Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   04-11-11 00:07

Здравейте,

искам да споделя с Вас един експеримент. Надявам е интересен и забавен. По всички фотосбирки на които съм ходил от курсове, през различните събития на фото форум и производителите и търговци на фото техника до напълно органичната сбирка на Алфа форума винаги се приключва с конкурсче, в което хората се хвалят с най-добрите си снимки. От време на време и тук във форума хората ги избива на фотография и се организират импровизирани фото дуели. Доста често тези фото конкурси са доста импровизирани и няма добър начин да се събират снимки и броят гласове.

Е аз реших да помогна на обществото и да реша проблема посредством модерна информационна система тип уеб сайт.

Представям на вашето внимание

http://www.f-race.com/


Това е един малък сайт, които позволява да организирате фото конкурси подобно на други сайтове, но с малко повече гъвкавост относно правилата. Може да направите класически дуел с ограничен брой участници, журиран конкурс или напълно отворен за мошеничества интернет конкурс избора е ваш.

Ave, Caesar, photographi te salutant!

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   04-11-11 00:14

Между дуругото сайта е в най-добрия случай с бета качество така че пишете ми ако нещо не Ви кефи или направо е счупено

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: my.point.of.view   
Дата:   04-11-11 00:38

поради липса на безогледален цифров, мога ли да участвам с безогледален филмов?

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: Alex-dan   
Дата:   04-11-11 07:29

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: bilbobaggins   
Дата:   04-11-11 08:42

за ремонт: линка "ниска гледна точка" в "Приземяване" отваря гугълът в същия прозорец... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: Батко   
Дата:   04-11-11 09:02

[smilie24] Добра идея, за сега малко неугледен ми изглежда сайта. Вярвам, че ще го тунинговаш добре, само желание да имаш. Пожелавам ти успех!

Иначе аз от време на време пускам в Challenges на dpreview-то. Там правилата са едни и същи, но ежедневно се анонсират много конкурси. Победителят печели ... слава. Аз имам едно спечелено 2-ро място и едно спечелено 1-во място там.

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: sirkhann   
Дата:   04-11-11 09:33

Аз там също имам едно второ място, ама не се гордея изобщо с него [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   04-11-11 09:50

@my.point.of.view е затуй пуснах 3 конкурса да има за начало. А ако искаш направи един за филмови безогледални апарати.

@bilbobaggins Благодаря! - библиотечката за BBCode май не е от най-добрите и ще им давам пачове явно. Вчера забелязах че img не работи, когато е в center, та направо успява да омаже HTML-a. Хубавото е, че е написана много отворено т.е. лесно се правят разни чудесии.

Инак като проима малко снимки мисля че ще Ви хареса повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   05-11-11 12:24

Понапълних малко сайта с фалшиви конкурси. Може да разгледате повече функционалност.

Оправих линковете да отиват в нов прозорец

и не се притеснявайте да качвате снимки [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   06-11-11 15:51

Малко новости добавих

1. Може, да се разглежда един конкурс със стрелките на клавиатурата. Може да пробвам някак и гласуването да е с клавиатура. Така ще е много бързо

2. Добавих опция ръчно организатора да сменя фазите на конкурса на ръка. Това ще е полезно ако организирате конкурс на събитие като Олимпус сбирката във Гърция или обучението по снимане на Пейзаж. Така де участниците могат да качват докато трае събитието. Вечерта преди края може да се бутне конкурса на фаза гласуване, да се гласува, да се мине на крайна фаза дето организатора раздава решаващия си глас и да се приключи конкурса. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да заменим цивилизования спам с люта битка
Автор: hotsnail   
Дата:   13-11-11 21:43

Вече и на английски го има сайта

Мисля си, кое е по-практично едни и същи конкурси на няколко езика според усмотрение на организатора. Вариант две конкурса си има един език, който може да се избира.

За сега каквото е въведено това.

От 16-ти започва конкурса за снимки от ниска гледна точка.

Има малка награда Manfrotto 709B [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »