Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за AccuPower IQ328
Автор: vicdj   
Дата:   20-09-11 22:47

Здравейте, искам да попитам някой сблъсквал ли си е с това зарядно! Търсих доста из нета, но не намерих информация да се продава в България. Намерих го в английски сайтове и цената не е много висока - около 50 лв. По характеристики ми прилича на lacrosse bc-900/bc-1000, такова е и мнението по чуждите форуми, но уж по-солидно направено. Мислех да вземам MAHA-та (C9000), но при тая разлика в цената се замислям. Моля за вашето мнение.

Ето линк с повече информация: http://www.accupower.at/iq328_en.php


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за AccuPower IQ328
Автор: 3DF   
Дата:   21-09-11 07:39

цена 50 лв + 40 - 50 лв доставка и други разходи = около 100 лв
Махата е на горе долу тази цена 109 лв май беше.
По добре махата от тук с гаранцията.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за AccuPower IQ328
Автор: vicdj   
Дата:   21-09-11 09:23

Да, определено - ако разликата в цената с доставката беше около 20 - 25 лв нямаше да се замисля за Махата. Имам приятел в Лондон, който ми праща стоки, които си харесам, транспорта ще ми е 1 паунд, т.е. около 2.3 лв. Така че, разликата в цената пак става 50 лв. Единствено с гаранцията ще е проблем, защото ще трябва да го връщам в Англия и след това обратно. В нашия град няма откъде да купя Махата. Ако имам някакъв проблем с нея ще трябва да я пращам с куриер до сервиз, което е пак разход. Колебанията ми са дали наистина другото устройство ще е надеждно колкото Лакроса примерно - BC-1000 (ако Лакроса e надежден де)?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »