Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: tonitka   
Дата:   26-06-11 21:47

Появи ми се проблем! Имам Никон Д80. Днес както си снимах изведнъж апарата отказа - тотално! Усетих, че шума на затвора се промени. На дисплея изписа Err.. и отказаха всички бутони без този на менюто. Огледалото се вдига и пада, но на моменти остава в горно положение. След многократно пробване стана една снимка, след това - същото. Вадих няколко пъти батерията и я слагах отново, пробвах с друга карта, Reset на настройките, пробвах и с друг обектив - проблема си остава! В книжката на апарата пише при изписване на Err да се носи в сервиз! Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и имате ли идея какво може да е!......Ще съм ви благодарна на всякаква помощ!

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: джъмбо   
Дата:   26-06-11 21:56

за ремонт в сервиз е

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: tonitka   
Дата:   26-06-11 22:01

Да, това и на русата ми глава и е ясно![smile] Нямаш ли идея какво може да е , затвора или нещо друго?

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: clipse   
Дата:   26-06-11 22:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: джъмбо   
Дата:   26-06-11 22:32

ако ти кажа че е затвора по-леко ли ще ти стане???

само сервизен техник ще ти каже какво е все пак му е работа


иначе ми е интересна тази тенденция във ФФ да се свързва всичко със смяна на затвор... а всъщност смяната на затвор е изключително рядка а най-често се сменя един друг управляващ чарколяк

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: tonitka   
Дата:   26-06-11 22:36

Благодаря! Ще го засилвам утре при докторите та да видим каква ще е диагнозата. Мен ме човърка, че не езатвора, да видим дали ще съм права!

Отговори на това съобщение
 Re: Помагайте с диагноза за Никон Д80
Автор: odyssay   
Дата:   26-06-11 22:57

Тони..за сервиз си!Не се притеснявай..може да се окаже и лош контакт, между ключовите компоненти![smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »