Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: dideron   
Дата:   08-11-11 18:54

Здравейте Колеги.
Тия дни взех от колега от форума Канон А640.
Много хубава работа ми върши ,но постоянно сгъвам и разгъвам дисплея.Въпроса ми е към хората ,които са имали апарати с въртящи дисплеи-дали са издръжливи.А Ако Зентекс прочете това,ще ми бъде интересен неговия опит разваля ли се и може ли да се ремонтира,защото апаратчето е много кефещо и искам да ми служи дълго[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: badwolf   
Дата:   08-11-11 19:31

Аз имам А640 от 2год., който също като теб купих втора ръка от съфорумник. Дисплея постоянно го обръщам и сгъвам/разгъвам, почти при всяко включване и изключване на апарата.
Проблеми конкретно с дисплея до сега не съм имал, но пък за сметка на това се появиха други два:
1. Гумата отсрани, която закрива DC жака, AVout-а и USB-то се деформира по много странен начин и вече не прилепва плътно.
2. Появиха се няколко прашинки от вътрешната страна на челната леща на обектива, въпреки че апарата никога не е попадал в запрашена среда. Е, поне при мен де.[smile]



Публикацията е редактирана (08-11-11 19:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: neuromancer   
Дата:   08-11-11 19:31

всичко се разваля по някое време. Ако не се случи нещо непредвидено, предполагам че апарата ще ти омръзне и остарее морално много преди да се развали дисплея

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: asenr   
Дата:   08-11-11 20:40

Според един колега всичко, което е направено от две части, рано или късно става на две части [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: Zeno   
Дата:   08-11-11 20:47

Малко мърфология:
Закон на Чизхолм:
Всичко, което може да се развали - се разваля.;
Следствие:
Всичко, което не може да се развали - също се разваля.

И от мен: Ще се развали и то в най-неочаквания момент.
Затова не го мисли, "всяко нещо има край. а кремвиша два"
[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: mitevvv   
Дата:   09-11-11 00:12

Ами последно време на моя Канон Г11 дисплея му стана на вертикални черти. От начало започна само 1 и сега почти целия е в черти.На разстояние 0,3мм една от друга. За сега поне мога да си виждам настройките които правя, но както е тръгнало тоя дисплей скоро може само по интуиция да карам хахаха :) Евала на сгъваемия дисплей-явно не е издръжлив за жалост. Наслука!

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: bleki1   
Дата:   09-11-11 09:47

Аз имам Canon G2 от 2001 година и си го сгъвам и разгъвам все още. Всичко си е до късмет.

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: dideron   
Дата:   09-11-11 14:18

Благодаря за мненията колеги.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: stardriver   
Дата:   09-11-11 15:15

badwold, ти на Земята ли живееш? [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: badwolf   
Дата:   10-11-11 12:57

stardrived, по принцип да, но чат-пат отскачам и до някой други планети. Преди време например оставих едни бидони с кисело зеле на Уран /климата там ми се стори подходящ за зимнината/, и от време на време ходя да го претакам. А, имам и градина с домати на Марс, както и бостан на Луната. На Сатурн ходя за голи охлюви. Също така имам и други имоти из цялата галактика, които трябва да обикалям та по принцип не се задържам много на Земята, сигурно за това не сме се срещали.[smilie6]
Други въпроси?


Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: dideron   
Дата:   13-11-11 09:21

Ето виж като се разчепка работата се изяснява ситуацията.
Прашинката ти е от пръстена на Сатурн.
А наздраве.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дисплея на Канон А640 разваля ли се
Автор: mitevvv   
Дата:   13-11-11 20:09

bleki1 късмет късмет така си е техника :) ама тва гаранцията не го покрива за жалост :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »