Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 А тази батерия на SANYO
Автор: SlavySavov   
Дата:   21-11-11 22:31

Sanyo XX HR-3UWX 4×2500 mAh

разби всички представи, направих 1500 кадъра на 80% разряд с Canon 430 ex и още държат... ?! а ги дават, че може и да работят на -20 градуса температура... да ама батериите не бяха мои, та... да си ги купувам ли или просто щото са нови.... и се представиха добре ?!? някой ползвал ли ги е също ? мнение нещо А а а а ? Ъ [shtrak]


http://www.bviphotovideo.com/pictures/normal/1/1337be659eb57ee3eb5f694221d3f281.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: AlexHD   
Дата:   21-11-11 23:27

Това е най-доброто от Sanyo, изобщо и на пазара май.

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: mravunko   
Дата:   21-11-11 23:48

На минусови температури не съм ги ползвал. Иначе държат, но имат по-малък брой цикли на презареждане от 2000мАч (три пъти).

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: gmir   
Дата:   21-11-11 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: dvdobrev   
Дата:   22-11-11 00:01

Тъкмо тези дни умувах какви батерии да си взема [smilie11] , че старите взеха да заминават.[smilie18]
Поздравления за темата [shtrak] [shtrak] [shtrak]
[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: dvdobrev   
Дата:   22-11-11 00:07

Мирчев ти кога се обзаведе с Canon Speedlite 580EX II?
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: groshev   
Дата:   22-11-11 00:16


http://www.mahaenergy.co.uk/product-images/AAIMEDIONBlister2.jpg


Тия са по-добри!! Имам 2 комплекта от Maha-Imedion 2400 и едни на Sanyo 2500 XXX maha-та ми изсържат повече на светкавицата, освен това като седят без да се ползват изкарват повече, 3-те хикса по-бързо се разреждат.

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: seuret   
Дата:   22-11-11 00:25

Добри са, ползвам тях, нормалния енелууп и серията на АНсман с нисък саморазряд.

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: SlavySavov   
Дата:   22-11-11 04:47

аз ползвам едни на Ansmann


http://www.rc-modellbau-blog.de/wp-content/uploads/2009/02/ansmann-2850-mah-aa-akku-3.jpg



доста добре се справят, но като цяло не ми трябва толкова това, да ги заредя веднъж и ако се сетя да ги ползвам да имат ток, колкото, след цикъла на зареждане да освобождават голямо количество ток многократно... многократно над 800 светвания при 80% разряд на светкавицата [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: А тази батерия на SANYO
Автор: SlavySavov   
Дата:   22-11-11 04:54

Автор: groshev
Дата: 22-11-11 00:16

не знам тези батерии, които ми показваш са 20лв. с 50% по-евтиниса от ansmann може би структурата на самата батерия вътре е различна... явно ще трябва да купя едно комплектче Sanyo XX пише, че се произведени в Япония... вероятно може да са заредени и със друг заряд... активен... [thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »