Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: Дойде истинския фотоапарат nex-7 и малкия му брат NEX-5N
Автор: hotsnail   
Дата:   07-04-18 10:58

Да факт на 7-цата и сменях гумите като на никон. Ама мисля, че само първите бройки и първите гуми бяха от Никонски тип.

Виж със стъклата е болест още от ДСЛР-ите и при некс-овете заради големия тираж направо изригна. Ако си с протектор не те лови, но инак.....

При мен и дясното колелце му се износи боята по ръба и си купих ново....

Хубава камерка беше некс-7. а6000, сега а6500 продължават с тоя дизайн и вече доста по-изгладена ергономия.

На некс-7 най-тегаво беше да минеш от един режим на снимане на друг. Много настройки имаше но никакви пресети и памети и т.н. Веднъж като догодиш настройки за студио, пейзаж, портрет и вече върви работата лесно....

ПП Между другото А7м3 е с екран подобен на телефон заради тъча и не ползва вече добре познатите протектори на предни А7 и RX модели. Сега протектора е като тия китайските за телефони 9Н или нещо подобно....



Публикацията е редактирана (07-04-18 11:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде истинския фотоапарат nex-7 и малкия му брат NEX-5N
Автор: georgioiv   
Дата:   07-04-18 11:22

На мен А7-2 се отчекнаха гумички и спряха да ми щракат две от посоките на джойстика.. Иначе е бетон [smilie5]

А nex- a, чисто 5, си е здрав и до днес, няма никакви липси и неработещи части, все едно не съм го подмятал 7 години...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »