Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: kadar   
Дата:   16-09-11 10:46

Как се движат цените за тая кампания ?
Моля за мнения по въпроса !
Какви пари е нормално да се взимат от всеки устремил се към "стола на богатството" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: borovinka   
Дата:   16-09-11 11:19

Преди им вземах по 250-300 лв за кратка фотосесия, от която се избираха и обработваха 2-3 кадъра. Тази година не знам как е, но има колеги, които снимат за 8 лв (осем лева) на кадър....

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: Frida   
Дата:   16-09-11 11:32

8 лева на кадър?!?! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: darksorrow   
Дата:   16-09-11 11:33

колеги? какви колеги?

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: iva_drag   
Дата:   16-09-11 12:01

8 лв [smilie10] [smilie10] [smilie10]
...скъперници...
Хората дават мило и драго за Вашето благо, а вие им съдирате кожата ...



Публикацията е редактирана (16-09-11 12:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: Gruyu   
Дата:   16-09-11 12:03

виж го къде се намира в листата на съответната партия, ако е сред първите няколко - през кръста....ако е сред последните тогава с мекия брус

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: krist   
Дата:   16-09-11 12:03

наскоро гледах снимки на близък, кандидат за кмет, правени от "про-та".. пълна скръб.. не ми каза колко са го одрали само за снимането, но видях цялостната оферта заедно с ПР и други подобни простотии от некаква агенция и ми се изправи косата. ако и снимането, включено в общата цена, е толкова скъпо, тия са баси и наглеците..


Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 13:01

Аз май съм най-големия скъпар в региона [smile]

Промо-цена 30 лв. на обработен кадър, за кандидат-кмета 150 (на него повече кадри и 3 обработени)

Ама аз им правя другите работи - плакати, бордове, флаери..., та това наистина е цена с отстъпка [smilie6]

Вчера имах случка: идва един и вика: "Така и така, ние ще спечелим изборите, искаме плакати, искаме и снимки, каква е цената..." Като му казах цена и скочи до небето: "Много скъпо!" - вика. "На фотото на 200 метра от тука казаха 6 лева на снимка..." "Правете ги - казвам - на фотото, няма проблем значи". А той: "Да, ама там са им грозни снимките"...

Все същото. Всеки иска да кара Мерцедес на цената на Дачия, пък то такъв филм няма. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: sirkhann   
Дата:   16-09-11 13:14

Те всички така искат, бе, еКобо [smilie18]

Иначе - дерете ги сега, пък после, като ги избере народът, те ще дерат обратно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 13:37

Е, 30 кинта не само не е дране, ами си е съвсем прилична цена. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: sirkhann   
Дата:   16-09-11 13:40

Последното не беше към теб, а по принцип [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: kadar   
Дата:   16-09-11 13:46

мдам....значи горе-доле съм в "час" [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 13:48

sirkhann написа:

> Последното не беше към теб, а по
> принцип [smilie3]


Тъй де [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: elrisha   
Дата:   16-09-11 13:52

Скоро ми звъняха за заснемане на кандидат-кмет.Бяха много учтиви,поговорихме доста по телефона.Обясниха ми,че вече са правени две сесии,но са пълна скръб и как искали мен.Хубаво..попитах къде ще се снима и казаха "Ами в някакво студио в Студентски град",помолих за повече информация - какво точно са наели,с какво осветление ще се разполага,ще има ли асистенти,грим и т.н. Казаха,че всичко е уредено.Моята цена беше към 600 лв.като им казах,че ще избера няколко кадъра,които да се обработят,но попринцип всички сполучливи снимки ще им бъдат предадени,на мен не ми трябват така или иначе. Девойката,с която разговарях обеща да се обади на другият ден сутринта и..познайте - повече не я чух.За всеки случай звъннах на другата сутрин,защото бях в провинцията и трябваше да си направя графика дали изобщо да пътувам за София,но..никой не вдигна телефона.

Е...със сигурност някой "услужлив колега" им е казал някоя по-семпла сумичка за да ми прилапа клиента и бях доста ядосана на НЕПРОФЕСИОНАЛНОТО отношение на въпросната дама,която можеше поне да се обади и да каже,че се отказва от услугите ми,както и ако имах времето щях да открия "услужливият колега" и да го навра на кучето в ....,но..теглих една майна -няма смисъл да се занимава човек с някакви нещастници и продължих да се кефя на майсторът,който ми дялкаше орнаментите за новият чардак на къщата.Той поне ми напълни душата и спечели уважението ми до гроб!


Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: dd5   
Дата:   16-09-11 14:17

От вчера почнаха и при мен запитванията [smile]
Някои знаят какво искат-цялостна визия за тяхната листа
Но има такива на които им искат снимка за документи на МАТОВА хартия - и после казват че искат и файла на флашка да им кача-ем качих и и карето от 4 снимки -да се оправят по-натам, за 7 лв толкоз [smilie5]
А за цената за обработен кадър- посочената от Екобо е прилична..

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: fotocolor   
Дата:   16-09-11 15:09

Йонко,в момента снимам за 3 партии за кандидат кметова-цените ми са за фотосесията на човек-450-600лв.Снимам около 2 часа,с мен се движи и момиче което е фризьорка,да пипне тук там.

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: tonyboy79   
Дата:   16-09-11 15:13

elrisha що така грубо бе жена? [smilie18]
Един работи за 600 друг за 400. Какво лошо има в това? Може и без пари да са намерили даже. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 15:14

Краси, ти направо си ги дереш здраво! Само така! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: bpavlov   
Дата:   16-09-11 15:18


Мили колеги, чета и не вярвам на очите си...
За какви прилични цени ми говорите?
Цял висш пилотаж е да изкараш "Гъза" от плаката да има някакво що годе човешко излъчване. Не забравяйте също, че именно този гъз краде с гъза си вашите и на вашите деца пари и не е никак беден.
Долната, ама долна цена за такава фотосесия с обработен дори 1 кадър, който ще се използва, трябва да е 1000 лева. Кой ще ви плати годините трошене на скъпа техника (когато си купуваме няма социални цени, защото сме бедни), кой ще ви плати каското и гумите на колата?
Няма нищо лошо да направиш услуга на незаможен човек или фирма и да работиш на ниски цени, защото си съпричастен.
НО, научете се, че с оядени хора и фирми с милиони НЕ може и НЕ трябва да се преговаря от положение партер, защото в противен случай цял живот ще си останем наведени.

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 15:23

Павлов, принципно си прав, но все пак живеем в пазарна икономика. Мен ако питаш, 5 бона са по-добра цена от цитираните от теб 1000 кинта, ама цената е такава, колкото може да ти платят, а не колкото ти искаш.
Освен това, същите тези фирми и хора, на които снимаме днес, са ни клиенти не от вчера и очакваме да ни бъдат клиенти и след изборите.
Не са толкова прости нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: kadar   
Дата:   16-09-11 15:27

именно колега Павлов, именно...ей затва иде реч [cool] [cool] [cool]
Само че някой глави няма да "УВРАТ" НИКОГА и си я карат по тяхните "мижави стандарти" .......което естествено води до РАЗБИВАНЕ и на малкото пазар който има за тая работа .....

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: dd5   
Дата:   16-09-11 16:53

И аз нещо не вяврам на очите си ...
нека някой да дойде да се пробва в моя провинциален град да вземе за кадър 1000 лв...
кандидатите за съветници съвсем не са милионери, а най-обиктновени съграждани с които се познаваме много добре-знаем си финансовото положение

а примерно да споделя-партии като ГЕРБ и други с влиятелни централи направо са ги придърпали в Бургас да ги снимат и им печатат материалите- е на мен кои остават, а не съм и само аз фотограф в Поморие

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: pefoto01   
Дата:   16-09-11 20:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: elrisha   
Дата:   16-09-11 20:38

Пич, ти ако искаш и за 0.50 лв ги снимай.Сигурна съм,че ще получат точно това,за което плащат толкова!

Отговори на това съобщение
 Re: Цена на студиен файл за кандидат-общ.съветник
Автор: ecobo   
Дата:   16-09-11 20:51

Ако ще му праявите на кандидата 4—6-часова фешън-сесия с 20-тина финални кадъра, тогава 1000 кинта е ОК. Ама за един студиен портрет...
Ся, има идиоти (хора и партии), които наистина си правят подобни сесии (хубави снимки от каквито лично аз не съм виждал досега), ама тези хора/партии се самозакопават, защото в политическата реклама място за кой знае каква креативност няма. Политическата реклама трябва да достигне до всички с еднакво въздействие - от пълния идиот от Столипиново до декана на нанайския факултет в университета. Затова политическата реклама е СТАНДАРТНА и всички опити за разчупване на това правило досега са били провал.
Разбира се, няма лошо да има идиоти, които да плащат дебели пари, и сигурно има, ама те го правят защото са идиоти. А голямата част от кандидатите, ако и да са със съмнителен морал и още по-съмнителни намеренеия в политиката, със сигурност не са идиоти. [smilie3]
Толкоз от мене по темата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »