Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 EOS 600 D user manual на български
Автор: bartowski   
Дата:   28-11-11 01:23

Здравейте,
бихте ли ми казали от къде мога да се снабдя с оригиналното ръководство за този вид фотоапарати - Канон ЕОС 600 Д. Намерих едно на английски 324 страници, но ми се иска да е на български. Ако има някой запознат и го има този модел нека да сподели с мен ръководството си на български език, защото все пак сме в България. И нека колегите от Канон да се хванат и да го преведат това ръководство, от 324 английски страници.
Благодаря ви много за вниманието!
Всеки отговор ще е добре дошъл за мен!

С поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: Suggs   
Дата:   28-11-11 07:50

"Колегите" от Canon са го превели това ръководство, и го слагат под формата на книжка във всеки един 600D на българския пазар.
Ако искаш, пиши ми на ЛС да ти пратя за 550D , такова имам.

ПП. Интересни са ми такива теми - купувате си апарат висок клас, и ревете за упътване [smilie25] . Все едно аз да си купя камион, и да му търся упътване, за да го подкарам. Човек трябва да има опит и познания за работа с такава техника, преди да скочи на нея.
Моята книжка за D7000 не съм я отварял изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: imarinov10   
Дата:   28-11-11 08:02

ами мисля че ще трябва да я отвориш

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: bartowski   
Дата:   28-11-11 19:05

Колега,
ако го имах този апарат нямаше да искам ръководство на български, пък и не съм сигурен дали колегите от Канон България са превели наистина напълно въпросното ръководство, както е оригинала 324 страници. Пък и в това ръководство има доста полезни и интересни неща, така, че съм далеч от мисълта, че човек трябва да има предварителен опит. От къде да го натрупа, ако минава от сапунерка към DSLR, както е в моя случай. Затова и търся това ръковство, защото правя проучване, стратегическо.

Благодаря за вниманието!
Хубава вечер!

С поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: Antonio_V   
Дата:   28-11-11 22:04


http://photo-zona.net/images/user65967/album282755/large/1322510067_fuzb6782_manual.jpg



Предполагам, че се търси това. 324 страници, на хартиен носител, леко намачкано [smile]. Мога да услужа за преснимане или по някакъв друг начин...


Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: Suggs   
Дата:   28-11-11 22:22

"Автор: imarinov10
Дата: 28-11-11 08:02

ами мисля че ще трябва да я отвориш"

И каква полза, като е на немски? [smilie6] Език, от който разбирам само основни думи като "bitte" и "danke" .
Изчетох две книжки на английски, предложени в една тема тук, във форума, и честно казано, не научих нищо ново.

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: akssa   
Дата:   29-12-11 09:22

Здравейте и аз търся ръководство на Български език,първи ДСЛР ми е и не съм много наясно [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: emo1   
Дата:   29-12-11 11:41

Преди седмица във базара се продаваха доста нови 600D, без гаранция и упътване на БГ на примамливи цени, преди да бамнат търговеца.
Темата ще е интересна и за други!

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: akssa   
Дата:   29-12-11 12:34

Купен е от Румъния на по добра цена от България и с подарък карта памет 8 ГБ,чанта Канон и принтер Канон,Европейска гаранция-2 години! emo1 написа:

> Преди седмица във базара се
> продаваха доста нови 600D, без
> гаранция и упътване на БГ на
> примамливи цени, преди да бамнат
> търговеца.
> Темата ще е интересна и за други!
>
> [shtrak]
>



Публикацията е редактирана (29-12-11 17:12)

Отговори на това съобщение
 Re: EOS 600 D user manual на български
Автор: jrr   
Дата:   29-12-11 12:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »