Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Една забравена Есен
Автор: odyssay   
Дата:   27-04-11 21:33

Видео с фотоапарат..-когато ви писне от снимки[beer]
http://vimeo.com/16236642


Отговори на това съобщение
 Re: Една забравена Есен
Автор: GOSPODIN   
Дата:   28-04-11 00:32

odyssay, не знам кой е снимал това видео, но явно не е чувал за статив.[smilie8] Заболя ме главата от това клатене на камерата. Цветовете са измити и странни,може би е някякъв ефект, но не е сполучлив а кадрите са прекалено дълги.
Приеми критиката ми, като напълно добронамерена.От суровия материал и нов по-добър монтаж, може да се получи по-добра импресия. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Една забравена Есен
Автор: nf1   
Дата:   28-04-11 01:36

липса на динамика, повтарящи се елементи, лоши цветове и баланс на бялото, клатенето наистина е в повече. Честно казано и времето не ми прилича на есен. В Пловдив като натане есен цветовете са доста по-топли и листата на дърветата не са зелени... Нищо градивно от моя страна но това ми е мнението - всъщност има нещо което ми допада - не е прекалено с преливащите ефекти - не са натрапващи се или често сменящи се, което е добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Една забравена Есен
Автор: e-design   
Дата:   28-04-11 01:38

още в първите 15-20 секунди ме загубиха като зрител ... в този океан от снимки, видеа и т.н, да заангажираш зрител в първите моменти е жизненоважно [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Една забравена Есен
Автор: odyssay   
Дата:   28-04-11 07:11

e-design,именно това беше идеята ..поне 10 секунди да ти задържа вниманието-щом са 15-20 е цяло постижение!!![smile] На всички благодаря за градивната критика[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »