Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: pumabg   
Дата:   18-12-11 14:38

Истината е Нони, без да ти правя четки, че аз никога не бих могъл /или поне такова убеждение имам/да направя кадрите, които ти или много други хора тук творят...
За разлика от моите кадри, които ти лесно би могъл да направиш при нужното желание, време и пари!
Това е и основният критерий по който аз разграничавам таланта от липсата на талант, високото изкуство от ниското ...
Ако някой знае друг признак да казва, целият съм в слух ...
Друг е въпроса, че ако ще и да си най големият талант, но си мързелив и апатичен далече няма да стигнеш ...
До като пък аз доказвам, че с много хъс и желание, могат да се постигнат много неща, дори и да не съм могъл през живота си една къщичка или слънце да нарисувам ...
Много бих искал да съм пример за някой, който тепърва започва и да му кажа, че няма невъзможни неща, трябва човек винаги да вярва в себе си и да работи здраво, каквото и да прави!
Тенкю

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 14:50

[smile] pumabg, тенк Ю! [thankyou] [beer]

Аз нали съм "хем така, хем иначе", та от една страна съгласен...

По този случай, едно поздравче за талантите в жанра си (но, да, без да е "задължително" да не се пробвате в каквото и да било) - Anybody can cook [smilie3] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   18-12-11 14:53

Пума, има много невъзможни неща, този, който прави нещата възможни и невъзможни решава кое и как да стане, ние само се надяваме на помощта му и натискаме спусъка приятелю, останалото е суета.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: pumabg   
Дата:   18-12-11 14:59

Последното все едно аз съм го писал !
Georgi_Kocakov [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 15:36

Абе, птичари, сега се замислих за нещо по-странично - защо тукашните баш мастъри сте все юнаци (поне така съм забелязал)... докато има доста мацки, които снимат мацки?
Не ги ли влече девойките ли, някакво само мъжкарско хоби ли е, що ли? [smilie8] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   18-12-11 15:48

Тежкарско е хобито , за това [smilie5]

Много мускул трябва [smilie18] [smilie18] [smilie18]

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/248774_1783562991424_1309976260_31582279_72326_



Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: pumabg   
Дата:   18-12-11 15:51

Смени системата [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   18-12-11 15:55

Не копирай Шотландеца [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: pumabg   
Дата:   18-12-11 15:57

Аз като гледам, той копира мен [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 16:50

DidiAndreeva [smilie5] [smilie24] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: sir_sky   
Дата:   18-12-11 18:05

Аз пък пилци не ща да снимам ;)[smilie24] Мацките са достатъчно луди![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 18:21

[smilie18] Ей бре, Сър... ама пък сега ми хрумва и нещо друго... при мацките, колкото и каквито и да са, все нещо ще има - я не са й достатъчно големи бомбите, я й са пък прекалено големи... я крачета са леко пухкави или къси, а пък най-елегантните глезени са рядкост... и съответно фотографът нещо не е докомпенсирал с осветлението (примерно)... докато я си представи да тръгнеш да разправяш как на някоя чапла са й прекалено дълги краката или са й проскубани перата... природата (не че и мацките не са природа де) има едно предимство - винаги е съвършена във вида, в който е [smilie3]

В този ред на мисли, примерно красивите пейзажи много лесно вече минават за кич... векове наред експлоатирани в изобразителното изкуство (имаше готин виц за художника авангардист)... докато пилците са ни може би по-нови в този им вид и в тях кич не виждаме (връщам се малко и към това, което в началото казах - че благодарение на птичарите ги виждаме по начин, по който иначе "нормално" е почти невъзможно да ги видим)


Отговори на това съобщение
 Re: ПЕТЪЧНИ псевдо-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: pumona   
Дата:   18-12-11 19:00

Ако съдя по себе си - снимам, докато се изтощя с дадена тема. Вероятно и с пилетата е така. А те горките пиленца - трудничко се хващат във портрет. Също катериците и те горките трудничко се дебнат. А мацките - ми те винаги са красиви, както и да се нагласят. Дайте малко мъжко тяло де! Ма мое ли така!

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: vikitovikito   
Дата:   18-12-11 19:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: sir_sky   
Дата:   18-12-11 19:59

Пък ако тез дет снимат пилци тръгнат с тез големите обективи сда снимат мацки от покривите май и те могат да ги хванат в състояние в което по принцип няма как да ги видим с просто око! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 20:03

Автор: sir_sky
Дата: 18-12-11 19:59

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Напълно одобрявам [smilie24]
Аре бре, хаймани, я използвайте таз техника малко и за благото на човечеството... или поне на някои негови представители [thankyou] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Полу-фотографски разговори - Пилци & Мацки
Автор: Knartist   
Дата:   18-12-11 22:05

Автор: pumona
Дата: 18-12-11 19:00

В ултра-хипер-мега изключителни случаи бих обърнал внимание на кадро с мускулести юнаци (освен на онез култовите на кубето, в които има и мацки), ама тамън попаднах на нещо добро -


https://photo-forum.net/static/site_pics/178/n_1324141110_DSC_0as10.jpg




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »