Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Днес: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   07-04-11 20:19

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   07-04-11 20:19

От 11 Април до 4 Май моят приятел Георги Маринов който скоро се прибра от Япония ще прави изложба, и аз лично много съжалявам че няма да съм там за да я видя, надявам се да ви е интересно! Доколкото виждам откриването ще е на 11-ти, и той ще е там със своите истории!
Мястото е:

Dada CulturalBar
10 G.Benkovski
Sofia, Bulgaria

Ето тук е събитието във Фейсбук поканата която получих от него , за който няма фейсбук ще копи-пейстна инфото във следващия пост![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   07-04-11 20:21

Ето инфото от автора дадено в поканата:

За автора : Георги Маринов – роден в Добрич. Влюбва се в думите и изразите, а в последствие и в Япония. Специализира там общо 3 години. С помощта на приятел си купува първата камера и започва да снима всичко, което е наоколо; хора, градове, приятели.
Обича: семейството си и приятелите си, Токио, шума на града, парковете когато иска да избяга от шума на града, но най-вече да се загубва на непознати места в компанията на камерата си.

Каня Ви на първата си фото изложба посветена на най-нечовешката ми любов ( буквално и преносно) – Япония. и една разходка из познатите и непознати места в страната на изгряващото слънце.

Точно там – в Япония, имах възможността да открия и развивам част от нещата, които днес ме правят щастлив и ми дават енергията и вдъхновението да мечтая. Там открих нови измерения на думата приятел. Разбрах колко е важното семейството и колко искрени могат да бъдат човешките отношения, ако го пожелаем наистина и успеем да се изправим пред всички предизвикателства, които следват от тази искреност. Имах възможността да се запозная с изключително талантливи и можещи хора. Сега когато пиша този текст осъзнавам, че ще ми е необходимо много време да изкажа с думи всичко, което Япония ми е дала и взела. Всъщност се опитвам да ви убедя, че тя е много специална за мен.

Последните две седмици от пребиваването ми там беше съпътствано със земетресението от 11ти март, вълни цунами и повишени нива на радиация. Броят на жертвите и безследно изчезнали хора продължава да се увеличава. В момент като този расовите ни белези, националната принадлежност, религия, политическите ни убеждения и всички останали признаци, които използваме, за да се разделим и отдалечим един от друг, просто губят смисъла си. Остава единствено човешката ни същност. Дълбоко в себе си вярвам, че хората могат да живеят в един свят на взаимопомощ. Осъзнавам също, че малките капки надежда и подкрепа могат да се превърнат в океани от вяра.

Искам да благодаря с цялото си сърце на хората, които повярваха в изложбата и идеята, която стои зад нея. Специални благодарности към Българската Национална Телевизия, за оказаното съдействие като медиен партнъор на събитието. Дада Калчъръл Бар, за изложбеното пространство, Принт макс, Живел Агро- Добрич, Лайенс клуб София, както и към всички вас, които ще се включите в набирането на средства за нуждаещите се хора в Япония.

Очакваме ви на 11ти Април 2011 в Дада София.

Георги Маринов


Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: demiman   
Дата:   07-04-11 23:45

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: vikitovikito   
Дата:   07-04-11 23:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   08-04-11 11:03

[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   08-04-11 11:19

Откриването е в понеделник в 18:30![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   08-04-11 13:28

Идеята за изложбата е добра!

"Дълбоко в себе си вярвам, че хората могат да живеят в един свят на взаимопомощ"

Против съм само едно нещо.Да се събират пари за хора, които са граждани на държава, чийто БВП е един от най-високите в света...
Замислете се дали не трябва да се помогне на някой тук, за който на нашата бедна държава не й пука.

Хубаво е да се помага.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: sir_sky   
Дата:   11-04-11 08:38

Айде не остана, днес е откриването![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благотворителна изложба – търг : Японски хроники в кадри
Автор: tnt   
Дата:   11-04-11 08:39

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »