Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Гаранция?
Автор: pluton911   
Дата:   12-04-11 14:08

И директно към въпроса:

Някой знае ли, дали ако си взема техника от страна от ЕС (пример Обединеното кралство) ще има ли гаранция в България?

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: ZENTEX   
Дата:   12-04-11 14:20

Дума непонятна по нашите земи[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: bubo75   
Дата:   12-04-11 15:04

Би трябвало!Нали затова са представителствата!Има и международни гаранции!

P.S

За България обаче това не важи!Нашите търгаши са над тези неща[smilie5] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: hemilio   
Дата:   12-04-11 21:54

Франция [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: GenaDP   
Дата:   13-04-11 00:52

Ще има, ако продуктът е с международна гаранция, и в Б-я има официален представител на дадената марка.

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: ники1   
Дата:   13-04-11 00:54

Автор: GenaDP
[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: Hotsnail   
Дата:   13-04-11 01:37

Ами поне сони имат таква гаранция. 1 година е ако е купено от друга страна в ес. В самата страна е 2 години.

Всияки неща на сони се продават с гаранционни документи за всички страни в ес на всички езици. Апарата ми има гаранция на български макар да е купен от англия.

В англия внимавай дали купуваш европейска стока с евро гаранция или китайска - имат много сив внос!! Китайските както се сещаш си на милостта на търговеца и транспортните разходи ти ще си ги платиш

Ама от пазар в европа далаверките са малко. Парите са сходни, освен ако не е промоция, често тия промоции стават в бг с няколко седмици закъснение. Плащаш и транспорт. Съкращава се гаранцията. Заради ес законодателството много от добрите търговци не щат да продават извън родните си места.......

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: TheBossBG   
Дата:   13-04-11 06:45

Миналата година по това време си купих от Германия Д3000 дабъл зуум кит за около 350 евро(така и не се появи тук такава прИмоция, дори и на цена с около 100 лв. отгоре Горещи охлюве ;)). Преди 3-4 месеца ми се появиха горещи пиксели, отидох си в Профайлд, хората ми признаха гаранцията и го оправиха. Разликата е, че когато купуваш от БГ често гаранцията е 2 год. екстендит, като 2рата година е бонус от вносителя. Но колегите са прави, като купуваш - гледай да имаш ЕВРО гаранционна карта, която е 1 година.


Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: pluton911   
Дата:   28-04-11 08:49

Всичко разбрах! Само едно не ми стана ясно - Каква е логиката, да няма гаранция, ако техниката е закупена от USA??? Та нали е международна гаранцията или е междуевропейса и междуамериканска?
Е, имам един отговор - Защото никога няма да си купя нещо от БГ, ако от америка гаранцията важи.

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранция?
Автор: asahi   
Дата:   28-04-11 09:00

Гаранцита не се осигурява от държавата или правителството, а от конкретна организация, обвързана по договор с производителя или търговеца.

Търговската гаранция на местния (за България) търговец се урежда съобразно ЗЗП.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »