Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-11 07:42

Имам странното усещане,че никой не чете [smilie21] Няколко човека вече писахме ...
Възпроизвежда ли се няма отърване!!! Това около баловете толкова сме го обсъждали Блясък
100% защита за това за сега поне няма [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: alsash   
Дата:   21-04-11 07:55

CloneCD 5.3.1.4
Отлична клонираща програма на CD-
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: moketa   
Дата:   21-04-11 08:35

Аз съм анализирал навиците на основната част от потребителите. Постарал съм се да разуча в общи линии и принципите на работа на най-разпространените софтуерни пакети за копиране.
Дойдох до извода, че незнанието и самонадеяността на хората ми помагат най-много. Като изказването на alsash и други подобни. Хората най-лесно отричат това, което не познават. От друга страна софтуерът за копиране се държи по същия начин- когато срещне нещо непознато, го отхвърля и отказва да копира.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-11 08:44

moketa така е ако клиента мисли стандартно... Какво се случва ако е с нестандартно мислене? Резултатът е ясен копирано ДВД [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-11 08:56

Айде да понапишем методите за нестандарно копиране...[cool] [cool] [cool]
Поставяме защитения диск който дори е надраскан с пергел за по сигурно в ДВД плеар имащ порт 1394 HDMI или съвсем обиновенни чинчове свързваме със записващото устроиство камера кепчер,цифрово или аналогово. Проиграваме диска. Резулата е ясен свалена е информацията недостатък загубено е менюто което не е проблем също да бъде свалено [cool]...
Меню сваляте видеото на самото меню... Поставяте го примерно в ДВД архитект на местата за бутони указвате вашите бутони като бутоните ви са с пълна прозрачност резулат.ДВД е копирано успешно заедно с менюто [cool] [cool] [cool] [smilie21]



Публикацията е редактирана (21-04-11 08:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: prisonbreak   
Дата:   21-04-11 09:02

Едно време имаше една програмка която правече така...
Аз я ползвах за запис на МП3-ки и ЦД дискове.
Слагаш я в ДВВ или Домашна уредба и всичко Ок.Слааш я в компа и блукаж на цялата система.Не четеше диска.Но не мога да се сетя ква беше..
И пак казвам...пробвано е само с музика.


П.с.Даже приятелите много ме псуваха че немогат да си копират музика..
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за защите от копиране на DVD
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-11 09:09

prisonbreak Блокира защото някой се е сетил да повреди сектора със служебната информация, правил съм го със VCD някога, но по горния метод който описах е безпогрешен [smilie24] [beer]
За да не може никой да го копира трябва да не може въобще да се пройграва самия диск.
Което директно го праща на сметището [beer]

Един съвет към vga от мен...
Направи си ДВД то със стандартна защита дай си го на клиента без никакви притеснения изпълнил си заръката сложил си защита [smilie24] Редовия потребител няма да хукне да се занимава с глупости или ако го направи ще са един двама... Ако от самия филм могат да се изкарат доста пари никой и нищо не в състояние да направи за да го защити [beer]
Същото е валидно за абитуриентите ако им дадеш 5 копия ще си направят още 20 макар че филма няма комерсиална стоиност за печелене на пари...Хлапетата просто си икомисват 30>40 лв.
А на колегите снимащи балове мога да дам идея как да си защитят дисковете [smilie3]
Просто искайте за филма си толкова колкото сметнете че ви струва самия филм за копията искайте 5 ка и всичко ще окей...
Ако за една сватба 3 часа искате 500>600 лв.не би следвало един бал да е с по различна цена останалото са само едни копия които и хлапетата могат да си направя [beer]prisonbreak начина за които говориш е много прост променяш служебнната информация в имидж като указваш че самото CD е с по голям обем от еди си колко време... По спомени мисля че за 800 мб беше 74 мин та в служебния файл пишеш по голямо времетраене или по голям обем на CD поставяйки го в записвачката тя го вижда като твърде голям и нестандартен диск > отхвърля го, затова и забива и не може да го запишеш по никакъв начин освен по указания по горе от мен... [beer]
С ДВД обаче няма как да стане щото хлапето ще извади един двд шринк и той ще го намали...!!! До 4.7 гигабайта



Публикацията е редактирана (21-04-11 21:42)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »