Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Специално и само до pumabg
Автор: spa   
Дата:   26-04-11 10:42

Съжалявам за спама към останалите читатели.
Темата е така поради ограничение на пускане на отговори от мен в тази тема: http://www.photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1325720&t=1325720&phorum_uriauth=

Защо е публична? Защото има публичен отговор към, без право да отговоря.

това е то мен:
"Хмм... когато стане въпрос за изказване на компетентно мнение си първа пушка :) Както и да е. Аз половината кадри въобще не бих ги показал, тези дети са размазани хептен. Голяма тема вдигна за съвети и накрая какво, поне един чек лист да си беше направил. Това със статива и столчето не е липса на късмет, а немърливост от твоя страна. Да ти е обица на ухото. И като си тръгнал да пускаш снимки, поне ги пускай с екзиф, все ще се намери някой който да ти даде полезен съвет, нищо че казваш че не търсиш. Не е нужно да се хвърля боб този кадър що не е наред. Нищо лично да знаеш."

това е от pumabg:
"spa- повечето кадри са снимани в диапазон 300-500мм на бленда 8 скорост 1/640 ИСО ауто 100-1600. Някои са с включена стабилизация други без.
Как точно ще ми дадеш акъл, като най вероятно не познаваш нито тялото нито обектива?

Съдейки по снимките ти цели 291 на брой и нито една високо оценена, коментари, като този :
- Аз половината кадри въобще не бих ги показал, тези дети са размазани хептен
е просто покъртителен!
Нямаш място в тази тема! Нито пък в която и да било друга моя …"


Относно даването на ъкъл нямам и намерение да ти го давам много много, нито искам нито заслужаваш. Както писах по горе, може някой друг да ти помогне.

Относно моите сними... както е писано много пъти, не съди хората по снимките им. Още по малко по оценките им. За съжаление ти си поредният пример на това как хората не търпят критика. За теб явно само генерал с ***** може да ти дава съвети. Ами дано се намери такъв, а и дано го послушаш.

Относно мястото в темата ти. Това е форум. Всеки има право на мнените, стига то да не е на личностна основа с обиди. Аз не съм си позволил никога да те обидя, камо ли да те гоня. Нито ми е работа нито ми е право.

Относно това дали имам работа в този форум или друг ще ти кажа: Върви си по пътя, не по моят. Не си ти човекат който може даже си позволи го изказва. Съвета ми е следващият път много добре да мислиш преди да пишеш, защото връщане назад няма.

Ще те помоля ако имаш нещо занапред пиши на лични или си замълчи. Аз нямам намерение да пиша повече по въпроса, нито форума има нужда от това.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: n1x0n   
Дата:   26-04-11 10:54

Ако трябва да съм честен системата е "хвани единия, удари другия" [smilie5]

Не че нямате право на мнение за снимките на опонента си, но при нивото, което виждам от двама ви - бих бил доста по-умерен в приказките си. Защото при това влизане "с рогата напред" - е редно човек да има нещо зад гърба си, за да не звучи смешно.

Какво точно ви кара де се държите така един с друг?! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: ilcoin   
Дата:   26-04-11 10:57

Имат време за губене явно ...

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: pstoev   
Дата:   26-04-11 11:15

що не се срещнете,та да си шибнете по един лек шамар и сте приятели!

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: Найден-Стоянов   
Дата:   26-04-11 11:15

Човека отишъл на хубаво място,поснимал и сега ни показва снимките.Някой са прекрасни,други има какво да се желае за тях,а за това дали може по добре,незнам за снимка която да не може да стане по-добре...Така,че не виждам какво сте се заджавкали...

Пускането на теми от сорта"виж го пък тоя,кво ми се дуе" според мен не са фотографски.

Снимайте и споделятйте снимките си,май за това сме тук,или се лъжа.

Я се усмихнете какво сте се закарали,времето се стопли и е ред да извадим бойните снаражения и да снимаме...

Хубав,усмихнат и на фокус ден :)

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: psychoiho   
Дата:   26-04-11 11:45

като е специално за еди-кой-си, защо не му пратиш лична бележка?
смешни разправии в стил детска градина

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: konov   
Дата:   26-04-11 12:12

Дай си ми куклите на си ти камиончетата ..........

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: borovinka   
Дата:   26-04-11 12:17

Не е редно цял един форум да се занимава с нечие накърнено его.
Предлагам на админите да изтрият темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: victory13   
Дата:   26-04-11 12:36

честно казано, подкрепям и се моля да попадна на тема със снимки... независимо какви, независимо от къде... толкова малко такива теми има ...

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: mihajlov2   
Дата:   26-04-11 13:06

Теми със снимки има купища. Ама по руските форуми... Например - club.foto.ru Или в специализираната секция за цифрова фотография на ixbt.com

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: alcap007ne   
Дата:   26-04-11 13:09

Възрастовата граница явно е паднала много в този форум. Какви неповторими теми [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: spa   
Дата:   26-04-11 13:38

spa написа:

> Специално и само до pumabg

> Съжалявам за спама към останалите читатели.
> Темата е така поради ограничение на пускане на отговори от мен
> в тази тема:
> http://www.photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1325720&t=1325720&phorum_uriauth=

> Защо е публична? Защото има публичен отговор към мен, без право да
> отговоря.
>

Темата си има обосновка и е за определен човек. Предварително съм се извинил на всички останали.

Смятам след като има лична публична нападка е редно да има и личeн публичен отговор. За съжаление е невъзможно той да бъде даден там където му е мястото.

Моля админите ако сметната за добре да я изтрият/преместят или там каквото сметнат за удачно.



Публикацията е редактирана (26-04-11 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: ka7   
Дата:   26-04-11 15:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: Lalinda   
Дата:   26-04-11 16:19

Ами... ако е блокиран, както става ясно от изложението, пък иска, все пак, да отговори, как да реши проблема?

И аз така питах, питах, питах - публично - една авторка защо ме е блокирала, докато накрая ме разблокира.

След това разблокиране изобщо не възнамерявам да пиша в темите или под творбите й.

Два плесника, както се казва в една африканска поговорка, на едно лице ГО СМАЙВАТ.

(Някои сред нас/вас вероятно помнят и R. P. McMurphy.)

На някои неща е добре да се дава и публичност, нищо че формално всеки получи правото (?) да запуши устата всекиму...

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: n1x0n   
Дата:   26-04-11 19:22

Смятам след като има лична публична нападка е редно да има и личeн публичен отговор.

В случая - изобщо не е редно, щото се излагате публично като кифладжии и двамата. Ама явно желанието да си казал последната дума не подлежи на контрол.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: Myth   
Дата:   26-04-11 19:39

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: spa   
Дата:   26-04-11 20:57

n1x0n написа:

> Смятам след като има лична публична нападка е редно да има и
> личeн публичен отговор.

>
> В случая - изобщо не е редно, щото се излагате публично като
> кифладжии и двамата. Ама явно желанието да си казал последната
> дума не подлежи на контрол.

Може би си прав, но нито съм първи нито ще съм последен. Да не говорим "корифеите" фотографи как се излагат понякога, особенно като се почнат его споровете и такива свързание със разните им свързани фирми и фотостудия около тях. Аз поне нямам име което да губя и най-чисто си браня личната свобода и позиция. А и не разбирам защо тука всички се месят като темата е до точно определен човек. Аз си казах мойто, той си е казал свойто, ако искаше щеше да е писал досега. И това е. Оставете темата да потъни или най-добре админите да я махант да не буди излишни притеснея във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-04-11 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: otto   
Дата:   26-04-11 21:09

Spa, от толкова време си във форума, не се ли начете достатъчно на купищата глупости, та сам взе участие в тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: nvassilev   
Дата:   26-04-11 21:22

Абе като е постнал снимки като тема във форума редно е да допуска и критика.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: pumabg   
Дата:   26-04-11 23:02

Lalinda – разочарова ме! Първо погледни какви писаници е пуснал /твоят най вероятно приятел/ в темата ми и след това давай такива мнения …
Това не е критика а чисто заяждане!
Няма какво да коментирам автора на темата!
Той сам го е направил по добре от мен!



Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: Paqk   
Дата:   26-04-11 23:14

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: asahi   
Дата:   26-04-11 23:23

Убуу - теглихте си по една майна. Сега се блокирайте взаимно не се излагайте повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: niks1973   
Дата:   26-04-11 23:24

n1x0n [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Специално и само до pumabg
Автор: vgramatikov   
Дата:   26-04-11 23:37

ФотоФорум [thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »