Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какъв фотоапарат да си взема
Автор: joker.   
Дата:   16-12-11 14:21

Здравейте ,бих искал някой който разбира повече да ми даде по компетентно мнение за фотоапарат.Предстои ми покупка на любителски фотоапарат тази неделя,спрял съм се на няколко модела,мога да отделя не повече от 500-550лв.Бих искал фотоапарата да не е втора ръка.
Това са няколко от моделите на които съм се спрял.

1.Samsung WB2000

2.Canon PowerShot SX130 IS - които е на промоция в момента в Фотопавилиона.Тух четох някъде че няма кой знае каква огромна разлика между него и SX150 IS.

3.Fujifilm FinePix S4000

4.Nikon Coolpix P300

5.Olympus SP-800UZ

или някое от тези Сонита - Които не видях никъде някой от тези 2 модела на сони да имат някакви ръчни настройки.


SONY DSC-HX5VB
SONY DSC-T110B

Благодаря предварително на всеки които може да даде някакъв съвет,предложение или мнение за тези или някой друг модел на подобна цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: yakumo   
Дата:   16-12-11 15:32

Ако ти се занимава със сменяеми оптики, това тук за 570 лв. после ще можеш и да отидеш на безплатен семинар да ти обяснят някои неща за апарата и снимането като цяло.


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: ivanov.10   
Дата:   16-12-11 15:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: hemilio   
Дата:   16-12-11 16:24

: joker.
Снимал съм със самсунга-много добри снимки прави,но е с тъмно обективче!
От няколко месеца имам Никончето П300 и съм очарован,страхотно обективче са му сложили-1.8f чудесен е и за през ноща,пълни ръчни настройки,принтвал съм от него-без забележки е -все пак има CMOS със задно осветление![shtrak]
Ако искаш снимки с него ми прати мела си на лични!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: joker.   
Дата:   16-12-11 18:44

Защо да съм луд,наистина искам да си купя нещо което прави що годе добри снимки.Наистина ли Olympus E-PL1 е най доброто за тея пари в момента?
Не трябва ли да му се купуват обективи за него след това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: d_ave   
Дата:   16-12-11 18:50

абе ти хубаво не би искал да е втора ръка, ама за тези пари какъв хубав Некс можеш да си намериш не е истина:) хем е със сензор, голям колкото на масовите DSLR-и, хем е малък и удобен. за начало 18-55 ще ти свърши перфектна работа.
пен-а също е добро предложение, ама сензора е по-малък, шуми повече на високо исо и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: joker.   
Дата:   16-12-11 20:06

За какъв Некс става дума?

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: Eosmania   
Дата:   17-12-11 16:01

Ако искаш хубави качествени снимки DLSR e решението, макар и втора ръка много хора са скептично настроени , напротив точно обратното нямаш гаранция че като вземеш нов няма да се прецака и да кисне по сервизи половин месец. А ако ти е само за снимки вземи от горепосочените сапунерка и пуцай снимки ! [smilie25]


Успех ! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: hemilio   
Дата:   17-12-11 16:52

харесват ли ти снимките които ти пратих от никончето?
Не са перфектни,но мисля,че са на добро ниво,като се има в предвид,че апаратчето е по-малко от цигарена кутия(бие всички по горе изброени по компактност!!!)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да си взема
Автор: joker.   
Дата:   17-12-11 19:39

Хиляди благодарности за снимките hemilio.Утре ще се разкарам до Фотосинтезиса да го поразгледам и да пощтракам с него,хубавото е че както каза ти е с 1.8f и сигурно прави чудни снимки вечерно време.Не на празно го прибавих него като модел над 500лв.



Публикацията е редактирана (17-12-11 19:41)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »