Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 светкавица или обектив ???
Автор: Invert   
Дата:   11-02-11 21:30

хора моля за съвети ! имам никон д90 никор 35-70 и 75-300 нестабилизирани Знам че не са хич добри питам на къде да се насоча да си купя светкавица сб-700 или да погледна за някои качествен твърдак Знам че ще питате за какво ми е техниката ... ми ей така погледнете го като колкото е възможно за универсална система Снимам всичко и ми се иска даимам по-сериозна светкавица отделена от тялото иначе клоня към светкавицата мерси предварително [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: малко помощ
Автор: nodoubt   
Дата:   11-02-11 21:31

[smilie24]



Публикацията е редактирана (11-02-11 21:33)

Отговори на това съобщение
 Re: малко помощ
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-11 21:31

и двете, дедо попе, и двете [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: малко помощ
Автор: nodoubt   
Дата:   11-02-11 21:37

според мен при оптимизиране на възможностите на допълнителна светкавица или обектив, по-голяма полза би имал от светкавицата.
отделно сб-700 е страхотен флаш [smilie24] на подобна цена би могъл да намериш 35/1.8, 50 1.4, 85 1.8. При мен 50тката първа отпадна понеже е прекалено обща в сравнение с изгледа на другите на кроп. Другите два от своя страна, според това което снимаш, биха могли да са ти много полезни [smilie24]

флаш[smilie24] би ти дал нови възможности във фотографията [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: светкавица или обектив ???
Автор: fotorafi   
Дата:   13-02-11 03:37

Вземи си купи един преходник за М-42 и си купи малко твърди обективи... Посмимай и после виж дали ти трябва светкавица СВ-800!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »