Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 UV филтър за Panasonic FZ50
Автор: feliz   
Дата:   01-06-11 15:57

Искам да си купя uv-филтър, но съм зле с терминологията на полски.[smilie5]
Ще трябва да си го купя от Варшава. Кажете ми, моля различни видове ли има и къде е разликата. Бих искала да отида в магазина и без да е нужно много да разпитвам или да се обяснявам, да кажа какво точно искам.[smilie5]
Не ми се смейте, а помагайте![smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: UV филтър за Panasonic FZ50
Автор: tofo   
Дата:   01-06-11 16:26

Примерно този , че първи ми попадна. И в Полша и в Китай да кажеш UV филтър - ще ти дадат. Въпросът е наистина ли ти трябва.[shtrak]



Публикацията е редактирана (01-06-11 16:31)

Отговори на това съобщение
 Re: UV филтър за Panasonic FZ50
Автор: feliz   
Дата:   01-06-11 18:05

Автор: tofo
Дата: 01-06-11 16:26

И в Полша и в Китай да кажеш UV филтър - ще ти дадат. Въпросът е наистина ли ти трябва.

==============================================

Аз знам, че ще ми дадат. Въпрсът беше, дали има някакви специфики, които да трябва да уточнявам.[smilie5]
Ами трябва нещо да ми пази обектива.[smilie3] Пък и често снимам при ярко слънце. Не е ли това филтърът, който ми трябва?[smilie8] [smilie11] [smilie5] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: UV филтър за Panasonic FZ50
Автор: Nikoneff   
Дата:   01-06-11 20:08

Освен, че филтъра е UV трябва да уточните и че е на резба 55 мм. Нищо по-специфично от това. Гледайте и да не е най-евтиният, че ще получите отрицателен ефект от него. За да сте спокойна купете си "Multi-coated" филтър. Апаратът Ви е с много добра оптика и заслужава да си го пазите.

Отговори на това съобщение
 Re: UV филтър за Panasonic FZ50
Автор: feliz   
Дата:   01-06-11 20:15

Nikoneff, благодаря![smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »