Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Tehnika v Hong Kong
Автор: Svetkovski   
Дата:   26-03-11 12:51

Zdraveite,

Znaete li konkretni magazini w hong kong, koito mojete da preporychate? Cenite tuk sa naistina bez konkurenciq, no wse pak mi se shte da ida na mqsto, koeto nqkoi moje da mi go preporycha.

Blagodarq wi mnogo predwaritelno.

Ps. Izvinqwam se za maimunicata, pisha ot telefon.

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: asahi   
Дата:   26-03-11 12:54

Не знам, но основните отзиви са, че в големите магазини е по-евтино, а в малките можеш да се пазариш. Основните трикове са да ти предложат в пакет (bundle) нови неща + залежали боклуци. Електрониката е евтина, тежките неща са скъпи.

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: jino   
Дата:   26-03-11 13:31

Пич цените там са убийствено ниски.
Миналата година "спортувах" пазарене там :-).
По магазините в Kowloon свалях цената до три пъти след около половин час пазарене.

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: MartenBG   
Дата:   26-03-11 13:32

Не е по евтино от ибей там.Бях 18 дни.Гарантирано е че знаят каква е цената.

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: jino   
Дата:   26-03-11 13:35

Много евтини карти памет намерих и сега още съжалявам че не купих 100-200 :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: asahi   
Дата:   26-03-11 13:38

Да не са от тези със сменен фирмуеър - представят се за големи, а всъщност са малки?

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: Svetkovski   
Дата:   26-03-11 20:54

Az sym trygnal na lov za 7D I za 70-200 F4 IS, shte pisha dokyde sym gi spazaril kato naprawq pazarlyka.

Отговори на това съобщение
 Re: Tehnika v Hong Kong
Автор: Svetkovski   
Дата:   29-03-11 21:56

Да си довърша започнатата тема, в случай, че някой също реши да обикаля Хонг-Конг в търсене на техника...

От интернет изрових няколко магазина, които бяха посочени за добри, обиколих 4 от тях, всичките в Mong Kok.Навсякъде ми дадоха твърда цена, никъде не успях да се пазаря, за 7D ми искаха 11500 - 11600 HKD (1050 EUR) 70-200 f4 is 9600 HKD (875 EUR). Накрая напазарувах от man shing camera shop, 106 tung choi str., mong kok, tel. 23962996. Магазинът беше доста голям, отношението на продавачите беше много професионално (далеч не навсякъде беше такова), продаваха като луди и можеше да си тестваш както и каквото поискаш преди да купиш.

Обратната страна на медала е, че нещата имат гаранция за Китай, Хонг Конг и Макао. [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »