Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Nikon vs Canon
Автор: Canon   
Дата:   27-12-11 15:00

HSGeorgiev
Не съм го чувал сайта. И не сравнявам изображенията.
Аз вярвам на производителите, че само това което са написали е вярно и нищо друго.
Да, запознат съм и с двете тела и то добре. Просто не ги сравнявам в практическа работа, щото при мен са различни режимите на използване - до 1000 кадъра на ден (примерно за тип сватбарско щракане, обикновено с 1 батерия) до няколко на ден през ЛВ (студийно, предметна фотография)
Абсурда е, че в студиото сменям повече батерии (1 до 3) за по-малко кадри, основно заради начина на консумация на системата.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon vs Canon
Автор: Myth   
Дата:   27-12-11 15:08

Автор: shampoanta
Дата: 27-12-11 13:34

Myth според мен ,китовите обективи ги продават за да запушат дупката на тялото ,неудобно е някак си да ти продават ново ДСЛР тяло незатапено отпред


Дори и така е да е, все пак това е КИТОВ ОБЕКТИВ, не трябва да очакваме чудеса с него, ама мажели по краищата, ами мажат, за тия пари...

Автор: Suggs
Дата: 27-12-11 13:44

"За парите си са чудесни" .
Точно така пишат за обективите, които не струват. Оправдават ги с ниската цена.
Аз бих предложил друга комбинация - EF-S 18-55IS и EF-S 55-250IS. пак са добри за парите си, но са за предпочитане пред по-горе споменатия двоен нестабилизиран кит.


Е ти с какво искаш да ги оправдаят, според цената и качествата им и аз искам 16-50/2.8 влаго и прахозащитен за 150лв мъ няма :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon vs Canon
Автор: delux14   
Дата:   28-12-11 08:56

Хей хора днес си взимам вчера поръчания Nikon D3000 kit (18-55mm VR) + Nikkor 55-200mm VR и след много мислене и мъка се спрях на него след допитване на приятел на баща ми професионален фотограф мерси много на всички за мненията които ми изложихте :)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon vs Canon
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   28-12-11 21:38

delux14, много да те радва, със здраве да си го ползваш и на фокус! [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »