Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: ivo_martensa   
Дата:   02-04-11 14:52

С две думи кой е по-добрия апарат ще помоля да пишат хора който наистена са на 'ти' с апаратите и безпристрастни мнения относно марките на моделите ;)

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: PeterPAN   
Дата:   02-04-11 16:45

снимах малко с по малкия му брат айм-сори нх5 много е зле, много орязани менюта, гсм ски вид на снимките, ужасен шум дори на 125исо, никакъв контрол на фотографския процес, задължителна пост обработка и доун сайз за да снане нещо, много по зле от панасоника лз3 с който снима 7 годишния ми син...

единственото добро нещо е видеото но звука е супер гаден и трябва се правят заглушители от дунапрен...



Публикацията е редактирана (02-04-11 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: PeterPAN   
Дата:   02-04-11 16:47

сонито има и джи пи ес и компас които работят учудващо добре, но батерията утива сравнително бързо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: PeterPAN   
Дата:   02-04-11 17:11

също така режима на суип панорама работи много добре, незнам що не са го използвали същия в некса, а са го оак...ли там.

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: crowie   
Дата:   02-04-11 17:53

Ползвам Lumix FZ38- много ниско ниво на шум, удобно и задоволително меню, много издръжлива батерия има проклетията,хаха... така че-поне моят съвет е Lumix-a

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: tonitka   
Дата:   02-04-11 18:29

Правила съм снимки с Панасоник ФЗ 28, ФЗ 38, в момента в къщи се озова и ФЗ 45! Не бих казала, че му е ниско нивото на шума, но се преглъща! Харесва ми възможността да се снима от макро до птиченца! Менютата и управлението ме дразнят леко, но се свиква и за цената си е ОК! От Сонито нямам впечатления![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: crowie   
Дата:   02-04-11 19:01

Tonitka, нивото му на шум е ниско за класа му :) Все пак е турбосапунерка [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX FZ38 или SONY HX1
Автор: Svetlio70   
Дата:   02-04-11 19:07

Ако паналайката е по-евтинджос взимай нея а мисля че и картите за Сонито е скъпички.

crowie преди снимах с Канонче и като ги сравнявам с ФЗ38 Канона вади по-чисти снимки но пък предимствата са му до там,шумни са си паналайките ама лично мене това не ме притеснява,не е болка за умиране пък и не сме тръгнали да печатаме плакати :)



Публикацията е редактирана (02-04-11 19:10)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »