Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Цени на филтри
Автор: ikom   
Дата:   09-02-11 20:10

Имате ли наблюдение от къде е най-изгодно да се пазаруват филтри. В бг цените са повече от скъпи. Прави ми впечатление че от ebay.com от китай идват най-евтини. Но ме интересува от англия може ли да дойдат на същите пари. Ето и пример В нашата хубава страна този филтър се продава за 235лв

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: sen_shui   
Дата:   09-02-11 20:19

нормално

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: harvester_vn   
Дата:   09-02-11 20:23

Не знам дали си видял, но за конкретния филтър няма шипинг до България и Румъния.

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: ikom   
Дата:   09-02-11 20:29

ок ето друг. Интересуваме пазаруващите от англия като изключим ebay имали такива цени или най-тънки са цените в ebay

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: swan_   
Дата:   09-02-11 20:45

Има много фирми, които доставят от Англия за паунд на килограм.

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: ikom   
Дата:   09-02-11 20:57

дайте линкове

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: sirkhann   
Дата:   09-02-11 21:09

Уважаеми ikon.

Като всеки човек с глава на раменете си, можете сами да прецените откъде да си купувате филтрите.

Аз съм си купувал точно този филтър от Фотопавилион. С голяма изненада аз и персоналът на магазина установихме, че филтърът е фабрично надраскан (драскотините бяха прекалено специфични, за да са резултат от ползване). В резултат на което беше поръчан нов филтър, внесен и предоставен ми.

Пожелавам Ви истински успех във Вашите въжделения в ebay, аз ще си пазарувам тук на скъпото, но ще очаквам при дефект на стоката да получа полагащата ми се гаранция. Налагало ми се е да я ползвам за много неща и наличието й си е избивало парите спрямо продаваните в ebay неща. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: alphatier   
Дата:   09-02-11 23:26

винаги можеш да върнеш дефектна стока по Ебай,не е никакъв проблем това,щом си решил да пълниш джобовете на магазините тук,твое решение,аз не съм толкова богат и не мога да си го позволя,а това,че някои стоки тук са 2 пъти по-скъпи от същите в Англия направо няма да го коментирам [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: дидибаев   
Дата:   09-02-11 23:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: ikom   
Дата:   10-02-11 00:06

въпросът е може ли да са менте тези с най ниската цена, защото дори и в ибей според продавача цената варира доста драстично. До сега повечето филтри съм ги купувал от там, но ми е чудно разликата в цената, при техниката не се получава такава фрапантна разлика

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: ecobo   
Дата:   10-02-11 00:06

Тоя филтър идва от Китай/ХонгКонг - достатъчна причина да НЕ го купиш от там. Ще останеш доста изненадан като пристигне и те привикат в митницата. [smilie3]



Публикацията е редактирана (10-02-11 00:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: nodoubt   
Дата:   10-02-11 00:18

Същия филтър си го вземах още като ги пуснаха от павилиона. Много хубав филтър. Цената му в B&H e $190.00. Разбира се всеки сам решава къде да си похарчи мангизите.

+1 [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Цени на филтри
Автор: smit_m   
Дата:   10-02-11 08:03

Ето едно място от където съм пазарувал многократно от Китай без никакви проблеми www.maxsaver.net
При поръчка продавача сам декларира ниска цена от $10 за да избегна мито . Всички поръчки са с регистрирана поща и тракинг номер [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »