Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тилт-шифт за ФМ2?
Автор: borissov   
Дата:   14-09-11 01:53

Абе зачеса ме нещо ТШ крастата, но не ми се дават 1800 долара за 85/PC-E. Питане: имам ли други опции за късо теле ТШ за ФМ2-ката (т.е. стари никори?), или да се опитам да намеря 85mm f/2.8 PC (не по-новия и скъп РС-Е)? Ленсбейбитата не са опция :)


Отговори на това съобщение
 Re: Тилт-шифт за ФМ2?
Автор: violator   
Дата:   14-09-11 02:18

Погледни тук , но няма шифт. Беше се появило едно такова в базара преди около месец.


Отговори на това съобщение
 Re: Тилт-шифт за ФМ2?
Автор: borissov   
Дата:   14-09-11 02:28

Ейй, това изглежда много интересно, мерси! Някой пробвал ли го е? Само дето е фиксирано на 11 градуса... Хмм... Дали няма подобни адаптерчета и с различни степени на тилт? Шифт грам не ми трябва :) Със 135-цата ми ще заспи просто, ауу...

Отговори на това съобщение
 Re: Тилт-шифт за ФМ2?
Автор: violator   
Дата:   14-09-11 02:48

По - скоро мислих за този . На PentaconSIX байонет има прилични обективи на прилична цена... визирам Biometar 2,8/80. Фиксираните на 11 градуса са и макро.


Отговори на това съобщение
 Re: Тилт-шифт за ФМ2?
Автор: borissov   
Дата:   14-09-11 03:01

Човек, това е гениална идея, накрая ще си ги взема и двата барабар с един биометар :) Благодаря! Ако някой продава такова чудо, сега е моментът да се обади, че ми трябва сравнително спешно :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »