Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Покупка на samsung nx100
Автор: boradaff   
Дата:   10-06-11 12:26

Здравейте,
Моля ако някой го е пазарувал скоро от България или чужбина да даде акъл.
По принцип ме интересува тяло+16мм+30мм обективи, но ако това се окаже невъзможно на този етап бих взел и тяло+30/2 или тяло+20/2.8.
Варианта с вариото 20-50 не ме интересува...


Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: CyberGene   
Дата:   10-06-11 12:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: CyberGene   
Дата:   10-06-11 12:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: kevi53   
Дата:   10-06-11 12:57

Ми както писах вече - има си тънки фирмени номерца - требе да купуваш - щеш или не щеш китака, после специалната светкавица и т.н. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: boradaff   
Дата:   10-06-11 14:13

Благодаря CyberGene,
вече му писах... Оказва се голям зор да се сдобиеш с това което искаш а не с това което те са решили. На края ще си взема Sony : )

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: CyberGene   
Дата:   10-06-11 14:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: next_time   
Дата:   10-06-11 18:04

Колко е добра една матрица не означава нищо.Важно е в какво тяло е сложена, какви са му екстрите и какви са обективите отпред.Аз като собственик на нх10 и на некс3 мога да кажа че самсунга е безогледален апарат които има минимален брой недостатъци, а некса е нещо което страшно много наподобява апарат и дори може да снима, въобще има невероятни възможностти имаики предвид че не е мислено за снимане.
самсунг[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на samsung nx100
Автор: simbon4o   
Дата:   10-06-11 21:00

ем аз чакам китайците или дори самите корейци да пуснат АФ адаптер за фокус със всякакви обективи. Изкефих се на оня пич дето си беше на правил аф адаптер с един разглобен 30/2 :). Определено самсуняците са по-апарати от некса който за мен си е един екран и матрица... нищо съществено. Да не говорим за обективите... особено 30-ката е мечта!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »