Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Варна става част от пътя на коприната
Автор: jekopj   
Дата:   06-06-11 15:24

От 7-ми до 11-ти юни Варна ще бъде спирка по международния проект "Пътят на коприната" от Германия до Китай.Тази година маршрутът включва Хамбург,Венеция,Букурещ,Варна и ще приключи в Истанбул.През следващите години ще продължи през Техеран, за да достигне до крайната спирка Шанхай.

Във вторник /7-ми юни/ на входа на Морската градина ще бъде разпъната голяма юрта,в която ще се изнасят концерти,ще има спортни и кулинарни прояви.

На 8-ми юни от 17ч /отвън/ще се проведе демонстрация на йога,а от 17.45 - демонстрация на ушу.

На 11-ти юни е предвиден едночасов маратон през Морската градина.

...Варна,очакваме включване със снимки![shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: aeobs   
Дата:   06-06-11 15:27

Какво общо има всичко това с пътя на коприната? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: jekopj   
Дата:   06-06-11 15:36

Общото е международният проект,който финансира идеята.Набляга се на културните мероприятия,които да сближат народите от страните където минава "керванът".
Не съм чел този път да е минавал през нашите земи,но добре е да има повече такива мероприятия,а името не е от голямо значение.
Ще има какво да се снима,а за нас това е важното и за това съм анонсирал обявата...[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: aeobs   
Дата:   06-06-11 15:59

Беше риторичнен въпрос. [shtrak]
Колкото повече, толкова повече. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: ctpahho   
Дата:   06-06-11 16:29

Там сьм!

Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: GenaDP   
Дата:   06-06-11 19:44

На 8-ми юни ще се проведе демонстрация на йога и демонстрация на ушу. На 11-ти юни е предвиден едночасов маратон.


Набляга се на културните мероприятия,които да сближат народите от страните където минава "керванът".

Брей, откога спортните прояви се смятат за "културни мероприятия"? И как точно ще се сближават народите чрез ушу демонстрации...

Отговори на това съобщение
 Re: Варна става част от пътя на коприната
Автор: jekopj   
Дата:   06-06-11 20:34

Културните мероприятия са концертите за които е упоменато в първия пост.

Наблягам на това,че има обявена програма по дати и часове.Който иска да си разнообрази ежедневието да отиде, да гледа и снима.Всеки от присъстващите можел да изпробва и някакви супермодерни електробайкове.С концерти или без тях важното е, че предстои нещо,което не се вижда всеки месец.От едното любопитство да се посети, все нещо ново ще се научи.[smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »