Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Имам нужда от малко помощ
Автор: PAZZOgeo   
Дата:   11-05-11 20:28

Здравейте колеги, проблема е следния- имах Канон 350Д. С него имах инсталиран от диска към апарата фирмения софтуер.Сега имам 550Д.Стария софтуер не ми отваря РОУ файловете на новия апарат.Деинсталирах го.С новия апарат имам оригинален диск.При инсталация ми инсталира всички програми без най-важната Диджитал фото профешънал.Дава ми някаква грешка след като почва инсталацията , че не дава да се инсталира.Два пъти пробвах, след пълна деинсталация и чистене.Давайте идеи, ако някой се наеме да помогне лично на място от мен бутилка хубаво уиски.В софия съм.Уиндоус ХР.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: GenaDP   
Дата:   11-05-11 20:44

Дава ми някаква грешка след като почва инсталацията

И боб ли да хвърляме ква е тая грешка? То на екрана нещо се изписва, ама кой да го прочете?

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: PAZZOgeo   
Дата:   11-05-11 21:03

Гена благотаря. ти си много активен.И винаги агресивен.Предпочитам да ми помоге АСАХИ , който е в София и бих се радвал да се запозная с него. Тамън ще ми калибрира монитора естествено срещу заплащане.

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: imitev   
Дата:   11-05-11 21:09


И защо не му писа на лични - това е загадка [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: asahi   
Дата:   11-05-11 22:19

Сори, и Асахи мисли като Гената. Толкова много неща могат да се счупят, че е глупаво дори някой да се опитва да познае какво е станало.

По принцип ДПП-то се поддава лесно на ъпдейтване и аз лично бих тръгнал по този път. Инсталираш старата работеща версия, уверявашш се, че работи и след това ъпдейтваш. Цъкни тук.
Даже намерих DPP394EN.exe на американския сайт.


Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: loveforever   
Дата:   11-05-11 22:23

А как деинсталираш?
Може да пробваш деинсталация с Uninstaler, след това рестарт и тогава чак ново инсталиране

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: malakar   
Дата:   12-05-11 09:30

И тъй като стреляме в тъмното - при новата инсталация гледай да няма никакви други приложения отворени (мозила примерно), че някои програми се сърдят. Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от малко помощ
Автор: n1x0n   
Дата:   12-05-11 09:38

Грешката, която ти дава, може би е защото нямаш инсталирана стара версия на DPP, а дискът ти съдържа само ъпдейт.
Опитай първо да инсталираш версия 1.0 /мотае се из нета за сваляне/ и после последната версия от сайта на Канон ИЛИ

Отваряш Notepad, копи пейст на това :

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\Canon RAW Codec]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\DPP]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\EOS Capture]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\EOS Utility]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\EOSViewerUtility]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\PSE]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\ZoomBrowser EX]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\ZoomBrowser EX\Install]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Canon\ZoomBrowser EX\Settings]

Запазваш файла и му преименуваш разширението от TXT на REG. Стартираш го, и после инсталираш последната версия от сайта на Канон.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »