Super Slim Circular Polarizing C-PL CP
Автор: zheleff   
Дата:   01-03-12 09:53

Колеги, някой ползвал ли е или да има впечатление от този филтър JYC 49 mm Pro Super Slim Circular Polarizing C-PL CPL?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой има ли впечатление от JYC 49 mm Pro Super Slim Circular Polarizing C-PL CP
Автор: Alex-dan   
Дата:   01-03-12 09:57

Посредствени филтри и без пари да ми ги дават, няма да ги взема [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой има ли впечатление от JYC 49 mm Pro Super Slim Circular Polarizing C-PL CP
Автор: zheleff   
Дата:   01-03-12 10:03

Алекс, имаш конкретно наблюдение или по принцип говориш? Какво те кара да мислиш че това е посредствен филтър? Всъщност аз лично не открих ревю, както и сравнение с други. Ако някой види моля да пише.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой има ли впечатление от JYC 49 mm Pro Super Slim Circular Polarizing C-PL CP
Автор: Alex-dan   
Дата:   01-03-12 10:13

Имам подозрения, не ги знам какви са въобще. Което подсилва подозренията ми [smilie18] Вземи си една HOYA за 39 лв. или някоя по-хубава за 50-тина, вероятно ще има доста повече смисъл... А и 49мм не е 77... Някой и друг лев икономия от филтър често води до това да платиш за нещо, което не ти помага, а ти скапва снимките...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »