Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Digital Rev site
Автор: slizia   
Дата:   16-03-11 21:40

Здравейте,

харесала съм си един обектив от този сайт http://www.digitalrev.com
, но нямам никаква информация за него.
Въпросът е, че в момента го нямат наличен въпросния обектив и трябва да бъде поръчан. За целта от мен се иска да направя банков превод, след което да бъде поръчан обектива и тогава да бъде изпратен до мен.
Някой от вас пазарувал ли е от този сайт и има ли някаква информация дали са читави или са поредните измамници с хубав сайт[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: xandyx   
Дата:   16-03-11 22:04

абе сайта е бая известен .. и не е от скоро ..
немисля че са измамници

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: slizia   
Дата:   16-03-11 23:21

Купувал ли си нещо от там?

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: djfroggy   
Дата:   17-03-11 05:09

Купувал съм от техния електронен магазин в И-бей Великобритания.Пишеше,че артикула се намира в UK /No VAT!/-това бе посочено в заглавието на обявата,но пристигна от Далечния изток и се забави 3 седмици.Хубавото беше,че нямаше наистина VAT!

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: kiromn   
Дата:   17-03-11 07:56

И аз съм купувал от е-бей магазина им. Нямаше грижи. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: джъмбо   
Дата:   17-03-11 08:20

да ми искат банков превод (който е скъп) при положение че имат пейпал... нещо не ми се струва на добре...

после много ги обичам такива магазини дето са УК ама се оказва че ти пращат нещото от китай

вярно няма ддс ама си е руска рулетка не знаеш дали все пак няма да се направят на активни в митницата и да ти излезе солен обектива (тоест с около 28% отгоре)

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: kiromn   
Дата:   17-03-11 08:39

Аз с Paypal си платих обектива от тях. Банкови преводи не пращам [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: dismis   
Дата:   17-03-11 09:08

Цените в този сайт са много приятни.. може ли още някой да потвърди че няма мито на стоките закупени от там? Също колко ли излизат пощенските разходи за един обектив?
Благодаря предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: slizia   
Дата:   17-03-11 09:27

Предполагам, че и аз ще плащам с Пей-пал
Най вече ме интересуваше дали може да се вярва на този магазин и дали цените са действителни …
Също така въпросът е как ти го пращат при условие, че нямат официално такава услуга до България … Еконт от друга страна предлага 2 услуги от Англия. Едната е стандартна пратка а другата с наложен платеж, но там в Англия. С две думи ние даваме парите на Еконт тук а те плащат там.
Моля наистина ако някой е пазарувал от този сайт да разясни как точно е протекла покупката, като плащане доставка и срокове.
Благодаря предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Digital Rev site
Автор: sauron69   
Дата:   17-03-11 14:38

Аз и по рано съм ги заглеждал тези от ибей Великобритания , ама все гледам че пише Item location: Hong Kong [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »