Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: sir_sky   
Дата:   08-04-11 19:40

След малко почва на живо!

Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star

Клик!

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   08-04-11 20:46

Аз гледам , засега само празни приказки :)
Записваш ли го ?

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: sir_sky   
Дата:   08-04-11 21:02


Мхм, засега само плямпане ;) ето програмата:
Не записвам тоз път[smile]


Session 1 (April 8, 2011)

10:00 am - Getting Started
11:00 am - My First Second Shooting Experience
1:00 pm - Financing the Business
2:00 pm - Understanding the How and Why of Shooting in a Busines
3:30 pm - Pricing
Session 2 (April 9, 2011)

10:00 am - How to conduct a client meeting
10:30 am - First Wedding on My Own
11:30 am - Marketing
12:45 pm - Creating my First Website
3:00 pm - Finding a Photographic Style, Aesthetic, and Voice
4:15 pm - Staying in Control on a Wedding Day
4:45 pm - The Appearance of Limitless Everything

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: Amigo   
Дата:   08-04-11 21:06

тая веднъж се опитах да я гледам, ама не й издържах на плямпането и лиготенето [smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: darksorrow   
Дата:   08-04-11 21:07

обаче за бизнес може би има доста какво да каже, защото като й гледам портфолиото - за да е толкова успешна като фотограф, трябва да е много добра в тая част точно ((:

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: ilchoni   
Дата:   08-04-11 21:10

[beer] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   08-04-11 21:14

Просто маркетинга и е насочен към правилните хора . Лигли като нея [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: MarinY   
Дата:   08-04-11 21:43

Chipsy, жалко е човек да се отказва от повече знание, мислейки си, че ще изглежда по-солиден ... в отрицанието си. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   08-04-11 22:02

Кой отказва знание ? Аз я гледам в момента . Ти ?
Имам право да харесвам и отричам каквото си искам , нали ? Никой не ангажирам с менението си . Сега кажи и че не е лигла . Лигла е , но е страхотен бизнесмен . Това не можеш да го отречеш

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: juliyan   
Дата:   08-04-11 22:11

Като фотография не ме кефи[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   08-04-11 22:19

Тъпото е че повтаря на 100% същото , което каза и в първия си клас. Засега нищо ново, което да ми оправдава времето

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: MarinY   
Дата:   08-04-11 23:23

Ми, стандартно държане и жестове на американка - южначка от средната класа. Спрямо нацупените българки, верно изглежда лигава, ... ама не е. [smilie3]

Повтаря това, което я питат - парите, данъците, застраховките, отношението с клиента. Всичко останало е личен вкус. Не споделя как да снимаш, а как да водиш такъв бизнес.



Публикацията е редактирана (08-04-11 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-04-11 00:01

[smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   09-04-11 00:07

Съгласен съм че е типично държания на юнячка , не мога да ги понясям. И им го казвам редовно, хубавото е че го приемат на майтап. Лошото е, че и аз съм в южен щат и трябва да ги понасям [smilie5]
Иначе наистина е добра бизнесменка и си разказва историята чистосърдечно. Просто не ме кефи стила и и типа фотография който представлява .



Публикацията е редактирана (09-04-11 00:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: Блясък   
Дата:   09-04-11 00:15

Аз ли съм бърз като охлюв, или тя говори много бързо [smilie10] .. малко и схващам.....

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-04-11 00:18

Ок е говоренето, спестява желанието за превъртане на кадър... [smilie5] Разбира й се, можеше и да е по-зле... Естествено, разликата със Зак в темпото е убийствена [cool] И все пак още не мога да си я представя като голям фотограф, признавам си, че не съм запознат с творчеството й...



Публикацията е редактирана (09-04-11 00:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Creative Live - Building your Wedding Photography Business with Jasmine Star
Автор: chipsy   
Дата:   09-04-11 06:13

Не е голям фотограф, просто е успешен такъв . Тя сама си каза, че е 80% бизнес и 20% фотография. Снимките и не са нищо особено и различно от останалите фотографи но определено има добра бизнес стратегия и маркетинг
Харесва ми , че не използва тъй модерните текстури както повечето сватбени фотографи напоследък



Публикацията е редактирана (09-04-11 06:14)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »