Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 13 фотографии изменили света
Автор: 3df   
Дата:   21-09-11 14:17


13 фотографии изменили света.

Може би!

http://www.cg-mania.ru/articles/more/1492



Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: pefoto01   
Дата:   21-09-11 14:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: ogi100   
Дата:   21-09-11 18:05

За мен Номер 2 и Номер 7 са любимите чено-бели фотографии [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: ivanov.10   
Дата:   21-09-11 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: Knartist   
Дата:   21-09-11 22:42

Абе, може и да е силно казано за "променянето", но пък не е и да не са повлияли... на нагласи, настроения... а от там (в демократичните страни) - на обществено мнение, което води до съответни действия... примерно при виетнамската война... и не само...

А кадрите наистина са от най-най-култовите [smilie24] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: CanoniO   
Дата:   21-09-11 22:45

снимката с миризливия ганди, както и обясненията под нея, не са тази класация...






"Във Фото Форум не се пише на шльокавица"
пише се така: ����������������

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: tnt   
Дата:   21-09-11 22:54

цанонио, има много по-миризливи бели хора и в прекия и в преносния смисъл Язък ти за манифеста!

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: CanoniO   
Дата:   21-09-11 23:26

не съм казал,че няма миризливи бели хора, казах, че не понасям ганди, защото е миризливец. Не съм го мирисал, но е облечен като негови сънародници, които съм....
Пък и идеолигията му е деЦка и не ме кефи....










"Във Фото Форум не се пише на шльокавица"
пише се така: ����������������



Публикацията е редактирана (21-09-11 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: Lalinda   
Дата:   21-09-11 23:36

Променили, не изменили.

Иначе, за протокола, идеите, променили света, са били записани с най-простите изразни средства - калем, гъше перо, молив...

С усложняването на изразните средства потенциалът на продукта, сътворен с тях, да променя света намалява.

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: geokar   
Дата:   22-09-11 16:23

Мъре променяли са, как да не са - и не баш тези, показвани тук, знам други, които са променяли, за съжаление. Повечето от тях са фалшифицирани. Иначе не виждам с какво цигулката на Енгр на Рей е променила нещо, не само в света, ами и в света на фотографската естетика. Освен, че самата тя е значителен пудожествен факт (за времето си - сега вече я банализираха милионите имитатори)... Ща се отнася до личности като Ганди и делото им като повод за националистически,расистки и всякакви тем подобни изцепки, просто ще си замълча, независимо от това, какво е мнението ми - все пак тук е форум за фотография, или?

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: special_k   
Дата:   22-09-11 16:46

Фотографията (такава, каквато я показвате) беше. И си беше яка[cool] . НО !

Като изключим репортажните, останалото е....останало[smilie5] портретите са нищо повече от документални. Може и да са променили света, ако щат и вселената - ама са си....едно към гьотере[smilie3]: имали са възможност - снимали са.....кво се е получило е друг въпрос.

Факт е че в момента е пълно с некви измислени (набедени) "фотографи" дето се опитват да копорат същия стил с маркове, Д-тройки и ала-бала.....ама не става , брат[smilie5]

Дразнещото пък е че им се връзват[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: special_k   
Дата:   22-09-11 16:50

....сигурно и на нас след време ще ни се възхищават разни леваци с 4Д камери които правят снимки на подсъзнателно ниво[cool] Но истината винаги е една

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: мара   
Дата:   22-09-11 19:27

истината е нещо относително [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 13 фотографии изменили света
Автор: Onakava   
Дата:   22-09-11 19:30

Променили света? Има снимки, променили света, да...има и снимки, променили фотографията - тука май е малко микс работата. Тичащото момиченце във Виетнам, Херошима, човеКът на луната...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »