Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 22:03

Спама разрешен... Дига темата [beer] !


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 22:34

Тази музика ми се струва, че не е за този клип.
Имаш интересни и добри кадри, обаче на места е доста хаотично.
Цветокорекция?
Има доста изгорели зони в цялото клипче - знам, нямат оправяне.
Със FX1000 ли снимаш?
[beer]



Публикацията е редактирана (05-08-11 22:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 22:43

ramdar Up вам си темата [smilie3] Къде видя хауса и къде са изгорелите кадри [smilie21] [smilie8] ? Ако можеш да кажеш сподели...
Ако можеш да покажеш по-добро твое творение също може да го покажеш [beer] ...Ще е добре да имам идея как може да го направя и по-добре... Начинаещ съм [beer] [smilie3]Опитвам се да взема хляба на протата [beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 22:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 23:02

Miro__Slav , аз също се мисля за начинаещ.
Има смисъл да показвам нещо правено с кадрите именно от това видео. Но има и друго, дали бих заснел нещата по същия начин като теб!?
Хляба на можещите(или "протата", както ти се изразяваш) няма да им го отнемеш. Защото, който може да го прави добре - го прави.
[beer]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:06

UP че [beer] [smilie8] Да живеят протата и да покажат че да сЪ учим и ни ве [smilie3]
Пссс що не спамите ве аз за кво пуснах тая тема [smilie21] [smilie8]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   05-08-11 23:10

И на мен ми е интересно и чакам протата за мнението им, ама никви ги нема.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:41

[smilie2] Мъка мноо... голяма мъка ... За час време 65 гледания никой не ще да плюфа [smilie2] [smilie21] [smilie8] За ко го пуснах [smilie8] ... [smilie8] протата си мълчат еба си... [smilie8]
Да зема пусна някое друго белким извадя късмет [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-08-11 23:51

Аре пущам [smilie8] още една надежда [smilie21] да за спам [smilie21]
Надежда 2 [smilie21] [smilie8] Псссс згорело има и тука [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-08-11 23:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: stefann   
Дата:   06-08-11 00:29

Плюфа се като има закакво хората почват да завиждат и плюфат кото им дойде а други плюфат щото наистина са големи и виждат грешките а тук няма нищо празно е.... все едно не си качил линк.... за кво да плюфат ?Нито градивна критика могат да ти дадат нито да те оплюят. Матирал си ги наистина!По майсторски начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ka-spot   
Дата:   06-08-11 00:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: bojiqgrym   
Дата:   06-08-11 00:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 00:57

bojiqgrym а така най-после [beer] градивна критика [beer] като казваш нищо мое... Разбира се може да се и обосновеш инак си ми скучен... Кадрите мой. Монтажа мой ...
Снимано е не пренудено уловени моменти [smilie3]
Инак си е истина, че мога да открадна каквото си пожелая технически [beer] [smilie3] на който да е ... Ама и да откраднеш е майсторлък [smilie8] и не е за всеки де... [beer] [smilie3]От всеки кокошкар крадец не става [beer] [beer] [smilie3]

bojiqgrym ти от кои си от кокошарите или от крадците? [smilie8] Риторичен въпрос...?
Инак си прав...! По удобната позиция е да ги цакаша от 2 ри ранг
така по-ги боли [beer] [smilie21] За което една бира от мен [beer]
А темата нема как да я махна да те поуспокоя. Пуснах я да си спамят ламери като теб [beer] [smilie3]
Псссс 10 години казваш... [smilie8] Искаш да ме изкараш преждевремено в пенсия...?[smilie8] [smilie25]
7 са като махна 2 от тях начи 5. Предходните разкодирах PS 1 PS 2 Жисиеми и за кеф монтирах на профитата сватбите ... та от там схванах, че нишата е празна де... Брой го като маркетингово проучване... [smilie21] [smilie21]
Както ти казах по-ми е удобно ако има първи за да го прецакам от колкото да съм първи и да се озъртам дали някой иска да ме прецака. Пак те черпя с Биричка кат приятел де [beer]
Спами на воля за това я пуснах няма те Бамна [beer] [smilie21] [smilie3]
А и за това дето гледаш клиповете ми от 10 години те черпя. Значи все пак не са ти безинтерсни. Или си любител на сапунките от де да те знам.... вкусове всякакви [smilie18]



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Argazki   
Дата:   06-08-11 01:23

Музиката -тъпа, много накълцано, никаква изненада, от началото до края само целувки( не изглежда много непринудено), след като изгледах клипа само попа ми остана в главата. Нищо интересно като монтаж !
Профитата могат да спят спокойно...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 01:26

Argazki Прав си [smilie24] кът не искаха да стигнат до по-далеко непренудено...[smilie8] ко да правя [smilie18] мъка... [smilie21]
Голям праз Тенкю за UP Все пак и биричка от мен [smilie3] [beer]
Инак за попа дето викаш...[smilie21] Имаше нещо гейско в него поне така предпложихме с колегите... Щом ти останал в акъла сигурно ще имаш неспокоен съм [smilie3] Да се надяваме, че периода с полюцийте е минал [smilie3]



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: detlene   
Дата:   06-08-11 01:29

Снимано е не пренудено уловени моменти [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: georgioiv   
Дата:   06-08-11 01:38

...ще успее ли някой да я напише правилно тая дума... [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 01:44

gorbi Куя дума [smilie21] [smilie8] ,че да се UP na [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 01:47

Клипчето ми хареса като цяло.Свежо е.Приятно за гледане.Има забавни весели кадри ,но има нещо ,което го смятам за голям пропуск в българските сватбени клипове и това е , според мен, че за да се нарече нещо клип то картината трябва да е подчинена на музиката.У нас масова практика е да се изберат красиви моменти и без да се събразява с музиката и ритъма и каква да е тяхната дължина, се подлага отдолу някаква мелидия.Въздействието при гледане на клип е нещото ,което те кара несъзнателно да затактуваш потропвайки с крак или щракайки с пръсти като го гледаш е това ,но комбинирано със зрителното възприятие.Хубаво начало.Започна дет се казва ударно.Надписите изкачаха добре със звука беше ок в началото, но само първите 40 секунди отттам нататък се загуби ритъма картина-звук.Тук там влизаха в час нещата но, целия клип не беше това което трябва.И другото нещо ,което на мен ми харесва и обичам да виждам специално в сватбените клипове е с подходящи средства да изглеждат лицата перфектни и без грим и обстановката да лъсне .Ще пусна някой път примерни клипове да видите за какво става дума ,че така ми е малко трудно да обясня.Верно отнема доста време тази корекция ,но изглежда много професионално пипнато.Всичко останоло ми изглежда като снимано с любителска камера.



Публикацията е редактирана (06-08-11 01:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:00

MARIANA88 Конструктивната критика [beer] [smilie24] при удобен случай ще те черпя с истинска бира, не виртуална...[smilie3]
Между другото ти къде видя, че това е клип...?[smilie8] Аз така съм го кръстил Сватба Камелия и Пламен 7.05.2011 год. Ретроспекция [smilie21] Клипове по-родните места се правят рядко... Говоря за истински клип, не за сапунка от подбрани кадри... или както я наричам за краткост ретроспекция...[smilie8]
Разбира се имам кадри да направя клип ,но за цената която е тук не си струва [smile] да се дига летвата ... Няма с кой знае колко да се състезавам, че сам да си я дигам [smilie3] Инак биричката... ма истинската я имаш [beer] Остави тел на лични...
А и да не пропусна за смяната... Винаги сменям на тон това е част монтажната измама [smilie3]



Публикацията е редактирана (06-08-11 02:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:09

MARIANA88 това как е? Пак е непренудено ... Просто кумата беше певица по случайност... [smilie8] [smilie21]
Ретроспекцийка де.. Не е клип! [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:09

http://www.youtube.com/watch?v=wVYWr7zfW_4&feature=related


digital2art- разгледайте му клиповете.Вижте как с помоща на бялото и улиците даже изглеждат чисти.Сигурна съм, че много хора ще кажат ,че има прегоряло бяло ,но това е част от иеята.Верно на някои места е прекалил ,но това е защото за всеки кадър поотделно се прави тази корекция и е доста пипкава работа и го е попретупал ,но ако се направят внимателно нещата изглеждат доста приказни.



Публикацията е редактирана (06-08-11 02:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:11

сега ще го гледна

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Argazki   
Дата:   06-08-11 02:14

Miro__Slav на колко бири сме вече ?
Готин е попа- да, но не е мой тип, с тези бради...[smilie5]
(полюцийте се пише полюциите )
На този колега твой с ризката на квадратчета му кажи,че по-добре черна ризка и черни панталони, тъй по-про изглежда...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:20

MARIANA88 добър линк си дала [smilie24] какво ще кажеш да го коментираме в детайли...? Начин на снимане. Монтажни връзки.
между другото ти давам линк на първата си сватба в гръцко [beer] [smilie3]
За пръв път снимам...! За пръв снимам с темелна камера DSR 250 гръцки незнаех щото таман бях пристигнал [beer] [smilie8] [smilie21] и още бях прощапулник с монтажа надали съм имал повече от 20 монтирани по това време...Ооо това беше толкова отдавна...но ми харесва колкото и да е нескпосано...


ΓΑΜΟΣ


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:23

Argazki Вкус другар няма еба си... [smilie21] Ако срещнем някое Попче кюсе, твой тип! Поемам ангажимента първо на теб да ти се обадим белки се харесате [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ramdar   
Дата:   06-08-11 02:25

След последните ти постове е видно, че нямаш нужда от гр.критика и прОЧИЕ. Държиш се така, сякаш всичко ти е пределно ясно в материята. Ако е така, супер! Но иначе, защо си правиш труда и ни губиш времето?
Нищо лично, но май се имаш за един от МНОГО можещите, но не искащи да блесват просто ей така за нищо...
Ай да ни светнеш кво е тва "сменям на тон"?

---
За пореден път се убеждавам, че е абсолютно безсмисленно да се пише в много от темите тук, като изключвам развлекателните!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:29

А ми това ,което каах има нужа да лъснат нещата особено на улицата .Друго :два са начините да вържеш картина и звук. Единия е с работа по самата картина зумове, ефекти разни.....,а другия е да ползваш движения и жестове на хората в клипа за подходящия звук, мелодия.Това си се опитал да направиш в този видеоматериал и на места добре са ти се получили нещата.Та в този ред на мисли като гледам видеото е ръчно ,в смисъл не го е рязала програма щом си нагаждал движения под такт та какъв ти е проблема цялото до го нарежеш по музиката.Едва ли ще ти отнеме кои знае колко повече време.Виж цветовата корекция си е все едно да бродираш гоблен.Пипкава работа :-)Сега точно това правих и вече ме болят и очите и главата.Пуснах го да рендва най-после.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:38

ramdar [smilie7] Къде си прочел, че имам нужда от критика [smilie11] при това градивна...! [smilie21] [smilie8]
В темата пише! Спама разрешен! Спами си на воля пич. За това съм я пуснал! [beer] Давай го малко по-лежарно кво се ... Наделял съм си на масрафа правя си кефа [beer]
Преварително ти благодаря за UP чето [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 02:38

Ще го коментираме само да извадя нещо от другото рс на външен хард да се не затрие ,че ако трябва да го правя втори път ще се гръмна.

erxome se ligo

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 02:46

Τι είναι αυτό

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   06-08-11 03:17

та кое да коментираме сега?

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   06-08-11 03:30

Това видео което предложи Маряна [smile]
Как ще го комнтираш. Виждам, че ти харесва! Напиши хубавите му страни които си видяла и лошите също... Начин на снимане начин на монтаж и т.н
Аз ще взема отношение в понеделинк, че имам две ежедневки да снимам [beer]
На пичовете които подържаха темата наздраве [beer] и лека вечер [cool]
Искрено се надявам в понеделник да е пак на първа страница на форума...
Спама е дори задължителен [beer]



Публикацията е редактирана (06-08-11 03:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: SLR   
Дата:   06-08-11 03:32

"правя си кефа" - имаш много изчекнати представи за кеф [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: naviga7or   
Дата:   06-08-11 12:01

СТОП Какво правите бе колеги това ще се снима на HD ла [smilie5] цц какво прави демокрацията с хората [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: dashikov   
Дата:   06-08-11 13:07

мнение на потенциален клиент.
Не бих те наел дори и за 100 лв.По-скоро бих взел под наем една камера, бих я дал на приятел, който никога преди това не е снимал да снима, хем ще се забавляваме повече, а нищо чудно и по-доволни да останем.Гледах само първото клипче, достатъчно ми беше.Няма да казвам какво не ми хареса, защото по-скоро нямаше нещо, което да ми хареса, а и ти критика не искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: naviga7or   
Дата:   06-08-11 13:26

мен от всичко май най-много ме радва скеч блица на Елена и Таско [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   06-08-11 21:18

Кофти е [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: cameraman   
Дата:   06-08-11 21:31

Зле... Ще се случи друг път!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   07-08-11 02:03

http://www.youtube.com/watch?v=wW2jfJZRUh0&feature=related


http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/18/_2Q7wDPKbj4

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/51/wW2jfJZRUh0

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/53/VRqAd69P_WE

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/59/8LYPCsdrd1o

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/50/loQtODp9_HE

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/59/8LYPCsdrd1o

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/30/zIh2m_w2nys

http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/31/C8L8pYQg8VA


http://www.youtube.com/user/digital2art#p/u/33/s_rw76Qsi2k

Като пуснах първия линк вчера нямах предвид точно конкретния видео клип ,а стилът на работа на автора.Затова пускам и още няколко и който има желание да ги види .Пък и други да си кажат мнението не е излишно.Нямам за цел да омаловажавам труда на който и да било ,а да се види къде сме ние и какво още може да се подобри ,а и клиентите да видят какво се предлага и да изискват и плащат за по-качестван продукт.

Та конкретно какво ми харесва.Ако го гледам като клиент просто ще ми хареса и едва ли ще се замисля кои са нещата , които го прават да ми хареса,пък и да се замисля ,ако не съм се занимавала с тази работа едвали ще си дам правилен отговор.

Ако го погледне професионалист ще даде много по-изчерпанелен отговор и от мен.

Та какво виждам в клиповете аз:

Едно добро начало,текса е вързан с звука ,грижливо подбрани най- красивите моменти,детайлност,видеото е нарязано и вързано с музиката перфектно,добра работа с камерата,цветова корекция и то такава ,че цветовете да грейнат и всичко да изглежда някак си приказно,вълшебно.За съжаление не може да се види оригиналното видео без обработката за сравнение за да се види ,че нещата не са изглеждали така лъскаво преди монтажа както мнозина биха си помислили.Видеото изгледа някак нежно ,омекотено и има вид на завършен продукт. Е това го отличава от едно любителско видео, пипнато е с мерак.Винаги съм се възхищавала на гърците за старанието и мерака ,с което си вършат работата даже се учудвам ,че тази толкова финна и пипкава работа се върши от мъже.При нас нещата са доста по-дървени и претупани.

Та да направя и едно леко отклонение от темата:
Като бяхме на почивка в Гърция и приди да си тръгнем мъжът ми вика:``Тука много ни разглезиха .Сега като се върнем в България ще ми е много кофти като няма да има кой да ни обслужва така мило и задава следния въпрос на домакина ,който беше грък ``Как го правят така ,че навсякъде са толкова любезни сърдечни и те обслужват все едно си принц и той отговори следното: ``Всеки тук работи така както би искал да бъде обслужен ,ако е на мястото на клиента!``

Та да продължа по въпроса на Миро какво не ми харесва.

Може би общо за всички клипове плъзгача малко наляво на определени участъци за цветовата корекция ,че много ми белеят лицата на места.А конкретно за посочения клип ,който първо пуснах -харесвам като се слиза от кола първо да се даде как стъпва обувката на земята и после булката.Другото е при влизане в църквата малко се загуби лицето на булката заради светлината отзад.

А бе това са дреболии ,които не са толкова важни. Важно е ,че ми харесва този тип работа и ако се женех щях да избера в този стил да ми е сватбата.



Публикацията е редактирана (07-08-11 02:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   07-08-11 05:58

Не ми харесва. Изгоряло бяло на много места, гаден бял баланс в църквата на навън, клише след клише, онова със зеленото и всичко ч/б - пак не ме кефи.
Прилича ми на работа на БГ кабеларка от началото на 90-те без да разбирам от грам видео. Гадна светлина.
Без никакви лоши чувства, казвам го без да разбирам грам от видео, но първото видео не ми харесва изобщо, особено онези ръПове в началото дето държаха китайски лайт-стендове.
Ето нещо за душата и идея за високо качество на снимане и обработка :
http://vimeo.com/21826774



Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: venny   
Дата:   07-08-11 08:01

Miro__Slav, you rock [cool] [thankyou]

Все пак си мисля, че се шегуваш [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: georgioiv   
Дата:   07-08-11 08:42

естествено че се шегува.. Иска да види навярно как го правят про-тата у нас, но те не реагират... Сигурно нямат време за форуми.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   07-08-11 08:48

Много режисирано и нагласено все едно гледам реклама на сватба или музикален клип.А и в този стил доста вече има дето впрягат цялата рода да се правят на певци .Иначе перфектно снимано и монтирано ,но мен ми харесва непринуденото да е истинско да е уловена емоцията ,а не да се режисира такъв специален ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: georgioiv   
Дата:   07-08-11 08:51

той специалния ден си е режисиран от всякъде и сам по себе си е едно клише... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   07-08-11 09:02

gorbi [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   07-08-11 09:08

А бе друго си е докато обикалят в църквата кумът да настъпи роклята на булката и да остане по сутиен пък да няма втори дубал.Имах такъв случай голям смях заедно с булката.Попа пее всичко живо се смее.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ka-spot   
Дата:   07-08-11 09:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: gmir   
Дата:   07-08-11 09:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   07-08-11 10:12

При нас булката не можеше да се спре да се смее .Опитваше се да стане сериозна ,но не и се получи и зарази всички със смеха си,та стана една весела церемония е като тази http://www.youtube.com/watch?v=L74QyHS8zy4

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: gmir   
Дата:   07-08-11 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: shooter33   
Дата:   08-08-11 11:41

Драмата на хората, които очакват да имат хубав спомен от сватбата си е, че нямат избор. Операторо-монтажисти като автора на темата до оня ден са разкодирали телефони, други пък продават рокли и картички в агенцията си, /обаче нали има далавера/ грабват камери и натискат rec-a. Тези майстори след година-две имат самочувствието на невероятни документалисти и разказвачи на истории. Те обаче нямат грам идея за правила на монтаж, кадриране, работа със светлина, дори елементарна режисура. Снимат с най-евтината техника и правят най-евтината продукция, но си я харесват много. В същото време парите, които плащат клиентите им не са достатъчни, за да разгърнат целия им потенциал. Лично аз като ходя на сватби им се забавлявам искрено. Айде ЪП и горчиво.


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 13:48

shooter33 все си мисля ,че ако очакват хубав клип и са наясно ,според техните критерии, какво е хубав ще намерят къде да си го поръчат при толкова сватбени клипове в u tube с телефони и сайтове на авторите им.За да не го правят или нямат интернет ,или ги мързи да поразгледат и изберат или вообще не са на ясно що е то сватбен клип и че и това се предлага или искат да икономисат някой лев.

До момента само се критикуваше а само chipsy каза какво му (и) харесва .Друг е въпроса ще се заеме ли с организацията на родата ,ако си поръча нещо подобно и колко ще струва.

Та не са виновни операторите и монтажистите.Щом клиента си е поръчал при даден автор значи е харесал работата му.

Ето друг автор ,на който харесвам работата и бих наела.Пък нека е с кофти бял баланс или с прегоряло бяло.Мен ме кефи.И като гледам масово ги работят така в Гърция.Явно е някаква мода там защото и този автор като гледам е грък.Явно всяка страна си има мода В Турция умират за футажи и 3D анимации ,Русия режисирани клипчета,през океана на музикални клипове....тук още не знам на какво точно се радват.


http://www.youtube.com/user/katehisvideoart#p/u/2/AkInmaeywGA


KATEHIS VIDEO ART



Публикацията е редактирана (08-08-11 15:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 16:27

MARIANA88 Благодаря за последния ти линк...
Незнам обаче имам усещането ,че тепърва откриваш топлата вода [smilie8]
Модата на този род клипове на този остров може да се каже, че е въведена 2007 год. Преди това бяха футажи и хвърчащи лястовици [smilie21] При това е въведена от Българи [beer]
Всъщност досега много се изказаха, но нищо конкретно прегледах профилите на повечето... Дори нямат по снимка две камо ли 5 сек видео...
Започвам да си мисля че лаиците са преобладаващото мнозинство във форума... [smilie8]
MARIANA88 Би ли показала нещо свое? [smilie21] [smilie8] Не ми се гледат гръцки клипове... На този остров от последния ти линк съм снимал и монтирал горе долу 2 години и половина и ми е безинтерсно познавам всеки камък на него [smilie21]
Но с интерес бих погледнал нещо твое и не само твое разбира се и на дузината критици също...
Инак ще си остана с убеждението за преобладаващите лаици [thankyou]



Публикацията е редактирана (08-08-11 17:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 17:39

Преди 2007-ма.Та не разбрах харесват ли ти или не? Само 3D имам качени.Имаш ли red-cyan анаглифни очила? Сега се сетих от къде ми беше позната булката в първия ти клип.Някой питаше за тази сватба с колко камери е снимана.Сега разбрах ,че е от твоя сватба.Айде ,ако имаш очила кажи ще ти пусна един клип от кръщене пък да познаеш колко човека сме го снимали в църквата.На лични обаче да не кажат ,че се вижда размазано :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 18:05

Абе пускай линка тука... Кво ти пука който разбрал, разбрал че е 3 д . Останалите тъкмо ще поспамят и ще вдигат тема нагоре [beer] Нали за това я пуснах... А и друго само в 3 д ли снимаш?[smilie8] Неможе да нямаш друго
качи нещо [beer] Аз лично от спама за два дена съм много доволен мислех че в % отнощшение ще е по- малко, но надмина очакванията ми и съм страшно доволен [beer] Кво ли си викат сега? [smilie8] Леле леле как само го наредихме с лоша реклама [beer] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (08-08-11 18:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 18:30

Качих ги да тестваме едни пластмасови очила от един магазин.Ще питам да не се сърдят главните герои и тогава.



Публикацията е редактирана (08-08-11 18:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 18:35

айде имаш го на лични

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 20:22

Браво на Маряна [smilie24] Само тя единствена имаше смелостта и куража да покаже своя работа...
Останалите с гръмките никове камермани божигръмове и др. Кво става ше показвате ли?[smilie8] Или ви най-удобно да си седите скрити като мишоци зад PC тата [beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (08-08-11 20:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: nsirakov   
Дата:   08-08-11 20:33

с отношение като твоето не мисля, че на някой ще му се занимава (не снимам видео,говоря като страничен наблюдател)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 20:45

nsirakov [smilie21] че какво му е на отношението [smilie21]
Спазваме поговорката каквото почукало такова се обадило [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: mladenov   
Дата:   08-08-11 21:01

Въздействието при гледане на клип е нещото ,което те кара несъзнателно да затактуваш потропвайки с крак или щракайки с пръсти като го гледаш е това ,но комбинирано със зрителното възприятие.

Съгласен на 100% с Мариана! И понеже автора каза че о1аква спам, ще подкрепя мнението на Марияна с един НЕ сватбарски клип:

http://www.youtube.com/watch?v=qtYWWYtBrkI


[beer] [beer]


Аааа... да не забравя...UP[beer] [beer] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 21:01

MARIANA88 Има ли нещо общо между линка който си дала KATEHIS VIDEO ART
И този ТУК [beer] [smilie21] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   08-08-11 21:29

Айде пак да се обадя. Клип-а с БМВ-то е страхотен, но това може да се очаква от компания която се опитва да налага луксозен имидж.
Katehis Video Art не ми харесва. Сякаш цялото видео е минато с Clarity -50 във Фотошоп/Лайтрум. Но вкус приятели няма.
Аз лично харесвам видео с визията на фотографията която харесвам - кристален образ със изчистени цветове.
Цветовете в горните видеота, особено на автора на темата, са ужасни. Но той явно не търпи критика защото се държи като ощипана госпожица [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 21:39

Хахахаха [beer] [smilie18] За твоето мнение не ми пука... И не само за него [smilie21] По- добре на хората в устата от колкото в краката...! Мерси за Up че то [beer] Малко или много съм над нещата и хич не ми дреме за хорското мнение... най-малко за твоето [thankyou]
Гледайки те този първио ти кадър... се чудя сгорел ли е кво ли си му жулил в лайтрума [smilie21] [smilie8]



Публикацията е редактирана (08-08-11 22:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: azalis   
Дата:   08-08-11 22:15

Гложенският манастир.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 22:29

azalis [smilie24] кадрите ти ме кефят [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   08-08-11 22:59

написа:

> Хахахаха [beer] [smilie18] За твоето мнение не ми пука... И не
> само за него [smilie21] По- добре на хората в устата от колкото
> в краката...! Мерси за Up че то [beer]

Точно това имах в предвид за ощипаната госпожица [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Искаш критика пък не носиш на нея. Дано поне клиентите ти каресват това което правиш [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Lalinda   
Дата:   08-08-11 23:01

А защо хората искат да "имат" "хубав" "спомен от сватбата си"?

Иначе спомените им не ги ли бива?

Стори ми се, че младоженците много обичат да се целуват.
Няма лошо.
[smilie24]

Иначе все още не разбирам какво му е хубавото на църковния ритуал, та трябва и да се регистрира за вечни времена? Доста смешен е...
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   08-08-11 23:12

> Иначе все още не разбирам какво му е хубавото на църковния
> ритуал, та трябва и да се регистрира за вечни времена? Доста
> смешен е...
> [smilie3]
>

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: smilen_k   
Дата:   08-08-11 23:30

можеш да хвърлиш едно око ,ако наистина търсиш критика.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 23:36

MARIANA88 Би ли ми казала какво е общото между ТОЗИ КЛИП
И ето ТОЗИ
Ще ти кажа само едно тук в България големия % са крадци и неудачници [smilie21] и големи критици... Българина разбира от всичко за това нищо не му е наред...
На тоя неудачник му писах няколко пъти да не преподписва чужди неща защото дори не знае къде е снимано и монтирано това видео няколко писма съм писал до вбокса файдата е нулева...
По-добрия варянт е такива неудачници да се вадят по форумите с провокативни теми и постове! Има много ... [smilie21] [smilie3] Аз тоя вече съм си го осиновил и добавил в приятели както и много други преподписали мой неща [beer] Единствено му признавам подбора на песента лично аз бих я ползвал за турска сватба но едва ли бих снимал скоро такава. Не им познавам традициите и обичайте [beer]
За това ти и благодарих за последния ти гръцки линк ...
Нещо от 2006 год. Може да разгледаш и цветоотделките и стила на монтаж...
Лелел пак ли си UP нах темата [smilie21] [smilie8]
chipsy първия кадър го обърни Ч/Б и му вкарай нойс може да стане и по-хубав [beer]



Публикацията е редактирана (08-08-11 23:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   08-08-11 23:42

smilen_k Не искам да хвърлям око на Пловдивското студио 1 [beer] Нито на АЕ пресетите които ползва, нито на булката на която младоженика и пръсва черепа с револвер... Между другото защо не повишихте малко адревеналина на забавен каданс с пръскащ се мозък а оставихте само кръвта ефекта щеше да е по голям [beer] Хайде наздраве [beer]
Инак хлапето ви ако това не си ти разбира се е много добро и има много хляб в него браво! [beer] [smilie24] Това е истина и не си правя ебавки, както с по голямата част от драскачите [smilie24] [beer]



Публикацията е редактирана (08-08-11 23:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 23:50

Lalinda на фона на олющените панелки,входовете на блоковете, грозните ритуални зали ,някои от които като влезнеш та да се чудиш ритуални или погебални са, като тази в Мусагеница например ,ако сте влизали сте наясно за какво иде реч.От 20 години вътре не е пипнато нищо ,студена, мрачна сива.Ресторантът как дойде в един даже не си бяха направили труда да сложат и покривки.Та църковния ритуал си остава най-красивото нещо от сватбата ,ако не са праснали някоя мушамичка на масичката пред младоженците та кеф да ти стане да я снимаш.Какво ли толкова ще се яде и пие на тази маса ,че толкова да я пазат да не се нацапа.

chipsy и аз съм за кристален образ ,но ако се снимат пейзажи , нещо документално,а тук се снимат хора ,лица в близък план не е едно и също после трябва да изглеждат по-добре отколкото са в действителност.

Я Миро ,ама той ползвал твойта песен :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   08-08-11 23:57

Сватбен клип Стефка и Огнян.flv в Плевен ли е сниман? Църквата ми се стори позната.
Снимките предпочитам да са на отделен клип и максимално на цял екран да излизат със семпли преходи да се вижда хубаво.От дребните файда няма само се показват възможностити на програмите и се тормози зрителя.А футажите хич не ме кефят да си е чисто видео по-добре би изглеждало и да не е много шарено,хареса ми картина и звук как си вързал на някои места .



Публикацията е редактирана (09-08-11 00:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 00:08

[smilie24] Ето MARIANA88 ти разказа накратко защо къде какво...
Пред болка мръсотия на вратата на входа некролози на стълбището тук там лампи, в ритулна зала"погребален уют", в църквата попа ако не е пиян то не на кеф...
Не се събразява че няккви си там фотографи или оператори се борят за кадър и че също работят, ресторантите под всякаква критика като почнем от место за веселие дансинг осветление та свършим до обслужване... Напоследъка станаха и рекитьори...
На включена вана искат между 10 и 20 лв.
На целия фон ще добавя, че само на ужким, поръчителите искат да имат спомен било то видео или фото, но много са уморени и желанието им е колкото може по бързо да са в ресторанта и чалгата да почне типично наша родна картинка...
На острова между църква и ресторант има поне 3 часа фото и видео сесия...Църковния брак е цял час но както си е по канон! Нещо повече снима се и в друг ден след сватбата...
И да ти кажа честно ако чужденец дойде тук да снима ще се побърка...
То бива вандализъм ма чак пък толкова... Вземането на булката е все едно абордаш на кораб ... в събота за малко да отеча с един FX
Или както ти го каза. Обслужвам ви така както аз бих искал да бъда обслужван [beer] [smilie24]



Публикацията е редактирана (09-08-11 00:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 00:10

MARIANA88 За кой клип питаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   09-08-11 00:26

Сватбен клип Стефка и Огнян.flv в Плевен ли е сниман? Църквата ми се стори позната.
Снимките предпочитам да са на отделен клип и максимално на цял екран да излизат със семпли преходи да се вижда хубаво.От дребните файда няма само се показват възможностити на програмите и се тормози зрителя.А футажите хич не ме кефят да си е чисто видео по-добре би изглеждало и да не е много шарено,хареса ми картина и звук как си вързал на някои места .

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 00:30

Автор: chipsy
Дата: 08-08-11 22:59

написа:

> Хахахаха За твоето мнение не ми пука... И не
> само за него По- добре на хората в устата от колкото
> в краката...! Мерси за Up че то

Точно това имах в предвид за ощипаната госпожица
Искаш критика пък не носиш на нея. Дано поне клиентите ти каресват това което правиш


chipsy Ти как смяташ имам или нямам?Щом си позволявам да си пускам тема за спам, без да ми пука колко такива като теб ще плюят спамят и т.н...[smilie21] [smilie8]
Има един много, много стар виц и много държа да ти го кажа...
На улицата се срещат двама приятели... Здрасти, здрасти... как си какво правиш на къде си запътил пита единия... Другия отвръща отивам до болницата [smilie21] Другия го пита. Що бе да не си нещо болен? Не отвърнал приятелят му рядко съм свободен та когато съм свободен минавам през поликлиниката да ми подрата м.к.р..е...
Та и аз така минах от тука за малко пък ти се закачи сам... Айде наздраве сега и оправи първия кадър, лично аз ще гласувам за него ако го поправиш... [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   09-08-11 00:36

за 2006 питах

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   09-08-11 00:40

Къде ги изкопа ония двата за сравнение? Чакай да ги изгледам ,че ми стана интересно какво се случва :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 00:49

MARIANA88 клипа съм го снимал в Плевен през 2007 год. Сватбата е двукамерка. По спомени цената и по това време беше 800 лв. при цена на една VHS ка 120 лв. За 3 часа снимал съм я с един приятел които работеше в ТВ по това време и от които научих няколко основни правила в снимането за което съм му много благодарен Човекът се казва Десислав Йолов. Монтажа аз съм го правил. Църквата се намира до бившето кино освобождение...
Преди малко ти писах на лични...!Изказваш се прекалено компетентно, но..... Хайде останалото ще го спестя... Думата си е дума...
Сама си направи изводи или си постни едно видео в моята темата или в твоя лична поискай мнение тук, но аз се съмнявам че някой ще ти даде точно тук адекватено мнение. Има и такива, но ще го направят на лични пичове има...
Или ако искаш ще ти дам линк на един форум, но не мой, да попиташ просто какво му е наред а не какво не му е...[beer] и сама ще разбереш истината... и ще бъдеш доста по-пестелива в писанията си ...


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-08-11 00:55

Бате ужасен подбор на музика. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 01:00

pd Знам че си колега... Покажи нещо по-добро темата е за спам [beer] + бира ако нямаш какво да покажеш просто замълчи и не се прави на шут...
За разлика от теб Студио 1 могат да покажат...
Но честно да ти кажа в теб се съмнявам Последно показваш или си шут?



Публикацията е редактирана (09-08-11 01:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   09-08-11 01:03

В тази църква един поп счупи рекорда. Кръщене от влизането до излизането за 11 минути.Преди нас имаше друго кръщене чакахме да влезнем и за 11 минути го претупа и ни изгони да влизат следващите даже не успяха да обуят детето. Не го знам града познах църквата по дограмата.

Миро, тези да не са платени сватбени актюри та ги има и в двата клипа?



Публикацията е редактирана (09-08-11 01:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   09-08-11 01:05

Нищо не виждам на лични .май идват със закъснение.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 01:13

Хахаха ти пак леко си минала. Аз имам сватба за 9 мин. клисар който е изпил виното от чашата, и поп които пее.... и на клисаря ще му откъсна ръчичките [smilie18] [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   09-08-11 01:19

Пич, не знам що се ядосваш. Ако градивна критика разбираш като спамене и плюене, здраве му кажи [beer]
Не разбирам от видео и не ме влече да го правя. Показах какво ми харесва, вие се хванахте защо пеели и било клише и кой може да организира родата да пее. Никой не вижда по-голямата картина с работата със светлината, операторското майсторство и цветовете, просто изглежда луксозно, доката повечето БГ клипове дотук изглеждат евтино направени и снимани с евтина техника.
Нямам за идея да ви наранявам егото, виждам че има доста от него [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-11 01:38

chipsy наздраве пич [beer] Не съм от хората които се връзват... Първо ще ти благодаря за линка които пусна много ми хареса... Второ ще кажа че подобен клип е правен от колега във Варна "Реджи видео" не го познавам лично...
Трето ще кажа ,че темата е провокативна и има цел...!
Пичовете които работят добре да си публикуват нещата спокойно и да не свалят шапка на палячовците и псевдопрофитата от форума...
Ами наздраве за тези които разбраха и дано пък други са си взели поука...
Темата е отворена за спам, както казах. Нито отрицателен нито положителен пост ми вреди...
Напрoтив и от двата съм на далавера [beer]
В предизвиканите остава топката...[smilie21] [smilie3]



Публикацията е редактирана (09-08-11 02:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: hristov2256   
Дата:   09-08-11 11:44

Aко не си готов да приемеш истината, не настоявай да ти я казват! :)))))))

За да е спам, ще кажа, че музиката е отврат, клипа също.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   11-08-11 21:38

[shtrak]



Публикацията е редактирана (11-08-11 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: trace74   
Дата:   12-08-11 09:16

http://www.vbox7.com/play:6a97b11a

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 09:46

trace74 [smilie24] Браво къде си го снимал това [smilie21] [smilie8] голям репортаж е станал [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ejko   
Дата:   12-08-11 11:19

Трябва да се отвори отделен форум за социзкуство и авторът на темата да е модератор. Готино е..., прилича на едно клипче на една сватба от 95, но тогава музиката беше по хубава...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 11:41

Ежко ЦЪК [thankyou] Защо ми е да модерирам. Темата върви в правилната посока по- предназначение. Нали е пусната за спам... Дори не ми се налага да я качвам [beer] [smilie21]
Интереуваме спама не ме интересува какво драскате [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: dopereach   
Дата:   12-08-11 12:17

http://www.vimeo.com/17219663
Joe Simon



Публикацията е редактирана (12-08-11 12:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 13:14

Мирославе, какъв е процента на будалите, които ти наливат вода във воденицата? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: 0506   
Дата:   12-08-11 13:29

[smilie21] Андо много са[smilie3] и Миро е във вихара си.[cool] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: bojiqgrym   
Дата:   12-08-11 14:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 14:43

Adno Абе може и по-добре ама ги мързи завалийките [smilie8] [smilie21] [beer]

Сравнителна диаграма на хората без работа още не съм правил.Още има да наливат... То луд умора няма [beer]
Част от статистиката...





Публикацията е редактирана (12-08-11 14:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: lillia   
Дата:   12-08-11 14:50

Сватбите минават през ритуали и обичаи. Като цяло си е пълна скука, виж ако снимаш разводи ще стане интересно[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: force69   
Дата:   12-08-11 15:00

Айде и аз непрофесионалиста да пусна едно клипче така да го наречем.
http://www.youtube.com/watch?v=iq0z9tLkBTs



Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 15:02

force69 чекни му отметката, че е обществен... Инак само ти ще си го гледаш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: force69   
Дата:   12-08-11 15:05

Ооо да
http://www.youtube.com/watch?v=nOkQ2s4kX5s&feature=related



Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 16:12

Мирославе, гледам, че спамът си е свършил работата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 16:18

Ужас... Форсе69 [smilie10]

Това си е жива демонстрация на: вижте мама и тате как са ме наконтили, а аз какво дърво съм [smilie8]
Къде е емоцията, къде е настроението?
Язцяло 100%-ва показност... материална...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: emo99   
Дата:   12-08-11 22:03

Краси - много добро си е клипчето . Имаше малко изгоряло и не ми хареса само една гледна точка ( високата , защото момичето изглежда много ниско ).Личи доста старание от страна на монтажиста .Само , че музиката нещо не ми допадна . Като цяло -много добре се е получило. Нека и други дават линкове , а не само да говорят напразно.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:20

Кое е доброто, ако можете да ми обясните?
Видях много материална показност.
Рокли, обувки, бижута, тузарски места, хубаво коли... и една вдървена мацка, дето гледаше втрещено в обектива постоянно!
Все едно видеооператора е бил гол и възбуден [smilie8]
Никаква емоция и естественост, само едно голямо позиране!
Може технически да е добре, но ... това кой го вълнува?
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 22:23

navy, ами абитуриентския бал си е точно това - материална показност. Със или без покритие.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:27

пффф... ами снимайте си ги и си ги гледайте тогава [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 22:29

emo99 написа:

> Нека и други дават
> линкове , а не само да говорят
> напразно.


Хайде и от мен един сватбен видео клип

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:32

Адно, къв тоя винетинг бе, все едно гледам през артилерийско оръдие [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 22:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Не знам, никога не съм гледал през артилерийско оръдие [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-08-11 22:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:38

Другото, което мразя е да виждам флашовете на фотографа по време на сватбеният клип... ужас!
Прас-прас-прас... постоянно святка, остава и да загърми и да завали...
Аматьорско, на никое западно представяне, което да ми е харесвало не съм го виждал.


И... ко прави булчинската рокля на черешата [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 22:41

Е как какво прави... виси [smilie18]

Ами какво да правим - и фотографите трябва да снимат, и те хляб ядат.



Публикацията е редактирана (12-08-11 22:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 22:43

Ай сея ко прави на черешата [smilie8]
"Горе горе горе на черешата"
navy нави клуба липсва ли ти? Че си в моята тема горе на черешата [smilie18] [smilie8] [smilie21]
Абе аз имам една виртуална кръчма...[smilie8] Ма се чудя дали да ви пусна в нея [smilie8]
вие много къркате и спамите



Публикацията е редактирана (12-08-11 22:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:49

И какво като съм в твоята?
Ако следиш 2-3-те горещи теми у форума би разбрал, че ми е все тая, форум, клуб, сурат тефтер... дреме ми на уругвая [smilie5]

Реално нищо не ми липсва [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: veb   
Дата:   12-08-11 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 22:51

navy, бил ли си на българска сватба скоро? Всеки грабнал кой сапунерка, кой телефон... и се бута... и святка... и то когато не трабва да го прави, защото пречи. Не знам дали на запад е така и ако е така как избягват този момент.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   12-08-11 22:59

Adno, не съм бил на такава, за която говориш и се моля много много да не ме канят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: veb   
Дата:   12-08-11 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 23:05

А на тоя въпрос може да ти дадът отговор само тия дето са учили в Скат ТВ [beer] [smilie21]
И да земе да почерпиш вече щото темата ми е за Ротари клЪб



Публикацията е редактирана (12-08-11 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   12-08-11 23:15

veb написа:

> сега изгледах клипа ти и питам да
> не работиш за бтв - код криминално
> или видеоператори под прикритие?
> Като престъпници си изтипосал
> младоженците
> [smilie5]

Що бе, не им ли отива [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: veb   
Дата:   12-08-11 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-08-11 23:51

Колега ще си почивам вече...
Мрежата е добре напълнена приятен риболов на калкани нощес... [beer]
Рано сутрин се удрят и ято скумрии [beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (12-08-11 23:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: папач   
Дата:   13-08-11 20:08

Няма да цитирам никого,но не е ли редно първо да оправите правописа и после да продавате изкуство на хорага?
Не съм изгледал нито един клип защото знам какво ще видя и нямам време,но се чудя защо се блъскате тука а не идете да снимате.Рекламата тук е излишна защото никой от нас няма да наеме никого и си остава глас в пустиня.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   15-08-11 20:25

папач, снимаме и показваме [smilie25]


http://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Smileys%20Holidays/x013.gif?t=1262757725




Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   15-08-11 20:32

папачБи ли показал нещо твое да видим ...[smilie21] Изненадай ни с някоя твоя творба [beer] Ти поне си човек с рутина и опит можем да научим и ние младите нещо от теб [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: gaijin   
Дата:   17-08-11 16:41

Направих си труда и прочетох и изгледах!!! всичко до тук. Меко казано съм изумен от някои неща(написани), а от някои снимани съм потресен, че въобще ги показвате :-). Не видях един клип с правилно подбрана музика, да не кажа че на повечето ако слушам музиката ще си помисля че ФИЛМА е за война, битки, драми или нещо подобно. За операторско майсторство ми е трудно да говоря защото съм доста критичен към всичко което гледам, но е малко странно снимано е без никаква идея за това как ще се монтира след това. За монтажа имаше някой с хубав монтаж но малко скучен на моменти. Нарочно не казвам никове за да няма сърдити и затова показвам мои неща за критика.

http://vimeo.com/16969687

http://vimeo.com/12613816

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   17-08-11 17:20

gaijin, я сподели какви са правилата за подбор на музика. Аз мисля, че музиката и клипа трябва да се харесва на поръчителите и за това съгласувам музикалния подбор с тях. А за войните, битките и драмите... всяка сватба е начало на една продължителна, изтощителна война... [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   17-08-11 18:51

На мен пък в 85 % от ангажиментите... мюзиката ми я дават клиентите ...
gaijin Aбе критикувай смело бе ко ти пука... Kво значение има дали е мой или на друг ... От теб критика може и да се понесе поне си сложил нещо твое снимаш и монтираш...Правиш нещо си за разлика
от 99% които дори не са снимали 5 сек или залепили и един кадър...
На мен лично ще ми е интересно... Както ще ми е интересно и да кажеш къде е сеценария в 1 вия ти линк ... Картинката ти е много добра... За нея [smilie24] супер камерка разбира се ако не се лъжа E Sony : PMW-EX1 [smilie24]
А и пусни темата и линковете в другия форум тука е безсмислено
да се напъваш
Може да си убеден, че ще ти направя разбивка на клипа кадър по кадър Говоря за първия втория нямам време да го гледам сега...
Ако пък толква държиш мога и тук да го направя, но не мисля,че ще удачно за теб...
А май трябва да прочета темата и да видя линковете, щото не съм нито чел нито гледал нищо по нея. Нали я пуснах да си спамят...



Публикацията е редактирана (17-08-11 18:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Gaijin   
Дата:   17-08-11 19:21

Така това че давате на клинетите да ви избират музиката е голяма грешка(все едно доктора вие да му кажете какви лекарства харесвате). Да камерата е тази, никъде не съм писал нищо за сценарий а за идея още от снимането, пак казвам повечето просто снимате и после се чудите как да го монтирате та да стане нещо а по добре преди това да си намислите нещо и докато снимате да си мислите как можете да го осъществите идеите си.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   17-08-11 20:46

Gaijin Ти какво си беше намислил преди да заснемеш първото видео и какъв е резултата след като го момнтира? Дай своя обективна оценка на крайната си работа...Ще ми е интересно ако споделиш...
Както казах и преди, картинка е хубава баланса също. Кадрите са нестабилни бягаш постоянно в микс за да скриеш скока. Снимаш от една и съща гледна точка два плана ...Хронология на движението няма и на самото видео това е една малка част от това което аз виждам в първия. С две думи хаотично заснети и не подредени кадри това е моето менние за първия клип.За монтаж не бих коментирал абсолютно нищо... Знаеш мнението ми за него...
Това което написах няма за цел нито да омаловажи труда ти нито да те обиди...! В теб има доста хляб, но нямаш практика...Гледах твой снимки и да ти кажа
там си напред с матеряла! Доста напред за което [smilie24]
Гледах и второто ...
Пак ли е без сценарий? Или ...?
А и да не забравя пусни темата и линковете
в другия форум няма смисъл тук да коментираме неща които се четат от 99 % не пряко засегнати или пък в бизнеса между две кирии
може и в скайп.



Публикацията е редактирана (17-08-11 20:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   18-08-11 10:32

Gaijin, тъй като не обичам да коментирам работата на колеги и никога не го правя, за това само ще те питам - ти постарал ли си се да избегнеш нещата, които критикуваш в първия си пост?

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   18-08-11 10:53

Gaijin
Това например трябва да лепя днес Избора е на булката... и аз не мога да не го уважа ...
Нали се сещаш, че клиента който ти плаща решава и иска. Той ти плаща за да изпълниш желанията му а не да си правиш личния кеф... върху неговата сватба [smile]
Всъщност ще ти задам един въпрос...
Ако седнеш в ресторант и си поръчаш рулца от раци а келнера прецени, че избора ти е лош и ти донесе шкембе на раз сол ще го консумираш ли и накрая ще го платиш ли? [beer]



Публикацията е редактирана (18-08-11 11:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: sexita   
Дата:   18-08-11 14:10

Ще си дам и моето мнение, защото изгледах клипчетата, беше ми интересно, но музиката ти убива желанието да догледаш. Трябва да се връзва, определено с младоженците, с обстановката, със събитието... това е сватба, трябва да е нещо нежно, леко.
Правилно е да се изисква от младоженците сами да си изберат парчето, но е почти задължително да се насочат към нещо по-романтично и нежно, да им се обясни какъв характер ще има монтажът при различните стилове музика и т.н...
Все едно при избора на първия си сватбен танц да изберат новата песен на Риана, щото сега била хит... има си неща, които е хубаво да се съобразяват с обстановката.



Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   18-08-11 14:33

sexita права си, но само донякъде...
Дай идея как ще вържеш кадри от рокерска сватба сватба, с нещо нежно...
Други примери хеви метъл или чалга сватба
Е това са три под групички които имат коренно различни вкусове...
Случвало ми се тичично чалагаджииска сватба
от игла до конец.
Като се почне от младоженеца та до рязане на тортата, булката да поиска романтична музика...
Да не споменавам, че между църква дават на фотографа и оператора някакви си 15>20 мин останалото си върви под дефолт...
Много съвети тук много нещо... Хайде като ви станат тези събития ежедневие тогава коментираите. Вкус другар няма...
Ще си позволя да цитирам Петър Делийски от една друга тема...
Младоженците искат нещо, но самите те не са наясно какво точно...
Не забравяйте че живеем на балканите не в Париж или Ню Йорк



Публикацията е редактирана (18-08-11 14:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: sexita   
Дата:   18-08-11 23:27

Тук не говорим за стилове, а за по-спокойна музика.
Нима няма рокерски и метълски балади?
http://www.vbox7.com/play:afa42a8d
http://www.vbox7.com/play:0f317fd4
http://www.vbox7.com/play:4306ac2a
http://www.vbox7.com/play:6cdd9d3c51
Чалга-балади няма да изброявам, но лично мисля, че е по-добре да са гръцки, сръбски или турски.
Иначе, аз не виждам нищо лошо в критиката, ако ще е градивна за теб. Не се обиждай.
Не трябва да се стараеш да се харесаш само на младоженците, които са те наели, а и на техните приятели и други хора, които ще гледат видеото, защото те са бъдещите ти клиенти. Младоженците няма да се женят още 2-3 пъти, за да те вземат пак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   19-08-11 08:33

sexita музиката която си предложила въобще не ми допада... [smile] В темата никъде не съм посочил, че търся от някой критика за каквото и да било

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   19-08-11 11:53

Последния ми сватбен видео клип с по-спокойна музика. [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-08-11 21:38

На този сватбен видео клип
Музиказта определно не ми допада много е тегава... Другите ви са по хубави [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: 0506   
Дата:   21-08-11 23:21

smilie5] [smilie5] [smilie5]
Олеле.....тук станало ама много интересно бе[smilie21]
[smilie25] Чета и не вярвам на ушите си.[smilie18]
Miro__Slav прави анализи[smilie10] олеле.
[smilie10] та чак учител станал[smilie10]
Абе Миро няма ли накрая да се приземиш [smilie21] и да спреш с великите ти хвалби.
С това дърводелско образование[smilie5] което имаш,къде се буташ в занаята[smilie7]не ми е ясно[smilie8] та чак учител ставаш[smilie18]
Мислех да не се намесвам ама ти май си вярваш[smilie10] чак[smilie18] че вече си и учител[smilie18]
Пий една[beer] и се спри бе човек[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: mimnin   
Дата:   21-08-11 23:37

След цялата отегчителна боза, която изгледах, ето ви нещо хубаво и хубаво заснето:

http://www.youtube.com/watch?v=VILWkqlQLWk


Гледайте и се учете, може да ви е от полза.



Публикацията е редактирана (21-08-11 23:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: bpavlov   
Дата:   22-08-11 04:21


Мирослафе, мениджърката от Фикосота знае ли къде си я изтипосал за коментиране

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Цариградски   
Дата:   23-08-11 01:35

Ал-чале, време е да си почиваш!
Излизай вече в пенсия!

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: shosho80   
Дата:   23-08-11 17:12

Абе 2011 година сме... клиповете, които изгледах са все едно от мойта клетва :)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   27-08-11 15:25

На Adno клипа със спокойната музика най се доближава до нещата които харесвам.

Една препоръка.Избягвай дървени мебели в кадър.Не се връзват на сватбен клип, освен ако младоженците не са от тези дето се женят в български носии.



Публикацията е редактирана (27-08-11 15:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   27-08-11 17:03

Една ежедневка с не толкова спокойна музика "шаржче"


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: MARIANA88   
Дата:   27-08-11 17:24

[smilie24] Хубаво.Забавно.Нестандартни идеи.


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: ando   
Дата:   01-09-11 19:14

Човек колкото и добре да живее се жени - сватбата на победителят в Сървайвър 2

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: chipsy   
Дата:   01-09-11 19:35

написа:

> Една ежедневка с
> не
> толкова спокойна музика "шаржче"
>
>

Това ми хареса [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   01-09-11 20:10

Студио Арт [cool] [cool][cool] [smilie24] Cool


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   05-09-11 13:43

Още една ретроспекция


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-09-11 21:35

Ежеседмичен блиц


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   02-10-11 11:24

Сватбена ретроспекция от: Magic Art Wedding не пълна версия [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: classicphotographer   
Дата:   02-10-11 12:36

Нектарий поне да си беше измил брадата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: navy   
Дата:   02-10-11 12:43

Почвам да зяпам...

Добро впечатление за заставката... кратка и без много ефекти, ненатрапчива...

Лошо впечатление е прекаленият винетинг, направо сте се оляли, калнее...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   02-10-11 14:58

navy веднъж да съм съгласен с теб за прекаления винетинг [smilie24] ще го имам в предвид а и по-ми харсева да го блърна [beer] [smilie24] в интерес на истината в тубата е много по тъмна картинката от колкото в действителност [smile] , но приемам забележката за уместна [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: Miro__Slav   
Дата:   02-11-11 16:23

Повод за спамче [smilie21] [smilie7] Морски домъчня ми никъв се не обаждаш [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно сватбено клипче - ежедневка
Автор: sieminehn   
Дата:   04-11-11 13:16

Разгеле! Едно добро свадбено видео!
Повечето свадбени видеа са си направо кич, ама това е добре направено

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »