Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откъде да си купя капачка за NEX
Автор: MixMike   
Дата:   21-08-11 20:24

Извинявам се за глупавата тема, но от седмица насам търся задна капачка за китака на NEX, и не мога да намеря. Нито в големите фотомагазини, нито в Sony Center. Върха на всичко беше, когато в Сони центъра ми казаха, че не поддържат налични, но мога да си поръчам[smilie10]
Да си поръчам КАПАЧКА за обектив и да чакам 10-тина дена? За да ми я продадат с 300% надценка, над цената от ebay? Която на всичко отгоре ще пристигне по-бързо![smilie10]
Сигурен съм че други аксесоари като fish eye и широкоъгълен конвертор държат на склад, въпреки че едва ли продават повече от 2-3 в месеца[smilie23] [smilie23] [smilie23]

В крайна сметка ще си поръчам от ebay, но ако все пак някой знае къде има налични в БГ...ebay-ската ще ми остане резерва.

П.С. Още веднъж се извинявам за глупавата тема, ще помоля админа да я изтрие, ако получа отговор[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде да си купя капачка за NEX
Автор: hotsnail   
Дата:   21-08-11 20:32

бегай в иБея

Това е положението със Сони. В БГ внасят аксесоари само за Никон и Канон. Ако си с нещо друго иБей или амазон.ко.ук или амазон.де и т.н.

Може би има гръцки магазини дето могат по бързо да доставят ама ...като не ги знам

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде да си купя капачка за NEX
Автор: mihajlov2   
Дата:   21-08-11 21:42

It's a Sony...

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде да си купя капачка за NEX
Автор: tziko   
Дата:   21-08-11 21:44

Аз си поръчвах eyepiece за никона и чаках 10 дена, споко, това е България.

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде да си купя капачка за NEX
Автор: hotsnail   
Дата:   21-08-11 22:35

mihajlov2 от друга страна апаратите на Сони често ги правят в Япония и им слгат качествено лепило [smilie18] не като някой жълти марки (виж рекламата горе в дясно за преоценения до 2299 лв.)



Публикацията е редактирана (21-08-11 22:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »