Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ от видеооператори
Автор: zlzlatev   
Дата:   25-04-11 09:24

Колеги интерисува ме читав сервиз за видеокамери Сони.Проблема според мен е механичен...дава ми грешка-Е:62:11.Появава се черно по ъглите и отдоло на екрана при движение на камерата...като че ли леща се е разместила.Не е имало удар или нещо подобно по камерата.Тя е SONY HDR-FX7E.Интерисува ме добър и коректен сервиз(че съм си патил друг път).Моля да пишат само тези които искат искрено да помогнат...не ми е до изтъквания на мой гръб...с тази камерка храня детето си и съм наистина на зор.Благодаря предварително на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-04-11 09:50

zlzlatev Много съм доволен от сервиза на Сони лошото е че немога да ти кажа точния адрес...
Сервиза се намира до южен парк на кръстовището в ляво от светофара...Перфектни са [smilie24]
Имам телефона на сервизния техник. Той в момента не работи в същия сервиз,но онзи ден говорих с него по телефона и поправя камери сони на друго място. Ако искаш да ти дам телефона му предполагам, че така ще ти е по евтино защото има сервизна такса.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: gogzy   
Дата:   25-04-11 10:09

http://www.pulsator.bg/services.php



Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: zlzlatev   
Дата:   25-04-11 11:29

Ок...благодаря.Проблема е че съм от Стара Загора и или ще трябва да ходя на място при него и да се ошетаме за един ден...че малко ме е бъз да пращам по куриер на място дето не е сервиз.Но дай му телефона,все пак е опция...ще му званна да се консултирам и може да се разберем нещо.А този сервиз не може ли да му разбереш името?Благодаря ти за съдействието!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-04-11 13:06

Колега вероятноста да стане за ден е много малка...Зависи и от повредата пратих ти на лични телефона...Успех дано е нещо дребно [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: gmir   
Дата:   25-04-11 13:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-04-11 13:33

Sony Lens Error Code (E:62:11) Абе да не те плаша ма не ми звучи никак добре тази грешка [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: zlzlatev   
Дата:   25-04-11 14:37

До гмир...миналата година там я дадох на профилактиа и после се оказа че открили нещо такова като сега.А пък камерата нямаше проблем.Те си я "оправиха" и ми взеха и парички за това.Сега колко е имало проблем или е било евтин сервизен трик за някой лев повече...мога само да гадая.Дадох я на колега майсторче на фотоапарати и оптика от СЗ,дано излезе нещо,ако ли не...към сервиз в София.Благодя на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: zlzlatev   
Дата:   25-04-11 14:43

До Миро...опеределено е нещо хардуерно,така ми се струва.Дано не е нещо сериозно че в тази криза само до нова техника ми е!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: ando   
Дата:   25-04-11 14:52

zlzlatev, сервизът до Южен парк е ЛАС сервиз. Адресът е жк. Стрелбище бл.1 - точно на ъгъла на бул. Гоце Делчев и бул. Петко Тодоров.

Това са телефоните на сервиза - 02 / 858 01 02 и 02 / 858 20 03

Това е сайта на сервиза - http://www.servicelas.eu/index.php


Това е карта с местоположението:


http://www.servicelas.eu/images/office_1_g.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-04-11 14:52

При мен някакъв носач или незнам как му казват там та в сирвиза казаха дребна работа 50>60 лв. някъде. И аз отказах директно. Питах имат ли цяла нова механика и да я сменяват направо цялата 250>260 лв. някъде стъпи всичко, но съм доволен по-ми е спокойно така... Питах и за смяна на глава колко? Казаха ми, че горе долу е колкото за механиката не по скъпо което ме реди, защото за некви си 500 лв си решава човек проблема...



Публикацията е редактирана (25-04-11 15:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: cameraman   
Дата:   25-04-11 15:05

Сервиза на "uvt" в София.... Няма други експерименти.... Такъв ти е варианта...

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: nicos   
Дата:   25-04-11 15:45

Аз лично от ЛАС сервиз не съм много доволен. Мотаха ми един обектив повече от месец, докато накрая ми казаха, че не могат да го оправят.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от видеооператори
Автор: 3DF   
Дата:   25-04-11 17:02

От три години си чакам едно капаче с предплатени 24 лв за Пентакс. Едвам отървах още 24 лв за "диагностика", която си бях направил сам - ами капачето е счупено. Ако има друг сервиз по - добре бягай от тях-Лас сервиз.

Опсаа намерих и тема:

ето я

Ето и един много стар поздрав за тях:

http://www.youtube.com/watch?v=whr6fqpo5VI&feature=related




Публикацията е редактирана (25-04-11 17:15)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »