Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 22:03

Спама разрешен... Дига темата [beer] !


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 22:34

Тази музика ми се струва, че не е за този клип.
Имаш интересни и добри кадри, обаче на места е доста хаотично.
Цветокорекция?
Има доста изгорели зони в цялото клипче - знам, нямат оправяне.
Със FX1000 ли снимаш?
[beer]



Публикацията е редактирана (05-08-11 22:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 22:43

ramdar Up вам си темата [smilie3] Къде видя хауса и къде са изгорелите кадри [smilie21] [smilie8] ? Ако можеш да кажеш сподели...
Ако можеш да покажеш по-добро твое творение също може да го покажеш [beer] ...Ще е добре да имам идея как може да го направя и по-добре... Начинаещ съм [beer] [smilie3]Опитвам се да взема хляба на протата [beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 22:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 23:02

Miro__Slav , аз също се мисля за начинаещ.
Има смисъл да показвам нещо правено с кадрите именно от това видео. Но има и друго, дали бих заснел нещата по същия начин като теб!?
Хляба на можещите(или "протата", както ти се изразяваш) няма да им го отнемеш. Защото, който може да го прави добре - го прави.
[beer]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:06

UP че [beer] [smilie8] Да живеят протата и да покажат че да сЪ учим и ни ве [smilie3]
Пссс що не спамите ве аз за кво пуснах тая тема [smilie21] [smilie8]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 23:10

И на мен ми е интересно и чакам протата за мнението им, ама никви ги нема.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:41

[smilie2] Мъка мноо... голяма мъка ... За час време 65 гледания никой не ще да плюфа [smilie2] [smilie21] [smilie8] За ко го пуснах [smilie8] ... [smilie8] протата си мълчат еба си... [smilie8]
Да зема пусна някое друго белким извадя късмет [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:51

Аре пущам [smilie8] още една надежда [smilie21] да за спам [smilie21]
Надежда 2 [smilie21] [smilie8] Псссс згорело има и тука [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: stefann   
Дата:   06-08-11 00:29

Плюфа се като има закакво хората почват да завиждат и плюфат кото им дойде а други плюфат щото наистина са големи и виждат грешките а тук няма нищо празно е.... все едно не си качил линк.... за кво да плюфат ?Нито градивна критика могат да ти дадат нито да те оплюят. Матирал си ги наистина!По майсторски начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ka-spot   
Дата:   06-08-11 00:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: bojiqgrym   
Дата:   06-08-11 00:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 00:57

bojiqgrym а така най-после [beer] градивна критика [beer] като казваш нищо мое... Разбира се може да се и обосновеш инак си ми скучен... Кадрите мой. Монтажа мой ...
Снимано е не пренудено уловени моменти [smilie3]
Инак си е истина, че мога да открадна каквото си пожелая технически [beer] [smilie3] на който да е ... Ама и да откраднеш е майсторлък [smilie8] и не е за всеки де... [beer] [smilie3]От всеки кокошкар крадец не става [beer] [beer] [smilie3]

bojiqgrym ти от кои си от кокошарите или от крадците? [smilie8] Риторичен въпрос...?
Инак си прав...! По удобната позиция е да ги цакаша от 2 ри ранг
така по-ги боли [beer] [smilie21] За което една бира от мен [beer]
А темата нема как да я махна да те поуспокоя. Пуснах я да си спамят ламери като теб [beer] [smilie3]
Псссс 10 години казваш... [smilie8] Искаш да ме изкараш преждевремено в пенсия...?[smilie8] [smilie25]
7 са като махна 2 от тях начи 5. Предходните разкодирах PS 1 PS 2 Жисиеми и за кеф монтирах на профитата сватбите ... та от там схванах, че нишата е празна де... Брой го като маркетингово проучване... [smilie21] [smilie21]
Както ти казах по-ми е удобно ако има първи за да го прецакам от колкото да съм първи и да се озъртам дали някой иска да ме прецака. Пак те черпя с Биричка кат приятел де [beer]
Спами на воля за това я пуснах няма те Бамна [beer] [smilie21] [smilie3]
А и за това дето гледаш клиповете ми от 10 години те черпя. Значи все пак не са ти безинтерсни. Или си любител на сапунките от де да те знам.... вкусове всякакви [smilie18]



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Argazki   
Дата:   06-08-11 01:23

Музиката -тъпа, много накълцано, никаква изненада, от началото до края само целувки( не изглежда много непринудено), след като изгледах клипа само попа ми остана в главата. Нищо интересно като монтаж !
Профитата могат да спят спокойно...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 01:26

Argazki Прав си [smilie24] кът не искаха да стигнат до по-далеко непренудено...[smilie8] ко да правя [smilie18] мъка... [smilie21]
Голям праз Тенкю за UP Все пак и биричка от мен [smilie3] [beer]
Инак за попа дето викаш...[smilie21] Имаше нещо гейско в него поне така предпложихме с колегите... Щом ти останал в акъла сигурно ще имаш неспокоен съм [smilie3] Да се надяваме, че периода с полюцийте е минал [smilie3]



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: detlene   
Дата:   06-08-11 01:29

Снимано е не пренудено уловени моменти [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: georgioiv   
Дата:   06-08-11 01:38

...ще успее ли някой да я напише правилно тая дума... [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 01:44

gorbi Куя дума [smilie21] [smilie8] ,че да се UP na [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 01:47

Клипчето ми хареса като цяло.Свежо е.Приятно за гледане.Има забавни весели кадри ,но има нещо ,което го смятам за голям пропуск в българските сватбени клипове и това е , според мен, че за да се нарече нещо клип то картината трябва да е подчинена на музиката.У нас масова практика е да се изберат красиви моменти и без да се събразява с музиката и ритъма и каква да е тяхната дължина, се подлага отдолу някаква мелидия.Въздействието при гледане на клип е нещото ,което те кара несъзнателно да затактуваш потропвайки с крак или щракайки с пръсти като го гледаш е това ,но комбинирано със зрителното възприятие.Хубаво начало.Започна дет се казва ударно.Надписите изкачаха добре със звука беше ок в началото, но само първите 40 секунди отттам нататък се загуби ритъма картина-звук.Тук там влизаха в час нещата но, целия клип не беше това което трябва.И другото нещо ,което на мен ми харесва и обичам да виждам специално в сватбените клипове е с подходящи средства да изглеждат лицата перфектни и без грим и обстановката да лъсне .Ще пусна някой път примерни клипове да видите за какво става дума ,че така ми е малко трудно да обясня.Верно отнема доста време тази корекция ,но изглежда много професионално пипнато.Всичко останоло ми изглежда като снимано с любителска камера.



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:00

MARIANA88 Конструктивната критика [beer] [smilie24] при удобен случай ще те черпя с истинска бира, не виртуална...[smilie3]
Между другото ти къде видя, че това е клип...?[smilie8] Аз така съм го кръстил Сватба Камелия и Пламен 7.05.2011 год. Ретроспекция [smilie21] Клипове по-родните места се правят рядко... Говоря за истински клип, не за сапунка от подбрани кадри... или както я наричам за краткост ретроспекция...[smilie8]
Разбира се имам кадри да направя клип ,но за цената която е тук не си струва [smile] да се дига летвата ... Няма с кой знае колко да се състезавам, че сам да си я дигам [smilie3] Инак биричката... ма истинската я имаш [beer] Остави тел на лични...
А и да не пропусна за смяната... Винаги сменям на тон това е част монтажната измама [smilie3]



Публикацията е редактирана (06-08-11 02:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:09

MARIANA88 това как е? Пак е непренудено ... Просто кумата беше певица по случайност... [smilie8] [smilie21]
Ретроспекцийка де.. Не е клип! [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:09

http://www.youtube.com/watch?v=wVYWr7zfW_4&feature=related


digital2art- разгледайте му клиповете.Вижте как с помоща на бялото и улиците даже изглеждат чисти.Сигурна съм, че много хора ще кажат ,че има прегоряло бяло ,но това е част от иеята.Верно на някои места е прекалил ,но това е защото за всеки кадър поотделно се прави тази корекция и е доста пипкава работа и го е попретупал ,но ако се направят внимателно нещата изглеждат доста приказни.



Публикацията е редактирана (06-08-11 02:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:11

сега ще го гледна

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Argazki   
Дата:   06-08-11 02:14

Miro__Slav на колко бири сме вече ?
Готин е попа- да, но не е мой тип, с тези бради...[smilie5]
(полюцийте се пише полюциите )
На този колега твой с ризката на квадратчета му кажи,че по-добре черна ризка и черни панталони, тъй по-про изглежда...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:20

MARIANA88 добър линк си дала [smilie24] какво ще кажеш да го коментираме в детайли...? Начин на снимане. Монтажни връзки.
между другото ти давам линк на първата си сватба в гръцко [beer] [smilie3]
За пръв път снимам...! За пръв снимам с темелна камера DSR 250 гръцки незнаех щото таман бях пристигнал [beer] [smilie8] [smilie21] и още бях прощапулник с монтажа надали съм имал повече от 20 монтирани по това време...Ооо това беше толкова отдавна...но ми харесва колкото и да е нескпосано...


ΓΑΜΟΣ


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:23

Argazki Вкус другар няма еба си... [smilie21] Ако срещнем някое Попче кюсе, твой тип! Поемам ангажимента първо на теб да ти се обадим белки се харесате [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »