Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: Canon   
Дата:   19-02-12 23:47

tycoon
Ти си егати гавраджията.
... накрая отиваш при нотариус да удостовери, че на дата .... , час ако щеш и т.н. на адрес www. ... са присъствали твоите снимки ...

И на сайта няма нито една снимка
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: lukcheto   
Дата:   19-02-12 23:51

Говориш глупост след глупост! Никой и никъде не твърди, че дело се решава въз основа на едно единствено доказателство, абе ти като ги пишеш тези хуморезки на какво си?!Не се изисква голямо познание да кажеш на бялото, че е бяло! Къде е мисловната дейност тук, ти само констатираш... смЕх!

Говорим за силата на нотариаланта заверка на фактологията, той за съдебни решения ми говори. Да, прав си, няма такива и слава богу!

Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   19-02-12 23:59

Лукче, що се връзваш? [smile]
Човекът си е навил нещо на пръста и единственото, което иска е да се съгласят с него [smile]
Това е смешно, наистина, защото независимо дори от процесуалните съображения аз просто гарантирам, че ако ответника му има малко от малко грамотен технически персонал много лесно ще направи така, че когато вещите лица правят експертиза на сървъра да не намерят нищо, което да показва, че въпросните файлове някога са били там [smilie5] И това не е някакво тайно знание, нали, всеки може да го разсъди, но тук по традиция си мерим компетентностите [smilie5]
Вместо това той казва "защо да караме по реда на ГПК, като има ЗАПСП" [cool]
Не обръщай внимание просто [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: lukcheto   
Дата:   20-02-12 00:03

Хахахаххааааа.... [smilie5]
HSGeorgiev, чудесен си!!! [smile]

Супер кефи: "Вместо това той казва "защо да караме по реда на ГПК, като има ЗАПСП" [cool]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: tycoon   
Дата:   20-02-12 11:49

Canon-e, не бе...
че има гавра, има... но каквото почукало такова се обадило;))

Като им кажеш да свалят крадените снимки те си гълтат граматиката, защото не знаят какво точно да свалят, понеже всичко е нелегално и така си остават снимките по сайтовете им;)Няма да си махнат целият сайт я;)))

После отиваш при нотариуса да потвърди, че тази снимка е била на този сайт по това време.

На мен ми крещяха по телефона: "Нищо няма да платя!" и т.н. нецензорни да не споменавам;)

Вече си мисля и за запис на телефонни разговори.
Мислят, че някой иска да ги измами, окраде, тероризира и т.н.,
но проблема си е техен;)[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: ksuhorukov   
Дата:   20-02-12 16:39

Можете да се бъзикате колкото си пожелаете. Аз в по-преден пост написах точно това, което ти ми потвърждаваш. Значи само с нотариална заверка на съдържанието няма да минем, ама да направим и нея, да опитаме така, пък понеже знаем че няма да се случи, по-нататък ще осигуряваме доказателства и по друг начин, делото ще се точи, който има пари да плаща. Тия врътки са ми до болка познати, ежедневие...

Така или иначе решение не видях. Дори не видях и такова, в което такова доказателство е допуснато.

А такова нещо като "защо да караме по реда на ГПК, като има ЗАПСП" никога не съм казвал. Това че някой си го е тълкувал по този начин е изцяло негов проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Адвокат навътре в "Авторско Право" ?
Автор: imitev   
Дата:   20-02-12 17:01


Дайте да го видим тоя производител...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »