Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: vaskoni   
Дата:   04-08-11 20:25

Ставаш ексклузивен и ще я вземат от раз, така както е! Гаранция ти давам![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: marrio31   
Дата:   04-08-11 20:47

ами могат да си позволят-мачкат,кво да прайш,капитализъм[smilie18] ,и мен ме тормозят,аз бих станал екслузивен там поради горните причини[smile] имат и често проблеми със сайта,ама това е положението Минке,ако щеш[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: Petri   
Дата:   04-08-11 21:43

Много лесно в айсток се решава проблема с думите при качването - попълвате само 5-6, и после като ви приемат кадъра си добавяте и останалите. Така поне няма опасност да ви отрежат за кофти думи.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: KiIIeR   
Дата:   04-08-11 22:53

50 фотоса на месец във всяка фотобанка.. по-горе имаше питане по темата.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: KiIIeR   
Дата:   04-08-11 22:56

istock нещо не ме кефят и мен. Основно заради ниските продажби.

една и съща снима в шътара и в айсток ами носят съвсем различни суми като печалби.

Странното е че тези снимки дето ми ги режат в шътъра за качество минават почти без проблеми в айса..

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: deyan_de   
Дата:   04-08-11 22:59

Ексклузивен никога няма да стана, не заради айстока и техните двойни стандарти, а заради принципа, че не обичам да съм зависим от едно място.Както има конкуренция между фотографите, нека има и между агенциите, колкото и да не им харесва.
Това с минималното количество думи ми хареса, като идея.Ще започна да попълвам по 10 най-точни думи и после другите след одобрението. Четох някъде, че правели ревизии на стари снимки и ги спират, но е слабо вероятно точно на някоя от моите да попаднат.Пък и незнам как не го осъзнават, че не е задължително ключовите думи да са буквални, много от снимките си имат собствен подтекст и то понякога няколко различни.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: vaskoni   
Дата:   04-08-11 23:17

deyan_de , прав си! Въпроса е че много фотографи стават ексклузивни заради малкото съпротивление и лесното приемане на снимките им! Това е личен избор на всеки, но е факт че така насочваш силите си само на едно място, почти на 100% гарантиран прием и никакви проблеми с думите. Обратната страна на медала е обаче, че получаваш едно фалшиво самочувствие на фотограф, което се крепи на факта от голямото число приети снимки там. Разбира се няма как да е другояче, на тях им ги одобряват за ден, и както казах летвата е силно занижена, от това незнам кой печели...може би те, може би и айсток...но съм виждал такива бози които в най либералните агенции не биха приели! Затова мислете, ако сега почвате и не сте качили солидно количество в други агенции мисля че там е мястото!

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: Frida   
Дата:   05-08-11 09:54

Току що получих една фукня от айстока, дето може всички да сте я получили: имали 110 хиляди контрибутора, 45 хиляди файла добавяни седмично, 180 служителя и 150 инспектора по целия свят. 45 хиляди на 150 - това са 300 снимки на седмица. Ако има 5 работни дни всеки инспектор трябва да разглежда по 60 снимки на ден.

В момента не мога да преценя дали е много или малко. Зависи дали е full-time job. При всички случаи обаче бас ловя, че на инспекторите им се повръща от снимки вече.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: valen_tin   
Дата:   05-08-11 10:23

60 снимки на ден е нищо ... и 100% не са full-time. Не вярвам да прекарват повече от минута на снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: vaskoni   
Дата:   05-08-11 11:08

Имаме си инспектор от този форум, там. Нека Ванката да каже, ако има желание, как стоят всъщност нещата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: martin-dm   
Дата:   06-08-11 14:33

vaskoni хайде за да спиш спокойно
http://exactstudio.evilcom.eu/tif/vaskoni.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: petkova70   
Дата:   06-08-11 16:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: Petri   
Дата:   07-08-11 19:45

Доколкото знам, този сайт отдавна не дава актуална информация за айсток статистиките.

Отговори на това съобщение
 Re: StockSubmitter - максимално улеснение за микростокерите.
Автор: Frida   
Дата:   08-08-11 15:04

Марто, първо помислих, че са я отхвърлили изобщо. И така се възмутих. Това е страхотен кадър! Ама поне е само за дума.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »